[mk3] Samopoziomowanie lamp z allegro

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
dan992
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: pn cze 28, 2010 13:13
Lokalizacja: LBL
Kontakt:

[mk3] Samopoziomowanie lamp z allegro

Post autor: dan992 » pn sie 01, 2011 12:36

z policja jeszcze nie maiłem styczności :) założyłem to samopoziomowanie bo mnie koleś na przegladzie zirytował ze nie podbije mi dowodu jak nie bede mial samopoziomowania, bo spryski mam. i go nie obchodziło czy to samopoziomowanie bedzie ruskie wietnamskie czy chinskie powiedzial zeby było. No to wiec kupilem taki zestawik. Z założeniem nie było problemów. W zestaw wchodzą wszystkie kable jakie beda potrzebne. w instrukcji pisało zeby sie podpiąc pod silniczki w lampach ale mi sie nie chiało tego wszystkiego sciagac(zderzaka, lamp) tak wiec nawet maski nie otwierałem tylko sie podpiołem pod potencjometr w kabinie. Generalnie wszystko działa jak należy jedynie te sliniczki sa zawolne i nie nadazaja ale nie przeszkadza to w jezdzie. Ale słyszałem ze jest sposób na to zakładajac silniczki np z forda mondeo mk3 z xenonem podobno te silniczki beda pasowac ale ile w tym jest prawdy to nie wiem. pozdro


Nie jeździj szybciej niż potrafisz myśleć

Awatar użytkownika
Pim
MK2 lover
MK2 lover
Posty: 416
Rejestracja: czw maja 11, 2006 19:17
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

[mk3] Samopoziomowanie lamp z allegro

Post autor: Pim » śr sie 03, 2011 10:37

zielu pisze:znaczy wg tego co piszecie jadąc pod górę obniża mi się tył auta a góra podnosi (lub odwrotnie nie wiem) a jadąc z górki przeciwnie się dzieje :?: dobre :helm: a ktos wytłumaczy na jakiej zasadzie to sie dzieje :?:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Grawitacja Poczytaj .

....Albo po chłopsku, weź z kolegą ciężką szafę i zacznijcie wnosić ją po schodach. Kto będzie niósł większy ciężar ?


Moje Corrado G60 LC6U
Jetta mk3 GL 2.0 automatic
Vento GLX LC3U 1Z + 400 ohm ;)

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

[mk3] Samopoziomowanie lamp z allegro

Post autor: skaktus » śr sie 03, 2011 13:34

Ja wiem, ja wiem, ja wiem !

Ten na dole !

Dostane ciasteczko ?

:satan:



Awatar użytkownika
dan992
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: pn cze 28, 2010 13:13
Lokalizacja: LBL
Kontakt:

[mk3] Samopoziomowanie lamp z allegro

Post autor: dan992 » śr sie 03, 2011 20:15

hehe :) w samopoziomowaniu z allegro występuje elektroniczny czujnik poziomu który montuje się w bagżniku za pomoca taśmy dwustronnej i działa on tak samo jak acelatory ruchu w nowszych telefonach (nie pamietam jak dokładnie sie to nazywa :bigok: ) czyli jak lekko przechylisz telefon to pochyla ci się obraz lub co by to nie było, tak samo dzieje się w samopoziomowaniu z allegro jak jedziesz pod górkę to światła ci się obniżają a jak zjeżdżasz światła ci się podwyższają lub w zależności od obciążenia bagażnika. W orginalnych xenonach montowanych fabrycznie ustawienie świateł jest zależne od położenia wachacza względem samochodu także jadąc pod górkę lub z górki światła nie powinny zmieniać pozycji. :bigok: no chyba że są inne rodzaje systemów poziomowania świateł w których zasada działania jest inna o tym wszystkim wspomniał kolega skaktus Pozdro :grin:


Nie jeździj szybciej niż potrafisz myśleć

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości