Zabudowa GPSu w kratce nawiewu

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
BartekGib
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 947
Rejestracja: śr maja 27, 2009 00:39
Lokalizacja: NIL/WB
Kontakt:

Post autor: BartekGib » wt sty 26, 2010 13:52

Jak dla mnie to już za duża ingerencja w deskę takiego samochodu jak MK4.

Pozatym jak już ktoś powiedział - biedne AngloPolaki wracają i taka nawigacja dla kogoś to jest po prostu 100 % zysk. Całą deskę Ci zamieni w drobny piasek ale coś tam wyjmie ....

Znajomy radio poprzykręcał w środku do deski. Do dziś żałuje tego .... Złodziej elegancko jakimś niedużym łomem jego deskę rozdzielczą zamienił w wybuch bomby nuklearnej. Do dziś twierdzi, że wolał oddać te radio za 400 zł jak wymieniać pół deski rozdzielczej.


64 [i]KM[/i]
124 [i]Nm[/i]
[b]Nie wstydzę się tych wyników 8)[/b] ! ! Nowe Photo's - Poniżej ! !
[url=http://www.polskajazda.pl/Samochody/Volkswagen/Golf/68446][img]http://img228.imageshack.us/img228/2356/wstaw.jpg[/img][/url]

Orcio

Post autor: Orcio » wt sty 26, 2010 17:34

Zamiast tego bajeru wstaw kratki z bory:)



Awatar użytkownika
Maximus-83
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 526
Rejestracja: sob cze 20, 2009 23:29
Lokalizacja: Neutomischel (Wlkp)
Kontakt:

Post autor: Maximus-83 » wt sty 26, 2010 21:27

Orcio pisze:Zamiast tego bajeru wstaw kratki z bory:)
Popieram !


Obrazek

colby
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 22:25
Lokalizacja: Tychy

Post autor: colby » wt sty 26, 2010 23:21

Popieram przedmówców w 100%. Kratki z Bory są pierwsza klasa i dodają elegancji oraz stylu. Sam mam już gotowy komplet kratek po renowacji i lakierowaniu, czekają tylko na ocieplenie, bo w tej temperaturze to się nie da dłubać w aucie :(

dominiks1980 - gdybyś jednak koniecznie chciał montować navi w kratkach to mam dla Ciebie pewną propozycję (bo widzę, że z termometrem i szpachlowaniem dobrze Ci poszło). Ekran nawigacji na środek, musisz go wpuścić wgłąb tunelu (po zaślepieniu nadmuchu) żeby nie było refleksów świetlnych oraz by był czytelny. Boki robisz po skosie wgłąb do ekranu i w ten sposób masz estetycznie wypełnione miejsce pozostałe po nawiewach. Sama realizacja pomysłu na pewno jest pracochłonna i wymaga poważnej "rzeźby" ale wydaje mi się być jedyną sensowną opcją zabudowy navi w kratkach.

Powodzenia.



Awatar użytkownika
Tomek gd
Forum Master
Forum Master
Posty: 1625
Rejestracja: pn mar 02, 2009 00:07
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: passat b6
Kontakt:

Post autor: Tomek gd » śr sty 27, 2010 00:33

Obrazek

Jakbym wyrzeżbił takie cos to zaczął bym się leczyć :jezor: a jakby zrobila to firma CA to zarządałbym odszkodowania :helm:
Ostatnio zmieniony śr sty 27, 2010 00:35 przez Tomek gd, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
dominiks1980
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: czw cze 18, 2009 17:56
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: dominiks1980 » śr sty 27, 2010 10:53

Takiej rzeźby to bym nigdy nie zrobił :goof:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości