[mk3] reflektory in.pro bez homologacji...

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

sebus_777
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 163
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 09:25
Lokalizacja: forum

Re: golf mk3 reflektory in.pro bez homologacji...

Post autor: sebus_777 » pt wrz 03, 2010 14:21

panowie ja te naklejki oczywiscie posiadam sa jak nowe ;) ale niesety policjant mi powiedzial ze male dziecko sobie moze taka "naklejke na rower nakleic" i jak tu im przegadac.. juz nie wiem co teraz zrobic z tym



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

golf mk3 reflektory in.pro bez homologacji...

Post autor: skaktus » pt wrz 03, 2010 15:32

Oooo, to lipa, skoro czepiają się do nalepki, czyli niestety albo grawer na szkle albo nie wiem co :/



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

golf mk3 reflektory in.pro bez homologacji...

Post autor: Rydzu » pt wrz 03, 2010 16:30

Do naklejki masz jeszcze papierowy dokument potwierdzający homologację. Jeśli tak bardzo się czepia to tylko to pozostało. Policjant w tym momencie nie jest specjalistą orzecznikiem więc jedyne co może to zabrać dowód i skierować auto na kontrolę do stacji kontroli pojazdów, tylko diagnosta posiada wiedzę żeby stwierdzić czy auto ma lampy z homologacją czy nie.

sebus_777, straszny upierdliwiec ci się trafił, ale nic nie poradzisz skoro producent w taki sposób nanosi oznaczenia homologacji.



sebus_777
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 163
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 09:25
Lokalizacja: forum

Re: golf mk3 reflektory in.pro bez homologacji...

Post autor: sebus_777 » pt wrz 03, 2010 19:45

musze poprostu zrobic chyba grawerke na szkle i tyle.. albo wspawac w obudowe lamp jakas homologacje z innych lamp bo nie wiem.To byl mlodszy aspirant czyli tyle ze wyuczony i pewnie dlatego



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

golf mk3 reflektory in.pro bez homologacji...

Post autor: skaktus » pt wrz 03, 2010 21:26

Wspawanie raczej nic nie da...Będzie widać że kombinowane. Lepiej by wyglądało tłoczone, ale nawet nie wiem czy ktokolwiek się tym zajmuje.



sebus_777
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 163
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 09:25
Lokalizacja: forum

Re: golf mk3 reflektory in.pro bez homologacji...

Post autor: sebus_777 » pt wrz 03, 2010 21:51

jak dobrze sie wspawa i szpachla a pozniej czarny mat zamalowac cala obudowe to nie bedzie tak bardzo widac



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

golf mk3 reflektory in.pro bez homologacji...

Post autor: Rydzu » pt wrz 03, 2010 22:29

Co wy kombinujecie....starszy aspirant, no weź się takimi rzeczami nie przejmuj. Zabrał dowód? Wystawił pokwitowanie?Skierował na badania? Co on specjalista jest? Ja w passacie na fabrycznych lampach Hella też nie mam homologacji na szkle. Jak mu się coś nie podoba to niech pisze do producenta, auto takie już kupiłem i przegląd przechodzi bez żadnego problemu, diagnosta nie miał problemów w z dopuszczeniem do ruchu, takie tłumaczenie i koniec tematu. Tylko bez krzyków i sapania a rzeczowo wytłumaczyć.



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

golf mk3 reflektory in.pro bez homologacji...

Post autor: skaktus » sob wrz 04, 2010 17:02

Wiesz, problemy z gliniarzami są i to czasem okropne. Przechodziłem już kontrolę z golfem, któy ma zmienione wszystkie światła na smoked, a przód na sonary. Przodów się czepiał że xenon, dopiero po włączeniu odpuścił. Potem gwałcił za kierunki w smoked, zobaczył homo, pomarudził. Potem kierunki w nakolach, że malowane, to samo tyle lampy. Wpadł na pomysł że zarysuje klosz i sprawdzi czy to nie farba...nie pozwoliłem. Musiałem się ostro tłumaczyć co i jak, skąd, po co, na co, włączać...paranoja.

Sprawdzał wszystko po kolei.

Z kolei ojcu chceili zabrać dowód rejestracyjny, bo lampa miała pęknięty klosz (tylna) w jednym miejscu na długości może 1 cm. Co ważne klosz jest 2 warstwowy, czyli wnętrze to przeźroczysty plastik, hermetyczny i zewnętrzney klosz, czerwony. Pani gliniarka czepiała się, że to może oślepiać, bo załamuje światło...

Teraz wyobraż sobie co by było gdyby zobaczyli mnie z Sonarem i nalepką...To już było by nie halo.



Awatar użytkownika
wasyl
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 302
Rejestracja: czw sie 14, 2008 16:32
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

golf mk3 reflektory in.pro bez homologacji...

Post autor: wasyl » ndz wrz 05, 2010 21:53

a mi się te naklejki na lampach in pro poodrywały... na jednym nie było jak już kupiłem a z drugiej sam "zerwałem" ale u mnie chyba też na szkle jest... w pt lub sobotę zrobię foto jak to wygląda...


There’s only one truth, one VWay...
viewtopic.php?p=3697507#3697507
kupię maskę vento

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości