Malowanie listw

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

kurczakpl
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 17:34
Lokalizacja: Cardiff,UK

Post autor: kurczakpl » ndz mar 07, 2010 13:43

truckman,
1.Przecierasz włókniną(3 min) materiał- włóknika1 szt
2.podkład-mieszanie i pryśnięcie(7min)-materiał -podkład100 ml
zostawiasz do jutra idziesz do domu.Jak chcesz to Ci powiem co robić w domu jak nie wiesz ....
Rano ...
3.maszynka, miękka przejściówka 500-tka dysk jedziesz (10 minut)materiał-dysk 500 2 szt
4.myjesz lecisz bazą 2 warstwy z odstępami (20 min)materiał -baza 150-200ml
5.lakier miszanie i pryśnięcie(5 min)materiał- lakier 150-200ml
6.mycie pistoletów (10 min)
7.kasujesz sianko i zapominasz o robocie
Wszystko robisz w międzyczasie innych robót.De fakto zajmuje Ci to pół godziny bo pryskasz podkład z inną robotą te śmieci przy okazji ,tak samo szlifowanie podkładu itp
Jak coś przeoczyłem popraw mnie !


Mój VW
http://kurczakpl.fotosik.pl/albumy/728355-3.html

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » ndz mar 07, 2010 14:58

kurczakpl, teraz wszystko jasne, nie zrozumiałem twojego pojęcia godzina. Myślalem, że siadasz i przez godzinę masz gotowe ;) W takim razie spoko ;)
kurczakpl pisze:7.kasujesz sianko i zapominasz o robocie
Lakiernikiem nie jestem więc sianka nie kasuję za malowanie listew. Zrobiłem u sibie i mi wystarczy, nei chce mi się więcej z tym babrać. Całość obleciałem w 3 dni z tym że malowałem boczne na samochodzie.


Obrazek

kurczakpl
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 17:34
Lokalizacja: Cardiff,UK

Post autor: kurczakpl » wt mar 09, 2010 22:15

ja mówie tak się robi jak lakiernik ma więcej roboty niż Twoje listwy,ha ha ha !
Ja dziennie oddaje średni0 2,5 auta do klienta więc takie "pierdoły"nie mają dla mnie problemu.Czasem jakn dostaje nowy zderzak do lakierowania i nie dają mi czasu cieniowanie błotników to robie to tak jaby gratis bo jest lepiej a roboty na góra 30 min.A potem jestem spokojny bo kolor ok nie ma żadnych cyrków !
Pozdro


Mój VW
http://kurczakpl.fotosik.pl/albumy/728355-3.html

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości