[MK II] Dodatkowe lampki w podsufitce

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Przemo86
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 725
Rejestracja: czw lis 10, 2005 00:02
Lokalizacja: Aleja Zasłużonych...
Kontakt:

Post autor: Przemo86 » pn sty 22, 2007 21:40

ewentualnie z tego co pamiętam to espero miało taki bajer, że miało podświetlenie z dwóch stron z tyłu, jak np pasażer chciał sobie poczytać coś...
JedrzeJ pisze:najlepiej zdjąć całą podsufitke i zrobić kwadratową dziurke identyczną jak jest z przodu tylko z tyłu... do tego kupić na szrocie lampke podsufitki z mk2 lutujesz kable do przedniej podsufitki i gotowe...

to tez dobry patent :) tylko hm musisz ten otwór odpowiednio cofnąć do przodu, żeby z tyłu po półce nie świecił :bigok:


-Można się dobrze bawić na imprezie bez alkoholu, prawda ?
-Nie wiem, nie byłem...

Moje MK2

Awatar użytkownika
m4st3rm1nd
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: wt lis 28, 2006 13:39
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: m4st3rm1nd » śr sty 24, 2007 21:26

Witam. Przepraszam jeśli kogoś urazi mój brak wiedzy ale... Chciałbym zakupić lampkę jakąś nie za dużą i umieścić ją z tyłu (w mk2 podsufitka w tylnej części jest na pewnym odcinku ukośna - właśnie tam chciałbym umieścić lampkę) i tu pojawia się pytanie czy jak pociągnę kabelki od oryginalnej lampki do tej nowej, to czy oryginalna nie będzie świecić słabiej? Pzdr


vwgolf4ever
[img]http://img.userbars.pl/53/10550.gif[/img]
[img]http://img.userbars.pl/84/16663.png[/img]

[color=red][size=134]IT'S ALWAYS BETTER TO POST IN AN EXISTING THREAD THAN TO START A NEW ONE[/size][/color]

Awatar użytkownika
Lukassso
Forum Master
Forum Master
Posty: 1366
Rejestracja: ndz lut 19, 2006 19:42
Kontakt:

Post autor: Lukassso » śr sty 24, 2007 23:17

m4st3rm1nd Zalezy jak podłaczysz. Jeżeli równolegle to będzie wsio wporzo (+ do + - do -) Jeśli podłaczysz szeregowo to bedzie świeciło słabiej.


Obrazek

Pioneer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pt sty 26, 2007 22:40
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Pioneer » sob lut 03, 2007 17:47

Przemo_vw, to jest twoj mk2 rzucił byśparte fotek ;d albo napisz na gg 4921536



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości