[mk3] czy to oryginalne lampy hella projektor

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Sistemo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 01:04
Lokalizacja: NowiaK CitY

Post autor: Sistemo » pt sty 16, 2009 23:54

warto kupić projektory firmy TYC? wartę są swojej ceny (450zł)? Wiecie może czy da się zrobić z nich smoked?
Pozdrawiam


JKiF

damiano_mo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 287
Rejestracja: pt maja 23, 2008 19:08
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: damiano_mo » sob sty 17, 2009 01:41

możesz kupić TYC takie jak ori hella czyli już smoked przyciemnione.ja takie kupiłem i jest gites. bez porównania z ori hella 2xh1.tylko musisz dobrze ustawić. ja ustawiałem kilkadziesiąt razy żeby trafić i jest idealnie. do tego żaróweczki philips blue vision i jest elegancko. myślę na xenonkiem ale na razie zostawię tak jak jest. nic nie paruje nic nie pęka soczewki dobrze się trzymają także szukaj smoked i będzie ok.

np:
http://www.allegro.pl/item520271369_gol ... _nowe.html

dokładnie takie mam...


fuck air ride

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » sob sty 17, 2009 01:43

damiano_mo pisze:ja ustawiałem kilkadziesiąt razy żeby trafić
Nie lepiej zrobić to na stacji diagnostycznej? Koszt 10 pln a nawet czasami za free to robią.



damiano_mo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 287
Rejestracja: pt maja 23, 2008 19:08
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: damiano_mo » sob sty 17, 2009 01:47

widzisz rydzu lubię grzebać sam przy golfiku...takie zboczenie haha... :hmm: :hmm: :hmm:


fuck air ride

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » sob sty 17, 2009 01:50

damiano_mo, też lubię sobie pogrzebać, ale bez przesady. Zanim ustawiłeś lampy to ciekawe ile osób oślepiłeś na drodze.

Ludzie, bez zbędnych (idiotycznych) oszczędności.
Jedziesz na stacje, robią ci to na przyrządzie i masz problem z głowy. Przy pierwszym podejściu masz ustawione prawidłowo a nie "na oko"



damiano_mo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 287
Rejestracja: pt maja 23, 2008 19:08
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: damiano_mo » sob sty 17, 2009 02:14

nie oślepiłem ani jednej osoby...autem nie jeździłem nigdzie. na początku ustawiłem wysokość a wzorem był drugi golf w domu a potem ustawiłem długie a potem korekty lampami w prawo lub w lewo i gites. a poza tym mam regulacje elektryczna i mogę opuścić je niżej.jeszcze nikt mi nie migną a poza tym na przeglądzie gość sprawdził mi i było idealnie więc można także samemu to zrobić. korzystałem tez z porady jak ustawić światła która jest gdzieś na forum... :bigok: :bigok: :bigok:


fuck air ride

Sistemo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 01:04
Lokalizacja: NowiaK CitY

Post autor: Sistemo » sob sty 17, 2009 12:47

damiano_mo pisze:możesz kupić TYC takie jak ori hella czyli już smoked przyciemnione.ja takie kupiłem i jest gites. bez porównania z ori hella 2xh1.tylko musisz dobrze ustawić. ja ustawiałem kilkadziesiąt razy żeby trafić i jest idealnie. do tego żaróweczki philips blue vision i jest elegancko. myślę na xenonkiem ale na razie zostawię tak jak jest. nic nie paruje nic nie pęka soczewki dobrze się trzymają także szukaj smoked i będzie ok.

np:
http://www.allegro.pl/item520271369_gol ... _nowe.html

dokładnie takie mam...
Mam do Ciebie prośbę! mógłbyś wrzucić fotkę samochodu jak lampy się prezentują?? :piwka:
Wielkie dzięki


JKiF

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » sob sty 17, 2009 12:52

Sistemo, TYC i Hella zewnętrznie wygląda tak samo. Przerobienie lamp na black związane jest z zakupem (zrobieniem) krzyży oraz rozklejaniem lamp.

Jeśli już jesteś zdecydowany na zakup TYC, to po prostu kup wersję z krzyżem.



Sistemo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 01:04
Lokalizacja: NowiaK CitY

Post autor: Sistemo » sob sty 17, 2009 13:03

rydzu, nie uśmiecha mi się rozklejanie lamp i cudowanie z nimi=/ Nie mam na to czasu, ani doświadczenia. Potrzebuje lamp TYC już przyciemnionych i w kolorze czarnym. Do tego będę chciał podłączyć zenony 6000k.
Można kupić takie lampy TYC już z krzyżem? A co w ogóle daje ten krzyż? Zawsze się nad tym zastanawiałem :chytry:
Ostatnio zmieniony sob sty 17, 2009 13:11 przez Sistemo, łącznie zmieniany 1 raz.


JKiF

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » sob sty 17, 2009 13:15

Sistemo, tak, można takie lampy kupić bez problemu. Krzyż jeśli chodzi o świecenie nie daje nic, a źle zrobiony może dużo zabrać.

Jest to ewidentnie tylko poprawka wizualne (dodajmy że całkiem udana) i nadająca lampie charakteru.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 76 gości