Światła dziennej, halogeny i nie tylko 4w1

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
bszosa
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 179
Rejestracja: pn gru 21, 2009 22:50
Lokalizacja: NGI/GD
Kontakt:

Światła dziennej, halogeny i nie tylko 4w1

Post autor: bszosa » pn gru 02, 2013 00:24

Ten modul to mniej wiecej cos takiego http://allegro.pl/modul-swiatel-dzienny ... 34835.html?" onclick="window.open(this.href);return false;? :chytry:
Jak bys mogl to wrzuc jakies fotki bo sam chetnie u siebie cos takiego bym zamontowal. Duzo przy tym przerabiania, czy glownie kwestia podpiecia sie??


ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

Awatar użytkownika
krystek21
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 237
Rejestracja: wt mar 05, 2013 22:59
Lokalizacja: Suwałki

Światła dziennej, halogeny i nie tylko 4w1

Post autor: krystek21 » pn gru 02, 2013 01:06

To dokładnie ten, który podałeś. Mam go od sierpnia i jak narazie żadnych problemów. Fotki zrobię jutro w dzień. Co do podłączenia to wystarczy poczytać jakiego koloru w danej lampie jest przewód od świateł długich lub krótkich (jak sobie chcemy) i się wpiąć za pomocą spinek lub jak kto woli zalutować. Dodatkowo trzeba podłączyć się pod żarówkę od postojówki jednego reflektora co pozwoli na wyłączenie świateł w momencie załączenia postojowych lub normalnych głównym włącznikiem świateł. Potem w zależności można podpiąć się pod przewód centralnego zamka do funcki coming/leaving home o ile taka jest.
Ja podłączyłem reszte pod akumulator + i - bez dodatkowej ingerencji w przewód zamka czyli najprościej. :)

Podstawą homologacji jest wyciąg ze świadectwa homologacji a to posiadają jedynie światła Hella DRL oczywiście.
Także jak ktoś się kusi na chińskie światełka niech się liczy ze mu je zdejmą.

Moduł nie zmienia konstrukcji reflektora ani żarówki, tym samym nie zmienia homologacji.
Każde oddzielne źródło światła musi ja natomiast posiadać.

Jeśli jestem w błędzie- proszę mnie poprawić.



Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Światła dziennej, halogeny i nie tylko 4w1

Post autor: Shmatan » pn gru 02, 2013 06:11

krystek21 pisze:Podstawą homologacji jest wyciąg ze świadectwa homologacji a to posiadają jedynie światła Hella DRL oczywiście.
A czemu tylko Hella? produkt powiedzmy sonar DRL Twoim zdaniem nie posiada homologacji?
krystek21 pisze:Moduł nie zmienia konstrukcji reflektora ani żarówki, tym samym nie zmienia homologacji.
Jeżeli wpinasz się poza reflektorem to na nie homologacji nie tracisz, ale dzienne dalej masz nielegalne



Awatar użytkownika
krystek21
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 237
Rejestracja: wt mar 05, 2013 22:59
Lokalizacja: Suwałki

Światła dziennej, halogeny i nie tylko 4w1

Post autor: krystek21 » pn gru 02, 2013 09:10

Te dzienne to tak jakbym miał załączone zwykłe krótkie czyli pozycyjne a na pozycyjnych przecież można jeździć tylko, że nie podświetla zegarów, tylnych świateł i oświetlenia tablicy :food:



Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Światła dziennej, halogeny i nie tylko 4w1

Post autor: Shmatan » wt gru 03, 2013 15:41

krystek21 pisze:na pozycyjnych przecież można jeździć
Nie, nie można



Awatar użytkownika
krystek21
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 237
Rejestracja: wt mar 05, 2013 22:59
Lokalizacja: Suwałki

Światła dziennej, halogeny i nie tylko 4w1

Post autor: krystek21 » pt gru 06, 2013 13:13

Nie na pozycyjnych tylko na mijania. Mój błąd przepraszam :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości