Porady wasze opinie i propozycje

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

FakeMETA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw sty 07, 2016 19:44

Porady wasze opinie i propozycje

Post autor: FakeMETA » sob sty 09, 2016 13:07

Witajcie, zaznaczam że jest to mój pierwszy post i również nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale.

Moje oczko to

Mk4 1.9 TDI 90KM, śmiem twierdzić że poprzedni właściciel podniósł go chyba na 110KM.


Jako iż powolnymi krokami zbliża się wiosna chciałbym troszkę zadbać o wygląd wizualny auta.


Aktualnie posiadam jedynie parę rzeczy które poprawiają wygląd.

- Felgi Aez 18" Excite Black
- Czarne szyby tylne boki jak i tylna szyba
- Zdarte napisy TDI jak i GOLF z tylnej klapy
- Białe kierunkowskazy ( dodam iż nie wiem czy takie już były ori czy są zmieniane )
- Pomalowane zaciski kolor zielony ( zdjęcie niżej )
Obrazek

Planuję:

- Założyć owiewkę na tylną szybę i tutaj moja prośba którą? Bo nie za bardzo wiem jakie są rodzaje.
I ile mnie za nią wyjdzie zakup jak i pomalowanie pod kolor.
- Wyczyścić wnętrze samochodu, a dokładnie boki tzn okolice klamki w miejscu w którym znajdują się przełączniki do szyb. Jak i dekory wokół radia.
Kupić znaczek na przedniego grilla z napisem Diesel
- Polerka całego auta ( matowy dach ;/ ) I tutaj pytanie czy nie lepiej będzie mi okleić dach karbonową folią i ile mnie to wyniesie?
- Nakładka tłumika. Gdzie taką znajdę? Dedykowaną do golfa.

Jeżeli macie jakieś ciekawe propozycje to bardzo bym prosił o pomysły :) Dodam iż aktualnie chodzę do szkoły i nie mam też wielkiego budżetu. Ale wiadomo wizualnie można i poprawić za parę groszy dobrymi pomysłami :)

Na zdjęciu auto przed malowaniem zacisków :)
Obrazek
Pozdrawiam :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości