[mk2] Jak odsiwezyc czern zderzakow?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
lukasz_1991r
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pt paź 08, 2010 16:04

Re: [mk2] Jak odsiwezyc czern zderzakow?

Post autor: lukasz_1991r » pn paź 18, 2010 20:38

driVWer pisze:
lukasz_1991r pisze:Ja u siebie zastosowałem po prostu czarny spray (połysk) i efekt jest naprawdę świetny. Przed malowaniem dobrze wyczyścić i odtłuścić. Pozdrawiam!!
a teraz wystarczy czekać aż ci się to wszystko odłupie za jakiś czas :)
jeżdżę już ponad 1,5 roku i nawet jednego małego odprysku nie ma:) więc zależy to od staranności położenia:)



Awatar użytkownika
Włodary88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 626
Rejestracja: pn sie 10, 2009 15:50
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

[mk2] Jak odsiwezyc czern zderzakow?

Post autor: Włodary88 » wt paź 19, 2010 16:52

najlepiej to jakimś środkiem na bazie vinylu się pobaw po nim wszystko wygląda jak nowe :) chyba że już są mocno przetyrane to wcześniej opalarka i vinyl na to


Obrazek
Jesteś z Płocka lub okolic koniecznie zajrzyj!!
Sprzedam : SCHOWEK (BOX) CD FISCHER VW GOLF 4 BORA PASSAT B5

Lucki
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2198
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 19:56
Lokalizacja: DW
Kontakt:

[mk2] Jak odsiwezyc czern zderzakow?

Post autor: Lucki » śr paź 20, 2010 14:21

Koledzy moim zdaniem bardzo dobrym sposobem jest pomalowanie zderzaka / listwy środkiem BUMPER PAINT (żadnym szprajem tylko pod pistolet)

Najpierw włóknina i matowanko zderzaka, następnie odtłuścić benzynka i nałożenie dwóch warstw BUMPER PAINT`a. Można także żeby zwiększyć przyczepność po matowaniu prysnąć podkładem do tworzyw sztucznych.


Efekt będzie na kilkanaście dobrych miesięcy .....


p.s
polecam wrób firmy APP lub MIPA


ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA ECUDIAG www.ecudiag.pl
Hamownia klucze immo naprawa sterowników radio code
Wrocław 793-195-950
Regeneracja wtryskiwaczy CR wszystkich marek

Awatar użytkownika
Dioda83
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 702
Rejestracja: pn mar 14, 2005 13:31
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

[mk2] Jak odsiwezyc czern zderzakow?

Post autor: Dioda83 » ndz paź 24, 2010 12:29

Koledzy moim zdaniem bardzo dobrym sposobem jest pomalowanie zderzaka / listwy środkiem BUMPER PAINT (żadnym szprajem tylko pod pistolet)

Najpierw włóknina i matowanko zderzaka, następnie odtłuścić benzynka i nałożenie dwóch warstw BUMPER PAINT`a. Można także żeby zwiększyć przyczepność po matowaniu prysnąć podkładem do tworzyw sztucznych.


Efekt będzie na kilkanaście dobrych miesięcy .....


p.s
polecam wrób firmy APP lub MIPA
A wg mnie najlepszym, najtańszym i najbardziej efektywnym sposobem jest podgrzewanie miejscowe opalarką, kupiłem jakiś czas temu lotkę klapy (20zł), była w fatalnym stanie (wysmarowana jakimś badziewiem, pokryta drobnymi kropkami białej farby). Po usunięciu zanieczyszczeń, odtłuszczeniu, opalarka w łapę i dawaj ją :goof: fakt, potrzeba troszkę czasu, należy także uważać aby nie przegrzać miejscowo materiału, ale czas poświęcony nie idzie na marne. Ową lotkę sprzedałem za 77zł !!! Myślę, że daje to do myślenia... :bajer:


SPRZEDAJĘ
Mój Mk2
Obrazek
www.wsercupolska.org

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości