Deska od Seata Ibizy 2004 w golfie 2 by KamilW

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » sob mar 18, 2006 21:10

Klima jest wiec nie martwie sie odparzeniami :) jak wszystko bedzie skonczone to bedzie wszystko calkiem inny efekt dawac... a co do zieleni to mi sie osobiscie podoba... tylko bedzie mi potrzebne troche czasu zeby wszystko bylo cycus :) Pozdrawiam i dzieki za rady...



Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » sob mar 18, 2006 21:23

KamilW pisze:Jest troche nowych fotek... ocencie deske z nowym licznikiem za dnia... no i pare innych szczegolow
Dla mnie super =D> . Kolory to Tobie się maja podobać. Fajnie oglądać efekty Twojej pracy więc zapodaj znów jakieś fotki z kolejnych etapów :-({|= ...


Pozdr :piwka: .


:bylo: :bajer:

Awatar użytkownika
Sawno
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 550
Rejestracja: śr sty 12, 2005 01:48
Lokalizacja: kamień pom.
Kontakt:

Post autor: Sawno » sob mar 18, 2006 22:13

Wszystko pieknie, deska :-" :-" :-"
Mam pytanie odnosnie zabudowy bagażnika, jak wygląda głośnik od drugiej strony i jak dostajesz się do żarówek



blook

Post autor: blook » sob mar 18, 2006 22:58

co do zabudowy :D nie wiem co pwoeidziec, bo nie widać nic konkretnego :D jest wytłumione ?? czy jak :D wogóle minus za głosniki w półce ;)
Co do obszywania ;) sam robisz wszystko ?? Jesli tak to gratuluje ;)
Co do kierownicy od malucha to nie widzi mi sie jakoś ;) ale jeśli pomysł jest dobry to może i będzie fajnie :D

Aha i moja propozycja :D może lepiej przenieść temat na projekty ;) albo tam zrobić nowy temat o reszczei prac ;)

PozdraVWiam



Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » sob mar 18, 2006 23:20

Moze zrobie w ten sposob ze otworze nowy temat bo faktycznie nadaje sie bardziej do dzialu projekty... moze daloby sie go tam przeniesc... jesli tak to prosze o pomoc.
Kiler pisze:Dla mnie super . Kolory to Tobie się maja podobać. Fajnie oglądać efekty Twojej pracy więc zapodaj znów jakieś fotki z kolejnych etapów ...
Milo mi :)
Sawno pisze:Wszystko pieknie, deska
Mam pytanie odnosnie zabudowy bagażnika, jak wygląda głośnik od drugiej strony i jak dostajesz się do żarówek
co do glosnika po drugiej stronie to czeka na cieplejsze dni na zamontowanie... ogolnie jest to wykonane w ten sposob: z lewej strony z plyt 18mm jest wykonana skrzynia pasujaca do wneki w bagazniku... jest to skrzynia subwoofera =, szczelna i wygluszona... do tej skrzyni przymocowany jest wzmacniacz... co do zarowek to zeby sie do nich dostac to niestety trzeba zdemontowac bok... ale jest on montowany tak ze mozna go wielokrotnie wykrecac bez szkody dla solidnosci montazu... (zarowki nie pala sie az tak czesto) a zeby dmuchac na zimne wymienilem wszystkie przed montazem...
blook pisze:wogóle minus za głosniki w półce
czemu minus? co jest nie tak? :)
blook pisze:Co do obszywania sam robisz wszystko ?? Jesli tak to gratuluje
tak obszywam sam... nie stac mnie naprofesjonalnego tapicera wiec sam nauczylem sie szyc...
blook pisze:Co do kierownicy od malucha to nie widzi mi sie jakoś ale jeśli pomysł jest dobry to może i będzie fajnie
mam dosc ciekawy pomysl i mam nadzieje ze bedzie to wygladac fajnie... a oprocz tego co widzicie jestem w trakcie udoskonalania pierburga 2e... bo mnie wku...aja plywajace obroty i chce go wyposazyc w elektroniczny regulator obrotow... Takze jesli ktos moglby mi pomoc z przeniesieniem tematu to bede wdzieczny...Pozdrawiam

[ Dodano: Sob Mar 18, 2006 22:22 ]
a co do drugiej strony bagaznika to tak to mniej wiecej wyglada

[ Dodano: Nie Mar 19, 2006 22:06 ]
Dzieki za przeniesienie tematu... a dalo by sie zmienic tytuł? wystarczylo by do orginalnego dodac "... i inne modyfikacje" Pozdrawiam...



Awatar użytkownika
MARCIN7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pn mar 13, 2006 11:46
Lokalizacja: JAWORZNO
Kontakt:

Post autor: MARCIN7 » pn mar 20, 2006 00:05

:pub:
Goofi pisze:Hmmm bardzo chetnie to zobacze, wiec niecierpliwie czekam na fotki :)


DRIZZT

Awatar użytkownika
zielu
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 5218
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 21:24
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: zielu » pn mar 20, 2006 11:00

az mi szczena opadła jak zobacyzłem fotyki
pieknie ejst
wielkie gratki
widac ze sporo pracy!!


Obrazek

marcin123456789
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr mar 01, 2006 22:49
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: marcin123456789 » pt mar 24, 2006 17:10

czyżby prace stanęły?? Pozdrawiam



Awatar użytkownika
hanti
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lip 14, 2005 23:35
Lokalizacja: zDolny Śląsk :)-Piława Górna
Kontakt:

Post autor: hanti » ndz mar 26, 2006 14:37

KamilW,


Jeśli można zacytuję Einsteina (chyba najbardziej to odda charakter mojej wypowiedzi) :

JEśLI WSZYSTCY LUDZIE MYśLą, żE JAKIEJś RZECZY NIE MOżNA W żADEN SPOSóB ZROBIć,JEST NIEWYKONALNA TO ZAWSZE TRAFI SIE JAKIś IDIOTA KTóRY O TYM NIEWIE I Tę RZECZ WYKONA


innymi słowy szacunek za takie dzieło
gratuluję i czekam na efekty finalne całego projektu


Obrazek - Jedyna taka taksówka !!!!!!

Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » ndz mar 26, 2006 14:42

jak najbardziej nie stanely... w weekend zakonczylem zabudowe bagaznika :) potrzebne za jeszcze kilka malych rzeczy do zrobienia ale wszystko pieknie gra... zmienilem tez felgi :) tazke wkoncu bede mogl zamiescic ladne foty golfa... przymierzam sie do szerokich zderzakow... mam pytanie: jaki podklad zastosowac zeby pomalowac fajnie plastik? pozdrawiam... no bo szykuje sie troche malowania i bede wymienial kalmki na takie z polo (nowego) i przy okzaji polakierowal bym lusterka i zderzaki

[ Dodano: Nie Mar 26, 2006 14:44 ]
Tez wyznaje ta zasade :)



Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » pn mar 27, 2006 14:11

no no calkiem niezle. a masz jakies fotki z obszywania tylniej kanapy?



Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » pn mar 27, 2006 14:32

Niestety nie mam... tylko efektu koncowego... nie mam aparatu i dlatego...



Vwmaniak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 424
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 14:45
Lokalizacja: Trzebnica
Kontakt:

Post autor: Vwmaniak » pn mar 27, 2006 17:11

Pięknie wygląda ta deseczka! Jest śliczna, inna kiera i będzie wszystko ślicznie :pub:


VW Corrado 1.9 TDI BLT PD 130KM --> 230KM 430NM
Diesel też potrafi!

Corrado w dieslu:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=408433

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości