[mk4] Prawe lusterko od anglika

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

PiterEL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pt paź 28, 2011 08:16

[mk4] Prawe lusterko od anglika

Post autor: PiterEL » śr lip 11, 2012 22:50

A czy ten trojkat aluminiowy ktory jest mocowany do drzwi jest taki sam ? Bo chyba wydaje mi sie ze one sie roznia...



Awatar użytkownika
zimnylech
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob sie 21, 2010 14:40
Lokalizacja: EL/D.

[mk4] Prawe lusterko od anglika

Post autor: zimnylech » śr lip 11, 2012 22:55

oczywiscie ze jest inny w mk4 i w leonie. mam od leona trojkat al, wew uszczelke i plastikowy trojkat ktory takze jest inny,jakchcesz to daj znac na pw
jest od elektrycznego


ROBIĘ TO CO LUBIĘ, LUBIĘ TO CO ROBIĘ
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomek gd
Forum Master
Forum Master
Posty: 1625
Rejestracja: pn mar 02, 2009 00:07
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: passat b6
Kontakt:

[mk4] Prawe lusterko od anglika

Post autor: Tomek gd » śr lip 11, 2012 23:03

PiterEL pisze:mocowany do drzwi jest taki sam
trójkąty są oczywiście są inne, miałem na myśli przekładkę mechanizmu manuala na elektrykę lub odwrotnie.



Awatar użytkownika
Goferro
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: pt lut 03, 2012 18:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[mk4] Prawe lusterko od anglika

Post autor: Goferro » śr sie 15, 2012 20:29

odświeżę lekko temat...
po przekładce na duże prawe lusterko szkło jest to samo co w lewym europejskim lusterku tak?
druga sprawa, na alledrogo rozpiętość samych szkieł (chodzi mi o podgrzewane) jest spora, więc nie wiem czy lepiej bawić się w oryginalne szkło czy zamienniki też dają radę? (głównie chodzi mi o trwałość maty grzewczej)



Awatar użytkownika
Tomek gd
Forum Master
Forum Master
Posty: 1625
Rejestracja: pn mar 02, 2009 00:07
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: passat b6
Kontakt:

[mk4] Prawe lusterko od anglika

Post autor: Tomek gd » śr sie 15, 2012 22:03

Goferro pisze:o przekładce na duże prawe lusterko szkło jest to samo co w lewym europejskim lusterku tak?
ma taki sam rozmiar, jeśli o to chodzi, ale kształt jest lustrzanym odbiciem, czyli wkłady nie pasują zamiennie prawy/lewy.
Goferro pisze:czy zamienniki też dają radę? (głównie chodzi mi o trwałość maty grzewczej)
moje zamienniki kupiłem 2 lata temu (50zł/szt.), maty grzały już 2 zimy i ciągle są dobre.



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

[mk4] Prawe lusterko od anglika

Post autor: Kamel » śr sie 15, 2012 22:22

Goferro pisze:po przekładce na duże prawe lusterko szkło jest to samo co w lewym europejskim lusterku tak?
Nie..
Lewe szkło to lewe, a prawe szkło to prawe..
Tak więc po przekładce na duże z angola potrzebujesz duże szkło prawe.

U mnie zamienniki wytrzymały prawie 2 lata, a pewnie wytrzymają jeszcze trochę, ale nie jestem w stanie już tego stwierdzić :bigok:
A jak masz brać używany oryginał, który za miesiąc Ci padnie to wydaje mi się, że lepiej wziąć nowy zamiennik, który wytrzyma dłużej.


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

[mk4] Prawe lusterko od anglika

Post autor: Shmatan » czw sie 16, 2012 09:48

Chyba że niebieskie - w tym wypadku raczej ori, bo zamienniki (te które widziałem) są bardzo ciemne



Hera7
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: śr cze 15, 2011 23:30
Lokalizacja: Szydłowiec

[mk4] Prawe lusterko od anglika

Post autor: Hera7 » czw wrz 13, 2012 08:32

Potrzebuje szybkiej odpowiedzi mam lustro manualne i czy linki od małego lustra mogą zostać przy dużym czy trzeba zmienić na te z dużego?



Awatar użytkownika
maniekLBN
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 131
Rejestracja: pn cze 11, 2012 11:12
Lokalizacja: LBN

[mk4] Prawe lusterko od anglika

Post autor: maniekLBN » śr wrz 26, 2012 13:48

w ramach odgrzania kotleta ,, dostepne są w zamienniku duże lustra prawe bez problemu ,, zadnego kombinowania i przekladania obudowa czarna lub do malowania :okej:


mój gofer http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=479237" onclick="window.open(this.href);return false;

hubertmaster
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt wrz 28, 2012 11:49

[mk4] Prawe lusterko od anglika

Post autor: hubertmaster » sob lis 10, 2012 20:25

to tak jeszcze o tych kotletach. przekladalem ostatnio lustro od anglika manualne prawe od toledo II i wszystko byloby ok, gdyby nie to, ze nie schodzi sie ladnie, jest jakby o 0,5 cm odchylone za bardzo do tylu ( w kierunku maski), przez to sa duze szpay, a lusterko mam prawie odchylone na max do lewej zeby cos widziec, podpowie mi kots cos ? :hmm:



Awatar użytkownika
Tomek gd
Forum Master
Forum Master
Posty: 1625
Rejestracja: pn mar 02, 2009 00:07
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: passat b6
Kontakt:

[mk4] Prawe lusterko od anglika

Post autor: Tomek gd » sob lis 10, 2012 21:38

a trójkąty zamieniłeś? bo z Twojego posta wychodzi mi że na auto EU założyłeś całe lustro od anglika...



hubertmaster
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt wrz 28, 2012 11:49

[mk4] Prawe lusterko od anglika

Post autor: hubertmaster » sob lis 10, 2012 22:01

No trójkąt z seata mi zostal, a na moj stary trojkat założylem lustro z seata, bez trojkata i nie wiem, bo tak to wyglada jakby to lustro zupelnie nie pasowalo, nie zgrywa sie z moim trojkatem



Awatar użytkownika
Tomek gd
Forum Master
Forum Master
Posty: 1625
Rejestracja: pn mar 02, 2009 00:07
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: passat b6
Kontakt:

[mk4] Prawe lusterko od anglika

Post autor: Tomek gd » sob lis 10, 2012 23:21

czyli masz podobny problem co mr.mark

:dol:

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 0#p4284711" onclick="window.open(this.href);return false;

generalnie, jemu się nie udało. Ja mimo doświadczenia w temacie też nie wiem o co biega.



hubertmaster
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt wrz 28, 2012 11:49

[mk4] Prawe lusterko od anglika

Post autor: hubertmaster » ndz lis 11, 2012 23:03

Dam fotki i powiem jak sie uporalem z tym problemem.
w normalnej pozycji lusterko ktore przełożylem wygladalo tak : http://imageshack.us/photo/my-images/689/p1012078.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://imageshack.us/photo/my-images/132/p1012079.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;

zeby cos widziec samo lustro musialo byc ustawione tak: http://imageshack.us/photo/my-images/9/p1012080o.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;

i teraz sam mechanizm aby bylo ok powinien lezec w takiej pozycji: http://imageshack.us/photo/my-images/836/p1012084.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;

a zeby wszystko tak zostalo, to zalozylem normalnie sprężynę i zapinke, a w to miejsce gdzie na dole powstala dziura włożylem malutki klin, aby lusterko mi nie uciekło spowrotem do poprzedniej pozycji, bo znowu bym nic nie widzial :bigok: to tak z grubsza ja to zalatwilem i teraz jest nawet ok :bigok:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości