LEDy C5W, W5W

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
g0rky
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: pt sie 08, 2008 22:33
Lokalizacja: Łódź/Radom

LEDy C5W, W5W

Post autor: g0rky » pt lip 19, 2013 12:38

Chcę sobie zmienić postojówki na LEDowe W5W tylko jest parę rodzajów i za bardzo nie wiem, które mam zamówić.
Jednopunktowe, wsuwane? Czy coś takiego załatwi sprawę? Nie chcę za mocnych, nie zależy mi na jeździe na nich w dzień.
http://allegro.pl/zarowki-postojowe-w5w ... 33814.html

To samo z podświetleniem tylnej rejestracji, chcę rurki C5W 36mm, tylko 3 diodowe, a nie 6, czy nawet 8 jak gdzieś widziałem, bo to już za dużo oświetla zderzak i nawet asfalt.

http://allegro.pl/zarowka-samochodowa-l ... 71292.html

Widziałem podobne tematy, ale nie zależy mi na światłach w dzień. Po prostu chce mieć ładne białe światełko nocą :)


" Tylko krowa zdania nie zmienia. "

Awatar użytkownika
Jarek_NS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1886
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 19:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

LEDy C5W, W5W

Post autor: Jarek_NS » pt lip 19, 2013 15:34

Jak bym na twoim miejscu kupił coś z droższych. Bo z tymi jest różnie bywa. Ogólnie z allegro i ledami mam kiepskie wspomnienia bo na x ledów kupionych na allegro prawie połowa miał defekty.
Teraz kupuje w elektrycznym i sprawdzam je przy kupnie bo potem jest beret z gwarancją. A często zdarzają się z wadami, przy canbus notorycznie są nie dolutowane nóżki w diodach SMD.

Jak już brać to właśnie takie SMD i w Barwie 4300K


Moje MK4 AXR+ Pakiet V6 MFD+FULL FIS EVOLO STP viewtopic.php?f=89&t=483752
Obrazek

miskieusz
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7799
Rejestracja: śr sie 01, 2007 22:42
Lokalizacja: DW

LEDy C5W, W5W

Post autor: miskieusz » pt lip 19, 2013 16:06

masz jeszcze kolegę tomnik na forum, który się takimi sprawami zajmuje, może akurat takie też ma:)



Awatar użytkownika
g0rky
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: pt sie 08, 2008 22:33
Lokalizacja: Łódź/Radom

LEDy C5W, W5W

Post autor: g0rky » sob lip 20, 2013 00:28

Czytałem tego posta: viewtopic.php?f=32&t=437315
Ale z tego co widzę to wali po oczach, ja chce coś o wiele słabszego. Ma się jarzyć, a nie oświetlać ulice :D
Wyglądać ma mniej więcej tak jak poniżej, byle by dało zimnym biały kolor:

tablica:
Obrazek

postojówki:
Obrazek

Zresztą uważam, że lekka przesada wydawać 12 zł za 1 LEDe.. za 4,5 zł dostanę w sklepie z częściami parkę :bajer:
Z tym allegro to możliwe także lepiej kupię w sklepie. No właśnie patrzę, że wolę chyba 6000k :D a CAN nie potrzebuję.

Może ktoś jeszcze podpowie jaki dokładnie rodzaj diodek mam tam wepchać :hmm:


[edit]:

Kupiłem postojówki w5w zestaw za 4,5 zł :kac: . Święcą identycznie jak w tym bmw na zdjęciu :) Szkoda tylko, że jest taka różnica między żółtym dziennym światłem a postojówkami, ale może jakoś przywyknę. Te OSRAM NIGHT BREAKERy to jak patrzyłem żywotność a cenę to załamka :jezor:
Teraz czekam jeszcze tylko aż przyjdą rurki i będzie gites, autko nabierze kolorów :bajer:


" Tylko krowa zdania nie zmienia. "

Adik 4
_
_
Posty: 356
Rejestracja: sob paź 11, 2008 19:57
Lokalizacja: Zagłębie

LEDy C5W, W5W

Post autor: Adik 4 » sob sie 03, 2013 20:12

Sorry,że się wcinam ale kupiłem u kolegi TOMNIK i powiem jedno cena =jakość.Kupowałem w sklepie ,na allegro i poświeciły chwilę i finał.Typowa tandeta.Reklamacje ok ale wysyłka ,czas oczekiwania itp.Kupiłem od kolegi i mega zadowolenie.Fakt,że widzę już kupiłeś ale jak będziesz chciał ledy do środka i wal do niego :okej:



Awatar użytkownika
g0rky
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: pt sie 08, 2008 22:33
Lokalizacja: Łódź/Radom

LEDy C5W, W5W

Post autor: g0rky » pt wrz 13, 2013 10:59

Kupiłem dodatkowo jeszcze H7 ala xenon, świecą na biało i jest pięknie nocą. Postojówki badziewie jeśli chodzi o wykonanie, ale świecą ślicznie. Jak za 4,5 zł za zestaw jest git :jezor: Jedynie żałuję, że nie wziąłem zimnych rurek na tył w rejestracje, widziałem takiego golfika na żywca i robi wrażenie :-( białe są zbyt zwyczajne, następne będą 6000k ! :smirk:


" Tylko krowa zdania nie zmienia. "

kurakkk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pn sty 04, 2010 03:43
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

Re: LEDy C5W, W5W

Post autor: kurakkk » wt paź 29, 2013 19:06

g0rky pisze:Kupiłem dodatkowo jeszcze H7 ala xenon, świecą na biało i jest pięknie nocą. Postojówki badziewie jeśli chodzi o wykonanie, ale świecą ślicznie. Jak za 4,5 zł za zestaw jest git :jezor: Jedynie żałuję, że nie wziąłem zimnych rurek na tył w rejestracje, widziałem takiego golfika na żywca i robi wrażenie :-( białe są zbyt zwyczajne, następne będą 6000k ! :smirk:
Możesz wrzucić fotkę tych H7 jak świecą w nocy? Jak wygląda sprawa oślepiania innych kierowców? Nie mrugają Ci? Czy są one legalizowane czy można mieć kłopoty z organami ścigania na trasie? Proszę o odpowiedzi.



Adik 4
_
_
Posty: 356
Rejestracja: sob paź 11, 2008 19:57
Lokalizacja: Zagłębie

LEDy C5W, W5W

Post autor: Adik 4 » wt paź 29, 2013 20:03

Możesz wrzucić fotkę tych H7 jak świecą w nocy? Jak wygląda sprawa oślepiania innych kierowców? Nie mrugają Ci? Czy są one legalizowane czy można mieć kłopoty z organami ścigania na trasie? Proszę o odpowiedzi.
Miałem H7 HID 6000k później 4300k(bo chyba o HID ci chodziło),na normalnych lampach oślepiasz z przeciwka(mrugali mi co chwila). Policja do mnie się nie doczepiła bo tak jeździłem 2 dni na próbę. Tak,że do normalnych lamp nie polecam.Na forum o tym piszą.
Ostatnio zmieniony ndz lis 03, 2013 18:45 przez Adik 4, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
g0rky
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: pt sie 08, 2008 22:33
Lokalizacja: Łódź/Radom

LEDy C5W, W5W

Post autor: g0rky » sob lis 02, 2013 18:19

Mają homologację, to są zwykłe H7 tylko mieszanka gazów w środku powoduje zmianę koloru itd. Jak ustawisz odpowiedni poziom lamp to nie będą razić, świecą tak samo tylko na biało jak xenony :chytry: Fotkę próbowałem zrobić, ale nie oddaje to jakości bo mam tylko telefon. Wygląda to jednak tak jak tutaj:
Obrazek <- fotka z neta


" Tylko krowa zdania nie zmienia. "

Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

LEDy C5W, W5W

Post autor: Shmatan » ndz lis 03, 2013 16:04

g0rky pisze:Mają homologację, to są zwykłe H7 tylko mieszanka gazów w środku powoduje zmianę koloru itd
:hmm:

I jeszcze napiszesz że bańka nie jest malowana na niebiesko :rotfl: ?

g0rky pisze: białe są zbyt zwyczajne, następne będą 6000k !
Dziwić się późnej skąd się biorą stereotypy że golfami jeżdżą tylko wieśniaki.



Awatar użytkownika
g0rky
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: pt sie 08, 2008 22:33
Lokalizacja: Łódź/Radom

Re: LEDy C5W, W5W

Post autor: g0rky » ndz lis 10, 2013 11:21

Shmatan pisze:
g0rky pisze:Mają homologację, to są zwykłe H7 tylko mieszanka gazów w środku powoduje zmianę koloru itd
:hmm:

I jeszcze napiszesz że bańka nie jest malowana na niebiesko :rotfl: ?

g0rky pisze: białe są zbyt zwyczajne, następne będą 6000k !
Dziwić się późnej skąd się biorą stereotypy że golfami jeżdżą tylko wieśniaki.

Kwestia gustu, nie musisz obrażać :bajer:
Zresztą 6000k to jeszcze nie niebieski :helm:


" Tylko krowa zdania nie zmienia. "

Awatar użytkownika
DriverFR
Forum Master
Forum Master
Posty: 1035
Rejestracja: ndz lut 03, 2013 21:37

LEDy C5W, W5W

Post autor: DriverFR » pn lis 11, 2013 13:33

g0rky, Jedyny prawidłowy kolor to 4300 - 4800k. Reszta to zuo. Zresztą po co iść na kompromisy - chcesz xenon kup reflektory pod niego, w innych wypadkach lepiej kupić dobrą żarówkę philipsa, osrama, bosch i cieszyć się dobrą widocznością, a nie robić drutów.


Obrazek
4motion

Awatar użytkownika
sebabana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: sob lip 27, 2013 15:15
Lokalizacja: Tczew

Re: LEDy C5W, W5W

Post autor: sebabana » ndz lis 17, 2013 22:40



Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości