Kolorowy grill - co myślicie?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
vw-Koni
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: wt paź 09, 2012 20:26

Re: kolorowy gril

Post autor: vw-Koni » pn mar 18, 2013 09:28

Plewson pisze:Mi się podoba, weźcie pod uwagę że reszta auta jest brudna, jak umyje i nawoskuje to wtedy będzie dopiero finalny efekt. Ja już niedługo jak tylko zawita prawdziwa wiosna maluję felgi w zielony kolor lamborghini i właśnie ostatnio wpadłem na pomysł żeby w tą samą dziką zieleń dać ramki w lampach, a resztę w czarny połysk, a teraz kiedy zobaczyłem temat vw-Koni to myślę żeby rówineż zrobić tak grill ;)
cieszę się że się podoba. Muszę zrobić całą korektę lakieru nie tylko nawoskować:P jak zrobisz tak gril wstaw tu foto :)
meibizza pisze:Dywaniki są oryginalne czerwone a mieszek mam juz drugi ( czarny z czerwona nicia). Nie doczytałes tematu. Chodzi mi o to ze jak robic cos w inny kolor to kilka rzeczy a nie jedna rzecz zielona druga czerwona itd. Ale to twoje auto, ty je wystawiasz do oceny a ja mam byc nie szczery i powiedziec ze wygląda bosko wiec niech ci bedzie:D pozdro ziom
Wiem, sam komuś to pisałem żeby auto nie było "choinką" aczkolwiek polo harlekin jest właśnie "jedna rzecz zielona druga czerwona itd" i w nim taki urok
tochu pisze:ja myślałem, że ty do białego czy coś chcesz dac ten grill, bo masz niebieskie dodatki, ale do granatowego?? kupa :shock:
nie od razu Rzym zbudowano, będą niebieskie dodatki ale jak wyjdzie słońce. Dzięki za opinie:)
tak myślałem że dla większości będzie lipa :P Czekać aż ktoś wstawi fotke na "Zdjęcia VW skrzywdzonych przez swoich właścicieli." :los2:



Awatar użytkownika
wojtas_tdi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 428
Rejestracja: wt wrz 01, 2009 00:31
Lokalizacja: ddz

kolorowy gril

Post autor: wojtas_tdi » sob mar 23, 2013 15:37

o ile emblemat moze byc to ten grill do niczego nie pasuje a wyglada jakby ktos wepchal cos za grill :shock:


TD ic POWER!

Awatar użytkownika
trepson_vlcrew
VAG ŁOWICZ
VAG ŁOWICZ
Posty: 3952
Rejestracja: śr gru 08, 2010 19:53
Lokalizacja: Łowicz

kolorowy gril

Post autor: trepson_vlcrew » pt gru 27, 2013 23:40

żerebrka malowne zwykłym szprejem bez cudów żadnych... rozbieramy grila i malujemy bo ogolnie dostęp do znaczka od środka jest cieżki chyba ;/


Obrazek

http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=413934
#vlcrew #bagged #12_5j #widebody #1.8t #custom #LY3D #mk4

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości