Malowanie błotników, metalic. Jaka +/-cena??

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Fazus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 13:06
Kontakt:

Post autor: Fazus » czw lis 05, 2009 22:33

Zacząłem rozpatrywać inną opcję.
Kupić same kierunki na błotnik z wersji usa, wyciąć ładnie otwór na nie, pozaginać jakoś brzegi, a cały błotnik dać to "poprawek' lakierniczych. W sumie jest tylko jeden błotnik zagięty delikatnie z przodu, dało by sie to wybić i pomalować w tym miejscu.
Słyszałem, że z metalikami jest tak, że można pomalować tylko fragment powierzchni, całą resztę zmatowić drobnym papierem i pomalować lakierem bezbarwnym.
Jutro dam jakieś fotki, może będzie łatwiej określić możliwość wykonania takiego zabiegu i przybliżonych cenach.

Jednak dziś foty:
KLIK1
KLIK 2


P.S. Troche sie namotało z tymi edycjami :D
P.S.2 Blachy sam po prostuje, element tylko do malownia.
Ostatnio zmieniony czw lis 05, 2009 22:46 przez Fazus, łącznie zmieniany 4 razy.



To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » sob lis 07, 2009 00:54

Arti4-92 pisze:Słyszałem, że z metalikami jest tak, że można pomalować tylko fragment powierzchni, całą resztę zmatowić drobnym papierem i pomalować lakierem bezbarwnym.
mówisz tutaj o cieniowaniu.... a czy to metalik czy nie to nie ma najmniejszego znaczenia...
Cena jest za element a to czy lakiernik potafi sobie tak zobić ze nie wyjdzie nawet za połowę elementu z nowym lakierem to już tylko i wyłącznie jego sprawa, oszczędność czasu i roboty ale wątpie zeby ze względu swoich umiejętności zmniejszył cenę :P



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości