Odbłyśnik wokół xenon wytarty co zrobić

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Wojtek159
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: wt sty 21, 2014 13:24

Odbłyśnik wokół xenon wytarty co zrobić

Post autor: Wojtek159 » śr sty 14, 2015 18:18

Witam. mam problem ponieważ musiałem rozkleić lampy i przed założeniem klosza chciałem przetrzeć odbłyśnik wokół soczewki . Była lekko zaparowana ponieważ była zmiana pomieszczeń . Do wytarcia wziołem szmatkę do okularów przetarłem delikatnie a tu wytarł sie wokół i co powdem jest że żarnik bije przez tą wytartą część . Co można teraz zrobić ? Da rade kupić cały nowy odbłyśnik ?



srubox
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 197
Rejestracja: śr lis 25, 2009 15:33
Lokalizacja: Tczew

Odbłyśnik wokół xenon wytarty co zrobić

Post autor: srubox » śr sty 14, 2015 18:56

Wydaje mi sie ze nie kupisz nowego odblysnika...zostaje Ci regeneracja odblysnikow lub malowanie na czarny mat lamp.



Wojtek159
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: wt sty 21, 2014 13:24

Odbłyśnik wokół xenon wytarty co zrobić

Post autor: Wojtek159 » śr sty 14, 2015 20:05

Tylko że wytarła sie ta część co jest na nim soczewka . A tego raczej ludzie nie malują . A Zna ktoś firme która sie tym zajmuje i jak to cenowo wygląda ?



mich77bor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 319
Rejestracja: ndz gru 18, 2011 15:50
Lokalizacja: DW

Odbłyśnik wokół xenon wytarty co zrobić

Post autor: mich77bor » śr sty 14, 2015 20:24

np: http://paaw.nazwa.pl/reg1/regeneracja-2/" onclick="window.open(this.href);return false; metalizacja próżniowa tworzyw sztucznych.


Sprzedam nową półkę nad radio

Awatar użytkownika
Paviarotti
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3931
Rejestracja: wt paź 18, 2011 22:39
Lokalizacja: Jędrzejów

Odbłyśnik wokół xenon wytarty co zrobić

Post autor: Paviarotti » sob sty 17, 2015 21:54

Wojtek159, zostaje Ci tylko regeneracja u gościa w linku powyżej. Szukałem długo i ciężko znaleźć gdzieś inną firmę która się tego podejmie. I pamiętaj, że zrobi Ci tylko jeśli farba jest oryginalna więc nic nie maluj ;)
I nawet po takiej regeneracji nie będzie to idealna jakość i mogą się pojawić pewne defekty pod wpływem ciepła.


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości