[mk3] in pro czy projector?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

PaulAdmin

Post autor: PaulAdmin » ndz lip 25, 2010 21:52

Dużego wyboru nie masz.. Smoked H1, Projektory, Mk4Look wiec tak czy inaczej wiele osób tutaj bedzie miał takie same, chyba, że chcesz sie wyrózniać to wybierz cos z tych "najbardziej stylowych" na allegro ale nie wiem czy o takie wyróznianie chodzi..



Awatar użytkownika
luki07
_
_
Posty: 2664
Rejestracja: czw maja 15, 2008 11:42
Lokalizacja: Żmigród k. Wrocławia
Kontakt:

Post autor: luki07 » pn lip 26, 2010 23:41

troche czasu, checi, motywacji i zrobilem do swojego auta takie cos

Obrazek

i wiem ze nikt inny takiego czegos nie ma, nie ma rzeczy niemozliwych, trzeba tylko odrobie checi :bajer:

hanti dzieki za doceniony wklad i trud w te lampy :pub:



Awatar użytkownika
speeder
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 372
Rejestracja: sob lut 12, 2005 21:02
Lokalizacja: powiedzmy Krakow:-)
Kontakt:

in pro czy projector?

Post autor: speeder » pt lip 30, 2010 20:40

no powiem, ze mam identyczny dylemat. sam jezdze golfianem XX jahre i z doswiadczenia wiem ze na tym sie znaja tylko zapaleni golfiarze, a dla reszcty to jest zwykly golf, wiec srednia dla nich roznica czy to XXj czy CL. ja mam wrzucone projektory, ale ten imidz golfa jest strasznie oklepany, i spoooro ludzi kto ma mk3 ma projektory, bbs i bre. a ze golfow jest za glowa mala, to trudno stworzyc cos orginalnego, ale moim zdaniem inpro i zderzak na gladko\ppol-gladko jest spokp rozwiazaniem i sa m tak chyba w przyszlosci zrobie :bigok:


moj mk3 GTI 20 jahre: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=223042&postdays=0&postorder=asc&start=0 zapraszam do oceny i komentowania :)

Awatar użytkownika
damian51d
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 12:23
Lokalizacja: Trzcianka PCT
Kontakt:

in pro czy projector?

Post autor: damian51d » pt lip 30, 2010 23:19

Również polecam ci projektory moim zdaniem mk3 ładniej wygląda w projektorach niż in pro.


Obrazek

Awatar użytkownika
BartekGib
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 947
Rejestracja: śr maja 27, 2009 00:39
Lokalizacja: NIL/WB
Kontakt:

Re: in pro czy projector?

Post autor: BartekGib » sob lip 31, 2010 11:31

damian51d pisze:Również polecam ci projektory moim zdaniem mk3 ładniej wygląda w projektorach niż in pro.
Zależy w jakim zestawie ;)


64 [i]KM[/i]
124 [i]Nm[/i]
[b]Nie wstydzę się tych wyników 8)[/b] ! ! Nowe Photo's - Poniżej ! !
[url=http://www.polskajazda.pl/Samochody/Volkswagen/Golf/68446][img]http://img228.imageshack.us/img228/2356/wstaw.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
wasyl
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 302
Rejestracja: czw sie 14, 2008 16:32
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

in pro czy projector?

Post autor: wasyl » pn wrz 06, 2010 20:00

nie wiem czy już nie kupiłeś lampek i nie spóźniłem się z wypowiedzią ale moim zdaniem powinieneś wrzucić aktualne zdjęcie auta i wtedy na pewno łatwiej będzie się wypowiedzieć bo akurat in pro i projektory to zdecydowanie para najlepszych( według większości) lampek do mk3...
osobiście w ogóle nie podobają mi się projektory no i są faktycznie bardzo popularne szczególnie ostatnimi czasy...

sam mam in pro u siebie zrobione z chromu na czarno z czarnymi kierunkami i nie wiem czy ktoś też tak swoje zrobił a w planach wywalenie ringów...
możesz zobaczyć jak to wyszło: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 6&start=45

polecam Ci również hella Celis to według mnie też bardzo ładne lampeczki a po przemalowaniu na czarno robią swoje w ciemnym golfie.
Kolega Dubik z forum ma takie na swoim mk3 w kolorze "smocza zieleń" i wygląda kozacko


There’s only one truth, one VWay...
viewtopic.php?p=3697507#3697507
kupię maskę vento

Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

in pro czy projector?

Post autor: Shmatan » pn wrz 06, 2010 23:37

Się wszyscy uparli na te soczewki...

jak dla mnie, to jak mocno modzony to projektor, a jak delikatnie, to mk4 look na odbłyśniku



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości