Emblemat w gril

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

di5turb
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: pn cze 11, 2012 14:46

Emblemat w gril

Post autor: di5turb » pn kwie 22, 2013 20:56

Yoo!, no to w takim razie wedle uznania :pub:



Awatar użytkownika
bruzdi29
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 572
Rejestracja: pn wrz 06, 2010 21:58
Lokalizacja: Gliwice
Auto: Skoda Superb 2010 combi PLATINUM
Silnik: CFGB

Re: Emblemat w gril

Post autor: bruzdi29 » czw cze 06, 2013 00:03

KostiIV pisze:Polecam kupić oryginalny emblemat, tylko wiem że srebrny może nie wszystkich zadowolić.
Ten powyżej ma dwa bolce i aby go zamontować w seryjny grill mk4 to trzeba lekko pokombinować aby się on elegancko trzymał.
Właśnie mam problem, mam dokładni taki znaczek jak w pierwszym poście tylko wstawiłem tam czerwone litery TDI
Za nic nie umiem tego tam wstawić żeby to jakoś fajnie siedziało, tak jak mi się udało to jakiś niewypał był i wyglądało bynajmniej nieestetycznie :banghead: :banghead: :banghead:
Help me :food:


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=400126" onclick="window.open(this.href);return false; TEMAT AKTUALIZOWANY ! 09.08.2013 !
1.9 TDI AHF 110 KM ---> 140 KM :) na eibach-ach

Kupię :
Tunel środkowy przedni
Sprzedam części do mkIV :
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=119&t=544829" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
xander_88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 801
Rejestracja: śr wrz 17, 2008 11:54
Lokalizacja: WPI
Kontakt:

Emblemat w gril

Post autor: xander_88 » sob cze 08, 2013 01:18

Yoo!, każda "przyzwoita" agencja reklamowa zrobi Ci coś takiego na zamówienie, na forum tez widziałem , ze ktoś miał w podpisie "wycinanie cnc" , kwestia kasy no i dalej druciarstwo z przymocowaniem tego ;)


ex: MK4 245 km/460nm

Awatar użytkownika
Yoo!
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 354
Rejestracja: pt sty 23, 2009 21:13
Lokalizacja: Chorzóvw

Re: Emblemat w gril

Post autor: Yoo! » sob cze 08, 2013 22:17

xander_88 pisze:Yoo!, każda "przyzwoita" agencja reklamowa zrobi Ci coś takiego na zamówienie, na forum tez widziałem , ze ktoś miał w podpisie "wycinanie cnc" , kwestia kasy no i dalej druciarstwo z przymocowaniem tego ;)

poszukam na foum, choć nie będzie to łatwe skoro ktoś to miał w podpisie, a co do druciarstwa :bajer: to może lepiej przykleić do grila co ?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości