[MK4] Jak zamontować podłokietnik?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
danynx
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 15:22
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

[MK4] Jak zamontować podłokietnik?

Post autor: danynx » śr sty 02, 2008 08:40

Kupiłem oryginalny podłokietnik. Jeszcze nie przysłany ale w oczekiwaniu :) Co musi znajdować się w komplecie do montażu (wysyłka z możliwościa zajrzenia do paczki więc przed zapłatą będę mógł zerknąć do środka). Jak go zamontować? Trzeba rozbierać tunel?



Awatar użytkownika
J3L3N
give it the gun
give it the gun
Posty: 989
Rejestracja: czw kwie 06, 2006 09:36
Lokalizacja: Lbk

Post autor: J3L3N » śr sty 02, 2008 12:12

Wiem tylko ze tunelu nie trzeba rozbierac! W tunelu jest zaslepka na podlokietnik wygladajaca tak jakby moza byloby cos tam polozyc.Jest prostokatna znajduje sie przed popielniczka dla podrozujacych z tylu. Niewiem czy kumasz hehe:) tam jest mocowanie do podlokietnika:)


[size=117]
Samochód jest bogiem, Prędkość nałogiem,
Nitro zabawą, A tuning podstawą!
[/size]

Awatar użytkownika
danynx
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 15:22
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Post autor: danynx » śr sty 02, 2008 12:18

J3L3N pisze:Wiem tylko ze tunelu nie trzeba rozbierac! W tunelu jest zaslepka na podlokietnik wygladajaca tak jakby moza byloby cos tam polozyc.Jest prostokatna znajduje sie przed popielniczka dla podrozujacych z tylu. Niewiem czy kumasz hehe:) tam jest mocowanie do podlokietnika:)
no jest. wyjmuję zaślepkę i co? Bo widzę na fotce że podłokietnik ma taką łapę mocującą i jeszcze jakiś metalowy element. Apropo zapalniczki....u mnie nie ma dla podróżujących z tyłu :(



Awatar użytkownika
stania-PL
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 184
Rejestracja: wt wrz 04, 2007 01:06
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Post autor: stania-PL » śr sty 02, 2008 14:37

Tak dokładnie ta łapa jest aluminiowa i jest przykrecona na chyba 3 śruby i to wszystko ;)


<wymoderowano>

Awatar użytkownika
danynx
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 15:22
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Post autor: danynx » śr sty 02, 2008 14:57

stania-PL pisze:Tak dokładnie ta łapa jest aluminiowa i jest przykrecona na chyba 3 śruby i to wszystko ;)
żeby zamocować tą łapę to trzeba rozbierać tunel? jak go ew. zdemontować żeby nic nie połamać ? Jest jeszcze jeden aluminiowy element.

Obrazek

On też jest niezbęny? A jeśli nie będzie srób mocujących w zestawie to ew. chyba nie powinno być problemu z ich dokupieniem?



Hose
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 09, 2008 18:11
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: Hose » czw sty 10, 2008 17:39

Witaj.
Przywitam się wpierw , bo to mój pierwszy wpis.
Sam montowałem taki sam podłokietnik w swoim samochodzie.Aby go zamocować będziesz musiał rozmontować środkowy tunel ,odkręcić śruby (małym torxem) przy skrzyni i potem jeszcze pod tylną popielniczką parę śrub. Musisz odłączyć przycisk otwierania klapy od wlewu i potem zamocować ten trójnik wraz ze śrubami.

Masz taki sam zestaw jak ja miałem oprócz narzędzi wszystko jest.

Pamiętam ,że lewa górna śruba , pokrywa się ze śrubą od hamulca , nie wiedziałem jak ją zamocować więc zwyczajnie nie dokręciłem (co teraz żałuje) reszta po paru kombinacjach weszła. Jeżeli ktoś rozwiązał ten kłopot proszę o napisanie co trzeba zrobić. Będziesz potrzebował dużego imbusa (22 chyba) ,że dokręcić śrubę na końcu.

Generalnie , parę razy podchodziłem do instalacji , za którąś godziną się udało ( na pewno przez to , że nie jestem ekspertem).

Man nadzieje , że dasz radę.
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony czw sty 10, 2008 17:41 przez Hose, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
danynx
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 15:22
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Post autor: danynx » czw sty 10, 2008 21:39

Hose pisze: Masz taki sam zestaw jak ja miałem oprócz narzędzi wszystko jest.

Pamiętam ,że lewa górna śruba , pokrywa się ze śrubą od hamulca , nie wiedziałem jak ją zamocować więc zwyczajnie nie dokręciłem (co teraz żałuje)
już sobie poradziłem. Bardzo prosta i miła robota się okazała. Jeśli chodzi o tą nakrętkę (to jest nakrętka a nie śruba) co pokrywa się z ręcznym to trzeba się zaopatrzyć (ja uczyniłem to w serwisie skody... 14 zł) w przejściówkę którą nakręca się na tą śrubę a następnie przykręca się do tego adaptera mocowanie podłokietnika tą nakrętką którą wcześniej odkręciliśmy. Pozdrawiam



Hose
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 09, 2008 18:11
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: Hose » pt sty 11, 2008 20:36

Super. Dzięki za informacje. Też skorzystam.
Miłego korzystania. Pozdrawiam



Marcinek
VW Klub Białystok
VW Klub Białystok
Posty: 1177
Rejestracja: sob sie 21, 2004 00:37
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Marcinek » sob sty 12, 2008 15:54

ta "przedłużka śruby" jest niezbedna jak zamontowalem bez niej to mi łapa pękła w najcienszym miejscu, ale zespawalem ja i kupilem ten adapter (12zł u nas w serwisie) i teraz jest bajka, pozdrawiam



indyczes
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 461
Rejestracja: wt cze 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Polska

Post autor: indyczes » sob sty 19, 2008 19:30

Gdzie można taki oryginalny podłokietnik kupić i za ile?Potrzebuje do Bory.Mozna prosic fotkę jak to wygląda w autku po zamontowaniu.
Pozdrawiam.



Marcinek
VW Klub Białystok
VW Klub Białystok
Posty: 1177
Rejestracja: sob sie 21, 2004 00:37
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Marcinek » pn sty 21, 2008 01:39

indyczes, na allegro tego pełno.. dzis kolega za 100zł wyrwa



Awatar użytkownika
Niemiec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: wt mar 13, 2007 18:53
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Post autor: Niemiec » śr sty 23, 2008 20:26

a ja wyrwałem za 150 i to w jasnej skórce :)

[ Dodano: 23 Sty 2008 20:28 ]
jutro powinien dojść to się pochwale :grin:


http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf

Dzon DZON
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 07, 2008 11:49
Lokalizacja: Słubice
Kontakt:

Post autor: Dzon DZON » pt mar 07, 2008 12:19

witam. i jak z tym numerem tej nakretki?? zna ktos ? blisko mam serwis w niemczech i najlepiej bedzie spytac po numerze niemców



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości