[MK4] Znaczek TDI na tylnej klapie, powinien być czy nie?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
golfikIV
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: wt cze 24, 2008 10:37
Lokalizacja: Poznań

Re: [MK4] Znaczek TDI na tylnej klapie, powinien być czy nie

Post autor: golfikIV » wt lip 01, 2008 11:13

Reksio pisze:Witam! Kupiłem MK4 TDI 115 KM silnik AJM i na tylnej klapie nie ma znaczka TDI, jest tylko po lewej stronie napis Golf. Obawiam się, że auto może być po naprawie blacharskiej, czy to może być prawda? Auto kupiłem od niemca z domu, I właściciel, serwisowane do końca. Czy w golfach wychodziły wersje TDI bez tego znaczka na tylnej klapie? Bo np. w Alfie Romeo mozna było sobie zamówić auto z salonu ze znaczkami lub bez. Z góry dzięki za wskazówki:)
Witaj,
też mam taką wersję i tez nie mam znaczka. Można sobie zażyczyć brak już w salonie od nowego.



marcelvw
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 180
Rejestracja: pn lis 17, 2008 14:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: marcelvw » pt gru 19, 2008 21:59

Moze odswierze troszeczke temat. Zabralem sie dzisiaj za usuwanie znaczkow w mk4. Na poczatku byl plan by zrobic tak jak jeden kolega tu zasugerowal = zylka + benzyna.

Ale postapilem troszeczke inaczej. Wystarczy nam suszarka, mokra i sucha scierka.

Podgrzalem delikatnie znaczki i odrazu mozna bylo czuc ze guma zrobila sie miekka i spokojnie mozna oderwac palcem. Po sciagnieciu jednego znaczka orazu bralem sie za gume ktora po nim zostawala. Wystarczylo znowu delikatnie podgrzac (doslownie 10s) i guma odchodzi po przejechaniu palcem... Troche ruchow i juz praktycznie zero sladow.

Po usunieciu wszyskich znaczkow szmatki w dlon i przejechac kilka razy na mokro, pozniej wytrzec do sucha i efekt gitara.


Zatem pozyczajcie suszarki od kobiet i do roboty :)

tu daje fotke jak to wyszlo (fotka z telefonu ale duza i wyrazna), sorki za brudne auto.

Obrazek
Ostatnio zmieniony pt gru 19, 2008 22:01 przez marcelvw, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
ciachotdi
diesel m@ster
diesel m@ster
Posty: 1121
Rejestracja: pt gru 05, 2008 15:05
Lokalizacja: Aalsmeer
Auto: Seat mii

[MK4] Znaczek TDI na tylnej klapie, powinien być czy nie?

Post autor: ciachotdi » ndz kwie 21, 2013 14:32

temat jest o usunięciu a ja mam pytanie o montaż - prosił bym o info na jakiej wysokosci były oryginale znaczki tdi



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 27 gości