[mk3] czarny, przyciemniac szyby czy nie przyciemniac?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
D1_PITER
Forum Master
Forum Master
Posty: 1411
Rejestracja: wt paź 28, 2008 18:13
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Post autor: D1_PITER » pn cze 29, 2009 23:50

marcelvw pisze:uwazam ze wszystkie albo zadna
Podpisuje się pod tym. Wszystkie albo żadna. :pub:
Ostatnio zmieniony pn cze 29, 2009 23:51 przez D1_PITER, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2647
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

[mk3] czarny, przyciemniac szyby czy nie przyciemniac?

Post autor: matisim » sob wrz 25, 2010 16:38

niezły odkop ale po co tworzyć nowy temat. przymierzam sie do przyciemniania szyb ale foli na allegro jest tyle i każdy pisze inne skale przyciemniania i zdjęcia też rózne, i stąd moja prosba o podanie mi aukcji, z których mieliście folie, ale takie najjaśniejsze. żebym mógł przyciemnić też przód i nie rzucało sie tak w oczy miśkom :P



PaulAdmin

[mk3] czarny, przyciemniac szyby czy nie przyciemniac?

Post autor: PaulAdmin » sob wrz 25, 2010 19:29

matisim, zakładając, że masz doświadczenie w przyciemnianiu i nakładaniu folii nie wiem skad to pytanie. Na allegro równie dobrze moga Ci kit wcisnąć, lepiej jak pojedziesz do ludzi robiacych to na codzień i powiesz, że chcesz przyciemnic wszystkie szyby na tyle ile pozwala prawo.



Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2647
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

[mk3] czarny, przyciemniac szyby czy nie przyciemniac?

Post autor: matisim » ndz wrz 26, 2010 13:22

przyciemniam sam :) ale w sklepie kupiłem z kumplem najjaśniejsza folie na tył a jest poprostu jak w trumnie. w nocy kompletnie nic nie widać a w dzień jest wieczór. niby folia light black... na allegro widze różne jasności foli ale nie wiem jak z tym jest w praktyce.



Awatar użytkownika
D1_PITER
Forum Master
Forum Master
Posty: 1411
Rejestracja: wt paź 28, 2008 18:13
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Re: [mk3] czarny, przyciemniac szyby czy nie przyciemniac?

Post autor: D1_PITER » ndz wrz 26, 2010 14:05

matisim pisze:niezły odkop ale po co tworzyć nowy temat. przymierzam sie do przyciemniania szyb ale foli na allegro jest tyle i każdy pisze inne skale przyciemniania i zdjęcia też rózne, i stąd moja prosba o podanie mi aukcji, z których mieliście folie, ale takie najjaśniejsze. żebym mógł przyciemnić też przód i nie rzucało sie tak w oczy miśkom :P
Najlżejsza folia to LIGHT LIGHT BLACK 30%. Są one dostępne na tych aukcjach na których sprzedawca daje 5-stopniową skalę ciemności.

http://moto.allegro.pl/folia-do-przycie ... 83189.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://moto.allegro.pl/folia-szyb-50x30 ... 84226.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Dwie pierwsze lepsze takie aukcje..

Tak u mnie wygląda light light black 30%:
Obrazek

A to jest light black 60%:
Obrazek

Pozdro :bigok:


Obrazek

Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2647
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

[mk3] czarny, przyciemniac szyby czy nie przyciemniac?

Post autor: matisim » pn wrz 27, 2010 15:20

D1_PITER, i o to mi chodziło :bigok: wielkie dzięki. :kufel:

a wie ktoś jak sie spisują folie termokurczliwe z allegro? bo za chiny nie mogę obkleić dobrze tylniej szyby, ciągle wychodzą jakieś kreski :goof:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości