Niebieskie żarówki zamiast żarników xenonowych??

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
_Michal_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: sob cze 20, 2015 12:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Niebieskie żarówki zamiast żarników xenonowych??

Post autor: _Michal_ » ndz lis 29, 2015 22:10

deskjet pisze:Z tymi zarowkami ala xenon trzeba uwazac... kumpel kupil Osram Cool Blue Hyper, byl na przegladzie i diagnosta troche sie czepial ale powiedzial ze on ma w dupie jakie sa zarowki i zwraca tylko uwage ze takie byc nie powinny. Zeszlego tyg na miescie niebiescy go zwineli, polecial dowod + mandat i tyle z tego wyszlo. Nie dosc ze to drogi praktycznie wcale nie oswietlalo to jeszcze wygenerowalo dodatkowe koszta
Nic dziwnego, na pudełku nawet jest napisane, że żarówki tylko do użytku "off road" - nie mają homologacji... Bodajże, po drugiej stronie pudełka jest taka adnotacja. Czyli w teorii nie można tego stosować na drogach publicznych...

Tak jak wspomniałem, na chwilę obecną nie widziałem żadnej żarówki (z homologacją), która ma efekt podobny do xenonu... Aczkolwiek :jezor:

Jestem na etapie kolejnych testów: obecnie żarówek BOSMA laser blue (dzisiaj założyłem do nowych lamp soczewkowych DEPO) - żarówki mają homologację, filtry UV itd. efekt wizualny żarówek jest zaje****!!! :okej: Bańka żarówki jest jakby tęczowa a nie typowo niebieska...
Światło z soczewki jest zbliżone do xenonu, poświata niebiesko - biała, aczkolwiek nie jeździłem wieczorem więc co do efektów widoczności nie wypowiem się... Jutro jak będę wracał z pracy to może będę w stanie coś więcej powiedzieć o ilości światła i widoczności...

Poniżej poglądowy filmik: " onclick="window.open(this.href);return false;
Dawid454555 pisze:no chyba że pojawią sie jakieś ledowe żarówki o tej samej mocy i efekcie oświetlenia żeby można ich używać też nocą to wtedy jestem ciekaw efektu :D
Teoretycznie w sprzedaży są już takie żarówki... Na diodach CREE natomiast cena nie jest mała - trzeba wyłożyć około 300 zł za żaróweczki :satan:


My MK4: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=578325" onclick="window.open(this.href);return false;

Bikes: https://www.bikepics.com/members/michalk/" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości