[mk2] Modyfikacja oswietlenia kabiny w MK2

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Gruby_malbork
Forum Master
Forum Master
Posty: 1156
Rejestracja: śr lut 14, 2007 23:23
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Post autor: Gruby_malbork » wt sty 15, 2008 16:26

troche sie narobiles i zato respect


Obrazek
VAG Nowy Staw '10, '11, '12, Vw Mania '07,'08,'09,'10,'11,'12

ALUNO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: ndz wrz 09, 2007 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: ALUNO » sob sty 26, 2008 18:30

Przyznam sie szczerze ze ja tez takie podswietlenie zrobilem tylko mam takie kijowe neony rurkowe za 4.50 z allegro i nic nie bylo trzeba pruc :) polaczylem te neony z wlacznikiem swiatel i mase gdzies znalalzem jak sie siedzi to fajnie nawet widac ale jak sie patrzy przez tylno szybe to totalna wies :) ale bylo cieplo :) jeszcze to sie pobawilem :)


Szukam Pracy ;/ mechanik/Elektromechanik/Kierowca Wrocław

Awatar użytkownika
smoked
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: pt sie 04, 2006 09:28
Lokalizacja: Radzymin k.W-wy
Kontakt:

Post autor: smoked » sob sty 26, 2008 22:24

m3tal pisze:Tak? a próbowałeś może ostatnio liczyć blachy czekając w kolejce do Mc Drive'a w środku nocy? albo znaleźć coś w schowku po ciemku? mnie by chyba coś trafiło, jakbym nie miał lampki sufitowej...
Nie zrozumielismy sie :-) Wylaczylem w sensie, ze ustawilem przelacznik na zero. Jak bedzie potrzeba to wlacze, a dotad takowej nie bylo.

Hmm martwilem sie, ze przyjeliscie podswietlenie tak chlodno itd, ale glosow za i przeciw jest po rowno, wiec luzik - ja mam tak, kto inny ma inaczej :bigok:
Dodam, ze jezdze juz troszke z tym dodatkiem i nadal b.mi sie podoba intensywnosc swiatla i efekt. A i znajomi sa zaskoczeni (nie- nie dresy, złośliwcy :okej: )

milego!
Ostatnio zmieniony sob sty 26, 2008 22:25 przez smoked, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości