Deska od Seata Ibizy 2004 w golfie 2 by KamilW

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Ross
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 345
Rejestracja: sob cze 18, 2005 00:18
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Post autor: Ross » wt mar 07, 2006 15:24

Gratuluje cierpliwości i pomysłowości. Wygląda KOZACKO!!! Tylko czekać na poradę teraz jak się za to zabrać.


dawno, dawno temu eMKaDwa
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p= ... 8a#2102978


Części GTI, GT TDI, Cupra, FR

Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » wt mar 07, 2006 16:34

Porade z checia moge napisac latem bo bede ja demontowal i robil taka mala rame pod nia... wbrew pozorom nie jest to takie trudne na jakie wyglada..



Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » wt mar 07, 2006 22:52

KamilW jesteś gość jak będziesz w wawie na majóVWce to chcę to pomacać.



Awatar użytkownika
krolo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: pt lip 15, 2005 22:23
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: krolo » śr mar 08, 2006 02:37

pełen podziw dla Ciebie :pub: , zaje.... mi sie to podoba :okej:


[url=http://www.vwteamkutno.pun.pl/forums.php]WWW.VWTEAMKUTNO.PUN.PL[/url]

Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » sob mar 11, 2006 21:14

Witam... tak sie zastanawialem i doszedlem do wniosku ze moge w tym temacie opisywac wszystkie przerobki jakich dokonuje... moze to kogos zainteresuje, obecnie zaawansowane prace trwaja nad zabudowa bagaznika... stwierdzilem ze fajnie byloby zamontowac suba ale nie chcialem tracic miejsca... zdjecie jak to wygladalo 2 tyg temu zamieszczam ponizej a na dzien czisiejszy gotowa jest juz prawa strona a lewa czeka na podlaczenie... a wczoraj zly los zmusil mnie do wczesniejszego rozpoczecia obszywania kanapy skora... no i z tylu zapanowaly kolory czarny i ciemna zielen... na wzor nowych foteli zrezygnowalem z garbowanego siedziska :) jesli kogos by interesowalo tez moge poradzic jak takie cos zrobic... czekam na jakies sugestie i wskazowki i opinie :) P.S. licznik z seata ibizy dostal ramke... i w przygotowaniu jest ukald elektroniczny sterujacy pewnymi jego funkcjami... Pozdrawiam wszystkich odwiedzajacych...

[ Dodano: Sob Mar 11, 2006 20:17 ]
Tu sa zdjecia sprzed 2 tyg... jesli kogos to zainteresuje moge zrobic aktualne fotki...



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » sob mar 11, 2006 21:20

brak mi słów na to co wykonałeś, super pomysł - wielka sprawa =D> (mam tylko cichą nadzieję że kierownicę wymienisz na inną bo trochę teraz nie pasuje do reszty), ale reszta godna podziwu


:-k ...

Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » sob mar 11, 2006 21:38

A tak a propos kiery, to jaka byscie tam widzieli?? orginalna GTi, moze z jakiejs cupry ibizy lub skody, a moze jakas tuningowa... prosze o rady, linki do stron, aukcji... dzieki za pomoc... moze ktos by chcial kupic banana ??? Bo ta kierownica to banan chicta...:) (nie wiem jak to sie pisze)



Awatar użytkownika
Razal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 929
Rejestracja: pn gru 13, 2004 11:09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Kontakt:

No hm...

Post autor: Razal » sob mar 11, 2006 23:19

Fakt Chiquite możesz pogonić w dobre ręce, a na jej miejscu nie może być żadnej skody ani seata :hmm: ja bym tam widział trójramienną z Golfa IV :food:


Było: MK2 1,6 / MK3 GT TDI-VP / PASSAT B5 TDI-PD / Jest: PASSAT B6 TDI-CR / Lupo 1,0 / MK4 1,4 16V

Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » sob mar 18, 2006 17:50

Jest troche nowych fotek... ocencie deske z nowym licznikiem za dnia... no i pare innych szczegolow :)

[ Dodano: Sob Mar 18, 2006 16:55 ]
Pasy



Awatar użytkownika
Fox_00
Forum Master
Forum Master
Posty: 1752
Rejestracja: ndz gru 18, 2005 17:15
Lokalizacja: Swarzędz PZ

Post autor: Fox_00 » sob mar 18, 2006 17:55

z tymi licznikiem teraz wygląda extra !!
Widzę guziczek od klapy na przycisk ;)
a ja nie wiem gdzie mam swój zamontować :/

[ Dodano: Sob Mar 18, 2006 16:57 ]
ładnie ci wyszło to obszycie !! :bigok:



Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » sob mar 18, 2006 18:00

No dzienx :) ja moj jak widzisz wlozylem kolo lewarka... troche przerobek i jest git...

[ Dodano: Sob Mar 18, 2006 17:03 ]
chce zalozyc manetki od mk3 nie orientuje sie ktos czy podejda? ma ktos foty z przodu i z tylu na wtyczki?



skuri
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 433
Rejestracja: ndz gru 05, 2004 01:11
Lokalizacja: Gdańsk-Uk

Post autor: skuri » sob mar 18, 2006 19:12

Ja jestem znatury malkontetntem wiec troche pomarudze :wink: Ogolnie deska wyszla dobrze(brawo za wlozona prace) ale przyznasz ze jeszcze jej troche brakuje chodzi mi o plastik nad kolumna kierownicy oraz boczek deski od strony kierowcy.POnadtokolorystyka wnetrza hmmmm boczki masz kremowe a kanape zielono czarna zdecyduj sie na jakis konkretny kolor-pozatym bez obrazy ale wyglada to na skaj-takie moje zdanie. Aha kierownice bym tu widzial od Audi TT lub od ibizy trojramienna ewentulanai jakias mala sportowa.Pozdrwiam i jeszcze raz gratuluje.



Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » sob mar 18, 2006 19:48

skuri pisze:Ja jestem znatury malkontetntem wiec troche pomarudze Ogolnie deska wyszla dobrze(brawo za wlozona prace) ale przyznasz ze jeszcze jej troche brakuje chodzi mi o plastik nad kolumna kierownicy oraz boczek deski od strony kierowcy.POnadtokolorystyka wnetrza hmmmm boczki masz kremowe a kanape zielono czarna zdecyduj sie na jakis konkretny kolor-pozatym bez obrazy ale wyglada to na skaj-takie moje zdanie. Aha kierownice bym tu widzial od Audi TT lub od ibizy trojramienna ewentulanai jakias mala sportowa.Pozdrwiam i jeszcze raz gratuluje.
no i takie uwagi sa jak najbardziej mile widziane... i juz sie tlumacze... oslona nad kolumna nie mogla byc zrobiona bo jeszcze tydzien temu nie mialem licznika, sprecyzuj o co ci chodzi jak piszesz o boczku od strony kierowcy... kolorystyka bedzie taka jak kanapy...wiem ze teraz jest troche srokato ale to tylko przez to ze na kremowej skorze cwiczylem szycie a teraz robie wersje ostateczna... i masz racje bo to jest skaj... na skore mnie niestety nie stac... wiec robie ze skaju... czyli sztycznej skory :) ale wybralem najlepszy gatunkowo i chyba nie jest tak zle... wlasnie taki mi nietypowy pomysl wpadl do glowy ze chyba zaladuje do wnetrza obszyta skora kierownice z mojego malucha... oczywiscie troche przerobiona... :) no chyba ze znajde z ibizy w normalnej cenie... bo sportowych nie chce Pozdrawiam i dzieki



skuri
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 433
Rejestracja: ndz gru 05, 2004 01:11
Lokalizacja: Gdańsk-Uk

Post autor: skuri » sob mar 18, 2006 20:31

Chodzi mi o ten bok deski gdzie jest nawiew umieszczony-skrajna lewa strona(wydaje sie nie skonczony).Jak zrobisz taka sama tapicerka co masz na tylnej kanapie dasz do przodu powiino to juz lepiej wygladac.Mim zdaniem zielen wypada srednio-jesli juz chcesz skaj to raczej wlasnie tonacja jasniejsza to zdaleka moze bedzie mniej widac ze to nie skora :wink: PAmietaj ze w upalne dni bedziesz mial odparzenia na tylku.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości