[mk4] przednie swiatła do mk4

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Shmatan » wt sty 05, 2010 14:07

h Ci z adresu uciekło :P

tu jest poprawny link
http://www.venom24.pl/vw-golf-4-p-17484.html

Ja tam jestem przeciwnikiem ringów, ale skoro to hella to jakość wykonania powinna być niezła - na 100% dostępne na ebay'u

A nie myślałeś nad ori ksenonem? jak troche poszukasz po allegro, to w przeciągu miesiąca za 1000zł zbierzesz komplecik...



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » wt sty 05, 2010 14:21

lwas pisze:a co w takim razie myślicie o takich lampachh
Ale to nie są Celis'y. A te z linku to jak dla mnie kicha.. Również nie podobają mi się ringi..
A w Hellach Celis te ringi sa jakieś takie dyskretniejsze :-)

lwas zagadaj do kolegi Ponior, On zdaje się z Niemiec ściągał swoje..
Ewentualnie eBay.de :-)

Ewentualnie tu zapytaj: http://www.radar.pl/Hella-Reflektory-CE ... -15512839/


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

lwas
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 09, 2009 17:09
Lokalizacja: TM

Post autor: lwas » wt sty 05, 2010 14:21

Rzeczywiście h zjadłem :food:
Wiesz co no myślałem o ori ksenonach nawet znalazłem jedną firmę która montuje ori ksenomy do każdego auta bo sam to ja raczej nie mam czasu na szukanie tego wszystkiego przeczytałem wszystkie tematy odnosnie ksenonów które są na forum i wiem jak do sprawy podejść ale sam tak jak mówie chyba bym sie nie podjął tego zadnia bo nie chciał bym nić popsuć jak sie dokładnie zroiętuje ile ta firma by chciała za taką operację to wtedy zobaczymy no i jeśli zrobią mi to porządnie nic nie będzie sie psuło no i oczywiście żeby niebiescy panowie też sie nie przyczepiali

[ Dodano: 05 Sty 2010 13:30 ]
Kamel pisze:lwas zagadaj do kolegi Ponior, On zdaje się z Niemiec ściągał swoje..
Ewentualnie eBay.de
Kamel no tak zrobie te w linku to rzeczywiście nie są te Hella ale jakoś tak przypadkiem je znalazłem i dlatego pytam co o nich sądzicie
Ostatnio zmieniony wt sty 05, 2010 14:30 przez lwas, łącznie zmieniany 3 razy.



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » wt sty 05, 2010 14:30

lwas pisze:Wiesz co no myślałem o ori ksenonach nawet znalazłem jedną firmę która montuje ori ksenomy do każdego auta bo sam to ja raczej nie mam czasu na szukanie tego wszystkiego przeczytałem wszystkie tematy odnosnie ksenonów które są na forum i wiem jak do sprawy podejść ale sam tak jak mówie chyba bym sie nie podjął tego zadnia bo nie chciał bym nić popsuć jak sie dokładnie zroiętuje ile ta firma by chciała za taką operację to wtedy zobaczymy no i jeśli zrobią mi to porządnie nic nie będzie sie psuło no i oczywiście żeby niebiscy panowie też sie nie przyczepiali
Jak będziesz wiedział ile chcą za takie coś to napisz. Ciekaw jestem ile warsztaty sobie liczą za taką przyjemność. I oczywiście czy masz na myśli robotę na ori lampach xenonowych do MK4 czy wstawieniu soczewki w zwykłe lampy?

A jeśli faktycznie niebiescy mają się nie czepiać to oprócz samych lamp xenonowych powinni wstawić układ samopoziomowania i spryskiwaczy lamp.

Czyli licząc tak na szybko wychodzi coś takiego (przy zakupach na allegro "od ręki"):
- komplet lamp - 1500zł (można dorwać taniej, czasem dużo taniej)
- spryskiwacze lamp (spryski, zbiornik, przekaźnik, wiązki, wtyczki) - 300zł (zależy jak poszukasz i utrafisz)
- samopoziomowanie (z Kufateca => czujniki z kompletem montazowym i wiązkami) - 800zł to ich oferta: http://www.kufatec.de/shop/product_info ... w-HID.html
No i robocizna tu akurat własna - w kosztach się nie orientuję, ale pewnie z 600-700zł trzeba liczyć, jak nie lepiej.
Tak więc łączny koszt wyjdzie min. 3.200zł.
Ostatnio zmieniony wt sty 05, 2010 14:39 przez Kamel, łącznie zmieniany 2 razy.


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Shmatan » wt sty 05, 2010 14:38

Kamel pisze:- komplet lamp - 1500zł
- spryskiwacze lamp (spryski, zbiornik, przekaźnik, wiązki, wtyczki) - 300zł
- samopoziomowanie (z Kufateca => czujniki z kompletem montazowym i wiązkami)- 800zł
No i robocizna tu akurat własna - w kosztach się nie orientuję, ale pewnie z 600-700zł trzeba liczyć, jak nie lepiej.
Tak więc łączny koszt wyjdzie min. 3.200zł.
Ja myśle że taka przeróbka u nich to wsadzenie hida w zwykłe szkło i jedź panie płacąc 500zł za szit kosztujący 200 na allegro... a jeżeli zrobią wszystko, to pewnie tak jak piszesz - ponad 3k na pewno policzą

ale idzie to zrobić w niezłej cenie:
lampy - 1000zł (szukanie, zbieranie, regeneracja uchwytów, ew. wymiana szkieł)
sptyski - 100zł (komplet uniwersalny który bardziej brudzi niż myje, ale jest)
samopoziom - na używkach (które cięzko znaleźć, ale idzie) pewnie jakieś 600zł.

Robocizna - myśle że w 3-4 godzinki idzie to złozyć, więc powiedzmy 100zł

1800zł wygląda już lepiej ;)



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » wt sty 05, 2010 14:39

lwas pisze:s a co w takim razie myślicie o takich lampachh ttp://www.venom24.pl/vw-golf-4-p-17484.html z góry dzięki za info pozdrawiam
to sonar czyli ogolnie wsrod lamp tuningowych najnizsza jakosc wiec zalezy na czym ci zalezy ;)


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

lwas
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 09, 2009 17:09
Lokalizacja: TM

Post autor: lwas » wt sty 05, 2010 14:43

to sonar czyli ogolnie wsrod lamp tuningowych najnizsza jakosc wiec zalezy na czym ci zalezy
no własnie o to pytałme bo żadnych innych informacji o tych lampach nie było dzięki wielkie za info a na jakości rzecz jasna mi zależy właśnie dlatego pytam nie chce żadnego bubla kupić
Ostatnio zmieniony wt sty 05, 2010 14:44 przez lwas, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » wt sty 05, 2010 14:45

Shmatan moje ceny były dla kogoś, kto chce mieć ori xen w pełni legalny szybko, a jak siada na kibelku to lecą $$$ :-)
Shmatan pisze:lampy - 1000zł (szukanie, zbieranie, regeneracja uchwytów, ew. wymiana szkieł)
Ja akurat dałem 500zł + 80zł (szkła i lakier) + moja robocizna z wiązkami ze zwykłych lamp
Shmatan pisze:samopoziom - na używkach (które cięzko znaleźć, ale idzie) pewnie jakieś 600zł.
Jakieś 1-2 tygodnie temu przyszedł mi komplet używek za 400zł z wysyłką z Octavii I, a to jest to samo co w MK4. Tylko teraz nie mam czasu nad tym posiedzieć i pokombinować nad podłączeniem elektryki.
Same czujniki w używce są na allegro po 100zł/szt. Do tego trzeba doliczyć części montażowe (te już gorzej znaleźć w używce, a koszt nowych ok. 700zł).


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

lwas
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 09, 2009 17:09
Lokalizacja: TM

Post autor: lwas » wt sty 05, 2010 14:50

Shmatan pisze:Ja myśle że taka przeróbka u nich to wsadzenie hida w zwykłe szkło i jedź panie płacąc 500zł za szit kosztujący 200 na allegro... a jeżeli zrobią wszystko, to pewnie tak jak piszesz - ponad 3k na pewno policzą
ale idzie to zrobić w niezłej cenie:
lampy - 1000zł (szukanie, zbieranie, regeneracja uchwytów, ew. wymiana szkieł)
sptyski - 100zł (komplet uniwersalny który bardziej brudzi niż myje, ale jest)
samopoziom - na używkach (które cięzko znaleźć, ale idzie) pewnie jakieś 600zł.

Robocizna - myśle że w 3-4 godzinki idzie to złozyć, więc powiedzmy 100zł

jasne że 1800 pln wygląda lepiej skontaktuje sie jeszcze dziś z tą firmą i napisze co i jak oni mi powiedzieli z tego co znalazłem na ich stronie że są w stanie zrobić albo ori ksenon albo na częściach orginalnych bosch albo philips takie info mieli na stronie jak będe coś wiedział to napisze co i jak thx za wszystkie sugestie

1800zł wygląda już lepiej
Ostatnio zmieniony ndz sty 10, 2010 21:26 przez lwas, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
Castillo
Beatmeister
Beatmeister
Posty: 343
Rejestracja: pt sty 30, 2009 15:19
Lokalizacja: Gryfów Śląski

Post autor: Castillo » śr sty 20, 2010 23:55

Jeździ ktoś na takich albo widział jak to wygląda ?? Bo ja jeszcze golfa 4 z takim czymś nie widziałem, a na zdjęciach wygląda fajnie . LINK
Ostatnio zmieniony śr sty 20, 2010 23:56 przez Castillo, łącznie zmieniany 2 razy.



Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Shmatan » czw sty 21, 2010 00:17

castillo20, nieeeee - ten tjuningowy ledowy pasek bez homologacji nie jest fajny :P



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » czw sty 21, 2010 00:20

to wcale nie jest bez homologacji... tyle ze ludzie mysla ze to jest jazdy dziennej
a to jest pozycja


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Shmatan » czw sty 21, 2010 07:31

MAPET, właśnie o tym pisałem ;) zresztą nazwa dayline led chyba może sugerować, że ten pasek to dzienne, prawda :P?



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » czw sty 21, 2010 09:17

dokladnie
ale to juz nei moja wiina ze tak producent to nazwal :)
sam nie wiezialem dopóki nie zaczalem tym handlowac ;)

ale i tak jakbym mial takie lampy to bym na tym jezdzil jako na dziennym :)


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości