Ktore lampy ? Prośba o opinie!

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
fasd
TDI++ 190PS
TDI++ 190PS
Posty: 606
Rejestracja: śr lip 19, 2006 00:34
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: fasd » czw wrz 24, 2009 00:08

martom pisze:Dziwny trochę jesteś, wpierw pytasz jakie lampy kupić, a za chwile piszesz , że masz juz ŚWIETNEJ JAKOŚCI lampy za 800 zł, a widziałeś i dotykałeś ich chociaż? :green_fuck: :rotfl:
By the way, niebawem będzie spora nagonka na wszystkie zenonki samoróbki, ale jak juz wcześniej pisałem, to twój wybór :grin:
napisalem fajne to po pierwsze po drugie nie napisalem ze sa swietnej jakosci natomiast napisalem ze IN PRO to jakas firma ktora byle szmelcu tez ludziom nie wcisnie !chyba fakt to nie to samo co ori no ale zawsze inaczej

po trzecie nagonka na zenony calyczas o niej mowia i nic wiekszego nie robia :P :rotfl: :bigok:

a ja chcialem zobaczyc opinie uzytkownikow bylych i obecnych o wypowiedzenie na temat tych lamp czy warto jak one wygladaj na live i jak to dziala :) a czy kupie je czy nie kupie w zasadzie moj wybor jak mnie beda denerwowac to je sprzedam po dobrej cenie i tyle :P


viewtopic.php?f=89&t=241036 MOJ DUPVWóZ
SPRZEDAM ALU SANTA MONICA ORYGINAŁ WIECEJ PW
WIOSNA 2011
PIERWSZY NA POMORZU i PRAWDOPODOBNIE w PL MK IV 2.0 TDI 8V
Lato 2012 ????

chesterx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 22:39
Lokalizacja: Mazowieckie
Kontakt:

Post autor: chesterx » czw paź 01, 2009 15:30

fasd, hmmm osobiście miałem mk3 kupiułem black angels reling z helli chyba były miała straszne kłopoty z tymi lampami cena tez 800 zł wtedy mnie wyniosła jedna lampa nie powinna byc wogole dopuszczona do sprzedaży bo miała inny kąt rozproszenia oślepiała wszystkich a z niej światła wogole nie bylo;] co do wymiany powiedziano mi że to wina zarówek ktore juz 3 razy wymieniałem na różnej maści .... a na koncu powiedziano mi ze uszkodziłem odblask sam;] tak to jest z tymi lampami tuningowymi :) co do xenonów to u mnie już powoli gonią ;P zabieraja dowody:) spryski masz ale nie sa regulowane automatycznie i lampa nie jest przystosowana:P

pozdro;)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 28 gości