projektory ZKW problem `

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

piotrekibiza
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: pn sty 27, 2014 00:49
Lokalizacja: Gdańsk

projektory ZKW problem `

Post autor: piotrekibiza » sob sie 22, 2015 04:27

Witam, niecały tydzień temu kupiłem projektory zkw do seata ibizy. Dopiero wczoraj zamontowałem, do soczewek zamontowałem żarówki philips xtream vision +130%. Po rozmowie z innymi osobami które mają te projektory doznałem zawodu. Światła gorzej oświetlają drogę w czasie jazdy od starych reflektorów ( klasycznych ) w których były te same żarówki. Jak byłem na ustawianiu lamp Pan na starcie powiedział że bardzo słabo świecą i mogę być zawiedziony, i jestem wręcz rozczarowany.
Podobno przyczyną może być bród który uzbierał się między soczewką a szkłem. Lewa soczewka ma w pewnym miejscu ,,martwe,, pole gdzie bardzo słabo oświetla.
Czy ktoś kiedyś rozklejał takie lampy i czyścił ? Może macie jakieś rady co do wyczyszczenia ? i czy wg da się wyczyścić ? przyczyną może być uszkodzenie odbłyśnika ?

Pozdrawiam i dziękuje za każdą radę :)



Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2647
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

Re: projektory ZKW problem `

Post autor: matisim » pn sie 24, 2015 09:31

Soczewki u mnie tak samo słabiej oświetlały drogę w porównaniu do świateł h1+h1, jaki urok. Ja miałem projektory tyc w golfie, oddałem odbłysniki do regeneracji i po tym było o wiele lepiej ale i jak marnie niż z zwykłymi. Rozebrać je to nie problem, podgrzewasz klej i powoli szkło musi odejść, próbuj pierw ręką a nie śrubokrętem bo czasami szkło pęknie :-)

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka



piotrekibiza
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: pn sty 27, 2014 00:49
Lokalizacja: Gdańsk

projektory ZKW problem `

Post autor: piotrekibiza » wt sie 25, 2015 01:27

właśnie pierwsza lampa rozklejona, wyczyszczona i wg, odbłyśnik w stanie powiem b.dorbym. zobaczę jak zloże i instalacje ogarnę do końca :) szkoda by było zmieniać z projektorów zkw na h1+h1 :(



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości