Gałka + mieszek

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
kl0cek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: wt gru 17, 2013 19:13
Lokalizacja: Hrubieszów

Gałka + mieszek

Post autor: kl0cek » pn cze 02, 2014 19:38

Musze zmienic mieszek i gałke, przegladając ogłoszenia jest bardzo duzo gałek wraz z mieszkiem , i dlatego wlasnie chce kupic to w zestawie, pytanie tylko od jakiego auta podpasuje gałka wraz z mieszkiem do mojego gofera? podoba mi sie z octavii http://olx.pl/oferta/galka-mieszek-octa ... 00fd1a1c9f" onclick="window.open(this.href);return false; ale czy podpasuje sama gałka nawet jesli tak to czy mieszek bez problemu załoze aby nic nie odstawało itp? nie chce nic kombinowac dlatego w ostatecznosci kupie ori zestaw do golfa, ale jak juz zmieniam to chetnie bym załozył cos innego :)
i co do kierownicy mam jedno pytanie, wiem ze w mk IV były 2 rodzaje, 4 i 3 ramienna, bora, passat b5 rozumiem ze kierownice pasuje , a czy jest jeszcze jakis Vw z ktorego bez problemu zaloze kierownice do MK IV bez najmniejszych przeróbek?


no smoke=no fun
ALH+0.205+CHIP
131km 320nm
:D :D :D

czarny92
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: wt lut 14, 2012 23:47
Lokalizacja: Ostrów Maz

Gałka + mieszek

Post autor: czarny92 » pn cze 02, 2014 20:31

Z leona podejdzie kierownica bez problemu



Awatar użytkownika
kl0cek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: wt gru 17, 2013 19:13
Lokalizacja: Hrubieszów

Gałka + mieszek

Post autor: kl0cek » pn cze 02, 2014 20:38

Przeciez to chyba taka sama jak 3 ramienna w VW, po co mi kiera z logiem seata :) ? mam tu na mysli golfa V, czy jakiegos POLO ?


no smoke=no fun
ALH+0.205+CHIP
131km 320nm
:D :D :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości