Reflektory przednie DEPO R32 look - opinie

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
skymax
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 562
Rejestracja: śr lip 04, 2007 14:30
Lokalizacja: Środa Śląska/ Dolnyśląsk
Auto: Audi A4 b6 1.9TDI AVF / Golf 3 Variant GT Special 2.0 AGG
Silnik: AGG
Kontakt:

Post autor: skymax » wt wrz 08, 2009 13:17

No a jeszcze lepiej jak niektórzy dzadzą se xenon do lamp halogenowych ori , to porażka w nocy nic nie widać kompletnie jak taki jedzie , ja już nigdy nie kupie jakiś podrób bo wiem jak się zawsze to kończy jak coś to odkładać i kupować firmowe , a nie wyrzucać kasę na kupe !


[img]http://fotoo.pl//out.php?i=964086_dsc-1276-copy-.jpg[/img]

Awatar użytkownika
rnav_piwi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 175
Rejestracja: czw wrz 06, 2007 16:47
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: rnav_piwi » wt lut 16, 2010 23:17

Witam,
Odświeżam mój temat, bo od listopada posiadam te lampki :) Nie mam do nich zastrzeżeń, naprawdę trzymają poziom i nie jest to byle co made in china :) Szczerze mogę je polecić. Takie oto fotki zamieszczam:

Obrazek

Obrazek

Obrazek


[img]http://img706.imageshack.us/img706/8297/animacjav.gif[/img]

Awatar użytkownika
przemo1024
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pn lis 17, 2008 21:53
Lokalizacja: Opole

Post autor: przemo1024 » śr lut 24, 2010 22:31

rnav_piwi pisze:Witam,
Odświeżam mój temat, bo od listopada posiadam te lampki :) Nie mam do nich zastrzeżeń, naprawdę trzymają poziom i nie jest to byle co made in china :) Szczerze mogę je polecić. Takie oto fotki zamieszczam:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Napisz mi proszę jak wygląda kwestia skupienia światła na drodze? Też zależy mi na zakupie lamp odświeżających wygląd mojego golfika. Nie mniej piszą, iż depo słabo oświetlają drogę w porównaniu do oryginałów.
Efekt na Twoim golfie jest super. Jedyne co planuję innego to żarówki Hella Blue Light zamiast ksenonu bo nie chcę się bawić w automatyczne poziomowanie.



Awatar użytkownika
strumyk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 141
Rejestracja: śr kwie 02, 2008 09:56
Lokalizacja: Pomorskie

Post autor: strumyk » czw lut 25, 2010 14:24

Lampki wyglądają świetnie, szkoda ze nie mam spryskiwaczy reflektorów bo powiem szczerze ze też bym takich poszukał, a bawić się w montaż sprysków - nie mam czasu niestety. Proponuję tylko zmienić postojówkę bo mocno "odstaje" od ksenoniku. pozdrowionka


Mój MK4 ->http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=298948

Awatar użytkownika
rnav_piwi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 175
Rejestracja: czw wrz 06, 2007 16:47
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: rnav_piwi » czw lut 25, 2010 22:53

przemo1024 pisze:
rnav_piwi pisze:Witam,
Odświeżam mój temat, bo od listopada posiadam te lampki :) Nie mam do nich zastrzeżeń, naprawdę trzymają poziom i nie jest to byle co made in china :) Szczerze mogę je polecić. Takie oto fotki zamieszczam:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Napisz mi proszę jak wygląda kwestia skupienia światła na drodze? Też zależy mi na zakupie lamp odświeżających wygląd mojego golfika. Nie mniej piszą, iż depo słabo oświetlają drogę w porównaniu do oryginałów.
Efekt na Twoim golfie jest super. Jedyne co planuję innego to żarówki Hella Blue Light zamiast ksenonu bo nie chcę się bawić w automatyczne poziomowanie.
Witam,
Cieszę się, że kolegom się podoba! :)
Lampki te moim zdaniem drogę oświetlają REWELACYJNIE, nie raz jadąc ciemną drogą gdy wyprzedza mnie dowolne auto na seryjnych ksenonach to moje lampki zdają się mieć nawet lepszy zasięg niż oryginały. Co prawda jest to HID 6000 ale myślę że na zwykłej żaróweczce również będą świetnie świeciły.
Postaram się za jakiś czas zamieścić zdjęcie przedstawiające linię światłocienia tych lampek na przykład na ścianie. Powiem tyle, że załamanie światła i krzywizna jest prawie identyczna jak np. w oryginalnych ksenonach z golfa V (sprawdzone bo brat takie posiada). Jakość tych DEPO jest naprawdę bardzo dobra, o dziwo.
Każdemu polecam :)

Pozdrawiam!


[img]http://img706.imageshack.us/img706/8297/animacjav.gif[/img]

riggs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 498
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 23:12
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: riggs » pt mar 12, 2010 20:00

Kolego lampki wyglądają rewelacyjnie.Ja ostatnio miałem stłuczkę w moim MKIII i postanowiłem kupić reflektory dzielone czyli H1+H1.Szukałem ori HELLA używanych ale że kolega w swoim MK III już 2gi raz wymieniał HELLE (pierwsze skorodwane lustra,drugie parowały) więc postanowiłem że kupię DEPO nowe i tak też zrobiłem.Wiem,wiem HELLA na pewno ma wyższą jakość ale gdybym miał kupić nowe HELLA bądz nowe DEPO za podobną cenę to nawet bym się nie zastanawiał chwili i kupiłbym HELLA.Ale wybór kupić używane HELLA czy nowe DEPO nie jest już tak prosty.Używane to używane i jak się trafi na kijowe to i HELLA nie pomoże.Powiem tak poprzednio miałem PASSATA B5 (kiedy mieszkałem w UK) i tam były ori HELLA i powiem szczerze że nieszczególnie świeciły ,lustra były idealne,lampy nie były zmatowiałe a i tak szczególnie długie świeciły fatalnie.Póżniej kiedy wróciłem do kraju PASIA sprzedałem i kupiłem GOLFA III (właściwie to miał być MK IV ale tak wyszło).Reflektory w moim MK III świeciły przyzwoicie to były zwykłe niedzielone na żarówkach H4.I co się okazało pewnego dnia zauważyłem że moje niedzielone lampy w MKIII to nie HELLA tylko SATURNUS MADE IN SLOVAKIA.No i powiem że niezłe były do momentu kiedy ktoś zaparkował na moim GOLFIE.Teraz kupiłem H1+H1 DEPO bo wizualnie H1+H1 są ładniejsze a pozatym myślę że skoro niedzielony SATURNUS świecił przyzwoicie to chyba H1+H1 DEPO będzie nieco lepsze?Zobaczymy.W każdym bądz razie HELLA nie ma sobie równych jeśli mówimy o nowych lampach ale kiedy się rzecz toczy kupić nowe zamienniki bądz używane oryginały to już się robi dylemat bo nie zawsze używany oryginał(używany to używany nie wiadomo co przeszedł i jak się będzie dalej spisywał) będzie lepszy od nowego zamiennika.Pozdrawiam



Awatar użytkownika
BartekGib
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 947
Rejestracja: śr maja 27, 2009 00:39
Lokalizacja: NIL/WB
Kontakt:

Post autor: BartekGib » pt mar 12, 2010 20:17

Nie to, żebym się czepiał, ale chyba można wybrać bardziej odpowiedni temat do rozmowy o lampach z Paska i Golfa MK3 :bajer: Spójrz kolego na tytuł tematu.


64 [i]KM[/i]
124 [i]Nm[/i]
[b]Nie wstydzę się tych wyników 8)[/b] ! ! Nowe Photo's - Poniżej ! !
[url=http://www.polskajazda.pl/Samochody/Volkswagen/Golf/68446][img]http://img228.imageshack.us/img228/2356/wstaw.jpg[/img][/url]

riggs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 498
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 23:12
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: riggs » pt mar 12, 2010 20:30

Nie no ogólnie temat o lampach DEPO.Tak wiem zrobiłem mały wybieg bo temat o R32 LOOK ale jednak o zamiennikach DEPO pisałem.No cóż sorka jeśli przegiąłem.Chciałem się podzielić swoimi spostrzeżeniami może trochę temat deczko inny.A że robię rocznie prawie 25 tyś km to szybko wyrobię sobie opinie o tej marce (DEPO).Pozdrawiam i następnym razem napiszę w odpowiednim miejscu.



Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Shmatan » sob mar 13, 2010 08:36

riggs, i opinia ta będzie negatywna... a czasem można poczekać, poszukać, i kupić ori nówki w cenie niższej niż podróbki...



riggs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 498
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 23:12
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: riggs » sob mar 13, 2010 10:31

Może masz rację kolego ale mnie były potrzebne na gwałt (uszkodzone auto) bo jezdzę autem do pracy i nie miałem czasu na szukanie ładnych ori używek.A że jak wspomniałem okazało się że u mnie były jakieś śmieszne SATURNUSY i świeciły w miarę przyzwoicie to stwierdziłem że i DEPO nie będzie chyba gorsze.SATURNUSY były od kąd kupiłem auto i ani nie parowały ani nie korodowały nie wiem zobaczymy.Zresztą marzy mi się w przyszłym roku zmiana na MK IV więc jak by się ziściło to bez sensu szukać ori HELLA.Pozatym mam jeszcze takie zdanie co do nówek HELLA że dać za nówki HELLA prawie 700zł do auta które warte jest parę tysięcy to się chyba mija z celem.



Awatar użytkownika
rnav_piwi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 175
Rejestracja: czw wrz 06, 2007 16:47
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: rnav_piwi » sob mar 13, 2010 12:28

DEPO a DEPO to też może być różnica... Te trochę droższe są już naprawdę bardzo przyzwoite :) Wiem to z doświadczenia :)


[img]http://img706.imageshack.us/img706/8297/animacjav.gif[/img]

riggs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 498
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 23:12
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: riggs » sob mar 13, 2010 18:31

No właśnie zobaczymy jak będzie.Najpierw po montażu to już na pierwszy rzut oka będę widział jak świecą i jak z krytykowaną regulacją.A co do przeciekania,parowania,korodowania luster to się już z czasem okaże.Pozdrawiam.PS kolego twoje DEPO wyglądają znakomicie.



iigAlisArr
->|<-
->|<-
Posty: 1750
Rejestracja: sob mar 20, 2010 16:44
Lokalizacja: northern

Reflektory przednie DEPO R32 look - opinie

Post autor: iigAlisArr » pn sie 29, 2011 19:37

rnav_piwi pisze:Postaram się za jakiś czas zamieścić zdjęcie przedstawiające linię światłocienia tych lampek na przykład na ścianie.
Chętnie zobaczę to zdjęcie.

EDIT:
Jako, że nie doczekałem się zdjęcia jw. to sam postanowiłem sprawdzić jak świecą. Zamontowałem je, włożyłem zwykłą żarówkę H7 'Phillips Premium' (wbrew negatywnym opiniom) i tak świecą na dyktę białą z odległości 1m:

Obrazek

Jak ktoś ma wątpliwości to tak wygląda strumień światła.


Kupię:

- HBM'y,
- W8 pod szyber,
- kratki nawiewów z Bory.


" What does the World, mean to You ? "

mlodycezar87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: pn kwie 18, 2011 22:46
Lokalizacja: Łódź

Reflektory przednie DEPO R32 look - opinie

Post autor: mlodycezar87 » wt lip 17, 2012 08:44

skymax, Sory przyczepie się do twojej wypowiedzi ja mam ori lampy w golf IV i mam soczewkę w lapie jako halogen i w to wsadziłem HID świeci dobrze i wątpie bym kogoś oślepiał nikt jeszcze mi z przeciwka nie mrygał. Tym bardziej że Halogen świeci w dół a nie po oczach innym.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości