GOLF 3 GT

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Don101
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pt lis 06, 2015 00:35

GOLF 3 GT

Post autor: Don101 » pn lis 30, 2015 18:13

Witam moje pytanie jak odczytać numer lakieru z załączonego zdjęcia , oraz może mi ktoś wytłumaczyc co oznacza wersja ATF. I kolejne pytanie to takie, że mam zardzewiały prawy błotnik i interesuje mnie opcja kupienia z allegro. Aczkolwiek istnieje firma , która pobiera 275 zł za błotnik wysyła im się numer lakieru i go lakierują , czy będzie mocno odstawać od reszty taki kolor ?
http://www.fotosik.pl/zdjecie/05c0352387706ac4" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
Maro_GT
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: czw wrz 13, 2007 23:59
Lokalizacja: Gdańsk / Orneta / NLI
Kontakt:

GOLF 3 GT

Post autor: Maro_GT » wt gru 01, 2015 22:03

Numer lakieru to ten który znajduje się pod AFT, tam chyba jest LC3L. Golf jest w wersji GT z silnikiem o oznaczeniu AFT czyli 1.6 100KM czy tam 101KM. Dobierając kolor tylko po numerze to pewnie że może się różnić i to czasami znacznie.



Don101
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pt lis 06, 2015 00:35

GOLF 3 GT

Post autor: Don101 » wt gru 01, 2015 23:18

Maro polecałbys takie rozwiazanie z tym błotnikiem ? Wychodzi w sumie sporo taniej tylko zastanawia mnie czy mocno bedzie odstawac od reszty .



Awatar użytkownika
Maro_GT
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: czw wrz 13, 2007 23:59
Lokalizacja: Gdańsk / Orneta / NLI
Kontakt:

GOLF 3 GT

Post autor: Maro_GT » śr gru 02, 2015 16:46

Zależy od Twojego podejścia do auta, bo odcień może się różnić znacznie, z może się aż tak bardzo nie różnić. Pytanie czy jeśli się będzie różnił to będzie Ci przeszkadzało czy też nie. Poza tym bierz pod uwagę że auto mogło być malowane któryś raz z rzędu. Może gdyby był to czarny kolor jakiś LC9Z czy L041 to ja może na Twoim miejscu bym zaryzykował. Z kolorem co masz na aucie to ja bym tego nie zrobił, wolałbym już raz dać od razu 100zł więcej i nie płacić kolejny raz za malowanie gdyby się różnił. Ale to tak jak pisałem wcześniej zależy od podejścia do auta.

Prawda jest też taka, że nawet jak dasz poza numerem farby jeszcze element karoserii z auta żeby ci dobrali kolor w mieszalni, to też się może zdarzyć, że się nie przyłożą i po pomalowaniu będzie widać różnicę. Dlatego przed malowaniem powinno się robić natrysk próbny i porównać do całej karoserii i poza tym jeszcze przy malowaniu cieniować na sąsiednich elementach, w Twoim przypadku na drzwiach, ale kto by to robił na golfie 3 :jezor:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości