[mk3] front vento-zderzak bez kierunków?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

[mk3] front vento-zderzak bez kierunków?

Post autor: Shmatan » śr gru 22, 2010 15:19

skaktus, okejka dla Ciebie

hary6665, stań sobie samochodem w ciemności przed ścianą, zapal te swoje ksenony, a potem obserwuj ile światła znika znad lini odcięcia kiedy je wyłączasz - zawsze będziesz oślepiał, i jeżeli nie dotarły by do Ciebie normalne argumenty żebyś toto wymienił na żarówki, to osobiście bym Ci z chęcią poprzegryzał kable



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

[mk3] front vento-zderzak bez kierunków?

Post autor: skaktus » śr gru 22, 2010 17:17

Hary nic nie zobaczy bo widzieć nie chce. Ważniejsze że blachary popuszczą w rajtuzy.



hary6665
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 109
Rejestracja: pn mar 15, 2010 12:40
Lokalizacja: goleniów

[mk3] front vento-zderzak bez kierunków?

Post autor: hary6665 » śr gru 22, 2010 18:09

Xenon to był założony na próbe chwilę o pozostał mi z e30 który będie leciał z golfa ponieważ chce po imie zalożyć front z vento a że lamp nie ma ciekawych z soczewką to zakupiłem ori lampy vento

myślcie co chcecie ale jak bym chciał mieć xenon to bym nie pytał o żąrówki i przekażniki

pozdro



Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

[mk3] front vento-zderzak bez kierunków?

Post autor: Shmatan » śr gru 22, 2010 18:18

ponad minute starałem się rozczytać ten post, i dalej do końca nie rozumiem co tu jest napisane...



hary6665
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 109
Rejestracja: pn mar 15, 2010 12:40
Lokalizacja: goleniów

[mk3] front vento-zderzak bez kierunków?

Post autor: hary6665 » śr gru 22, 2010 18:27

chodzi mi o to że w golfie będzie zamontowany vento front, a jeśli chodzi o lampy to aktulanie nie produkują fajnych lamp z soczewką.Takż ksenon będzie wyciągnięty, dlatego pytałem o żarówki i przekażniki



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

[mk3] front vento-zderzak bez kierunków?

Post autor: skaktus » śr gru 22, 2010 19:33

Skoro był xen na chwilę...tylko jak to ma się do tego fakt skoro musiałeś jeździć przed podnoszeniem pupska i wiesz że oślepiałeś, pewnie nie byłą to chwila... A w E30 xen też oślepia, niestety.

Niedawno widziałem nowego passata w niższej wersji (bez xena) + xenon typu china i niestety walił po oczach.



red_devil25
Forum Master
Forum Master
Posty: 1065
Rejestracja: wt paź 21, 2008 18:18
Lokalizacja: SRC

Re: [mk3] front vento-zderzak bez kierunków?

Post autor: red_devil25 » śr gru 22, 2010 21:23

Zanim zalozylem przekazniki to myslalem kupic lampy z soczewka i wsadzic jakis xenon.Poczytalem forum,przeliczylem ile mnie wyjda te przyejmnosci i stwierdzilem ,ze probuje przekazniki.Spelnily swoje zadanie i nie robie nic wiecej bo po co jak jest lepiej,a i koszty duzo mniejsze i nie narazam sie na mandaty itp.Z tego co kiedys czytalem nie wiem ile w tym prawdy to koniec koncow w lampach nie przystosowanych do xenonu nawet soczewki podobno i tak moze oslepiac bo to nie orginal tak jak ma byc ( zakladam ,ze swiatla sa ustawione jak nalezy)


Był Golf mk3 1.6 & 1.8...jest Passat B5FL 2.0AZM

mateuszyzfr1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt lut 02, 2010 22:38
Lokalizacja: Karłowice
Kontakt:

[mk3] front vento-zderzak bez kierunków?

Post autor: mateuszyzfr1 » wt gru 27, 2016 22:56

Witam.
Robił ktoś przeróbkę kierunkowskazów w dolne kratki zderzaka ? tak jak na tym zdjęciu ? ma ktoś jakieś doświadczenie ??Obrazek



Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2647
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

Re: [mk3] front vento-zderzak bez kierunków?

Post autor: matisim » śr gru 28, 2016 11:13

ja robiłem, ori kierunki w ori kratki. mocowane na klej do szyb. nawet chyba gdzieś jeszcze leżą bo może się przydadzą :mrgreen:



mateuszyzfr1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt lut 02, 2010 22:38
Lokalizacja: Karłowice
Kontakt:

Re: [mk3] front vento-zderzak bez kierunków?

Post autor: mateuszyzfr1 » śr gru 28, 2016 15:02

matisim pisze:ja robiłem, ori kierunki w ori kratki. mocowane na klej do szyb. nawet chyba gdzieś jeszcze leżą bo może się przydadzą :mrgreen:

A masz gdzieś fotki albo przeslesz mi jak to wyglada ? zawsze to bedzie mi łatwiej sie zabrac do zrobienia tego :bigok:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości