Depo a Valeo.

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
krazorek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 458
Rejestracja: pt gru 25, 2009 18:17
Lokalizacja: centralna PL

Depo a Valeo.

Post autor: krazorek » ndz lis 03, 2013 18:59

Witam. Malując środki w lampach trochę ucierpiały odbłyśniki :grrr: . Zauważyłem że za psie pieniądze można dostać uszkodzone lampy Valeo - głównie chodzi o połamane zaczepy/mocowania. Stąd rodzi się pytanie - mając lampę depo z całymi zaczepami mogę włożyć w nie odbłyśniki od Valeo? Robiliście kiedyś taki manewr?

Nie ukrywam że od samego początku po małej przygodzie i zmianie z Helli nie byłem zachwycony jak te lampy świecą, a teraz nie widać że coś jest na rzeczy (świecą jak przed moją ingerencją), ale myślę że to może być kwestia czasu.



Awatar użytkownika
Łukasz86
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 179
Rejestracja: wt wrz 20, 2011 14:06
Lokalizacja: zach pom

Depo a Valeo.

Post autor: Łukasz86 » ndz lis 03, 2013 22:20

Niewiem jak z DEPO ale wiem ze odblysnik z Valleo nie pasuje na mocowania do Helli i tak na odwrot



Skrzak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1520
Rejestracja: pt cze 14, 2013 15:23
Lokalizacja: Wilno
Auto: Bora kombi Highline
Silnik: ARL

Depo a Valeo.

Post autor: Skrzak » ndz lis 03, 2013 23:31

Właśnie przerabiam podobny temat, mam kilka odbłyśników valeo ( z halogenem) i chciałbym je w coś włożyć. Mam obudowę od hella i może i by włożył w nią te odbłyśniki ale bez sporej rzeźby nie da rady. Rozbieranie valeo tak, żeby obudowa była do użycia to mordęga, próbowałem na czterech lampach opalarką i wszystkie zepsułem. Hella rozebrałem suszarką w niecałą minutę. Też bym chciał wiedzieć czy odbłyśniki valeo podpasują do jakiegokolwiek zamiennika, depo, tyc lub inne.



Awatar użytkownika
krazorek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 458
Rejestracja: pt gru 25, 2009 18:17
Lokalizacja: centralna PL

Depo a Valeo.

Post autor: krazorek » pn lis 04, 2013 18:51

Do Helli to na bank nie pójdzie bo to są dwie różne lampy. Hella jest troszeczkę większa. Miałem Helle przed małą przygodą więc wiem. Jednakże mam podstawy twierdzić że od Valeo pójdzie ponieważ tylne dekileki są identyczne. Nie miałem dekileka przy prawej lampie i ten, który kupiłem jest od Valeo i pasuje jak by stąd był...

Jak nikt z Was nie wiem i się nie podejmuje to będe musiał sam zakupić za 40 PLN uszkodzone Valeo (prawdopodobnie z urwanym zaczepem i do dzieła... Zacznę od jednej lampy... Tylko szkoda że wcześniej o tym nie pomyślałem bo ostatnio malowałem wkładki w lampach i miałem je w częściach...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości