Karbon czy szachownica?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

morenka
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: pt lut 15, 2013 03:23

Karbon czy szachownica?

Post autor: morenka » ndz lip 21, 2013 16:32

Witam. Mam pewien pomysł tylko troche go się go obawiam ponieważ nie wiem jak to będzie wyglądać. Otóż na dachu wychodzi mi rdza, a że nie mam kasy to lakierowanie niezbyt mnie interesuje, dlatego myślałem nad czarną szachownicą tylko obawiam się jakby to wyglądało.. Potem wpadłem na pomysł żeby tą sachownice zrobić z karbonu, a ostatnim pomysłem żeby cały dach zrobić w karbonie. I nie wiem teraz co zrobić.. Wczoraj okleiłem lusterka w karbonie i wygląda ładnie, na masce mam bre i czarny matowy grill, autko czerwone, nie wiem co by do tego ładnie pasowało, jakie jest wassze zdanie na ten temat ? Mile widziane fotki :) Pozdrawiam i dzieki za odp. :)



Awatar użytkownika
PrezesG4
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: pt maja 24, 2013 11:44
Lokalizacja: Olsztyn

Karbon czy Szachownica

Post autor: PrezesG4 » ndz lip 21, 2013 18:00

Szachownica może ładnie wyglądać ale jak już okleiłeś lusterka w karbonie to moim zdaniem lepiej zostać przy jednym wzorze czyli dach też w karbonie


Trzeba umieć żyć, żeby umrzeć. Trzeba umieć umrzeć by żyć.

Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Karbon czy Szachownica

Post autor: Shmatan » ndz lip 21, 2013 18:26

Ściągnij bre i carbon z lusterek, pomalować możesz w czarny mat jeżeli umiesz spraya używać - chwile wytrzyma.



morenka
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: pt lut 15, 2013 03:23

Re: Karbon czy Szachownica

Post autor: morenka » ndz lip 21, 2013 21:44

A jakby maske okleić w czerwonym carbonie, na to bra i dach też w tym carbonie ? A na błotnik stickerbomba walnąć ? Chyba zaryzykuje i tak zrobie, najwyżej odkleje :) Chyba że macie jakieś inne pomysły :bigok:



Awatar użytkownika
Karol B.
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 355
Rejestracja: ndz gru 18, 2011 23:26
Lokalizacja: Podlasie-BSK

Karbon czy Szachownica

Post autor: Karol B. » ndz lip 21, 2013 21:55

Teraz to poleciałeś z pomysłem... :kac: Pomaluj listwę grilla w kolor budy(majątku nie zapłacisz), zdejmij bre i ten a'la carbon z lusterek, a na dach możesz dać tą szachownice z czarnych kwadratów, lub na czarny mat cały dach strzelić. Wtedy to będzie miało jakieś ręce i nogi :-) Bo jak zrobisz tak jak piszesz wyżej to choinka wyjdzie,czyli... :ass: :grin:



Awatar użytkownika
Paviarotti
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3931
Rejestracja: wt paź 18, 2011 22:39
Lokalizacja: Jędrzejów

Karbon czy Szachownica

Post autor: Paviarotti » ndz lip 21, 2013 22:03

morenka pisze:Otóż na dachu wychodzi mi rdza, a że nie mam kasy to lakierowanie niezbyt mnie interesuje
To poczekaj jak będziesz miał kasę i wtedy zrób porządnie, a nie robisz jeszcze gorszy syf. Naklejki na rdzę :rozpacz:
Nie mówiąc już o brze i sticker bombie.


Obrazek

morenka
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: pt lut 15, 2013 03:23

Karbon czy Szachownica

Post autor: morenka » ndz lip 21, 2013 22:38

Ja tą rdzę usunę, tylko muszę ją czymś zakleić, a samemu w lakiernika nie chce się bawić bo skończy się pewnie lipą :) Stickerbomba raczej odpuszcze, nietrafiony pomysł :) A ta listwa od grilla czarna mi się własnie podoba i ładnie współgra mi z tymi lusterkami w czarnym carbonie. Tylko nie wiem czy pasowałby ten czerwony carbon, chyba zaryzykuje, są gusta i gusciki, każdemu co innego się podoba, zawsze to można zdjąć. Tylko chciałem poznać wasze zdanie na ten temat. Bo jak narazie wszystko mi się podoba tylko ta rdza na dachu mnie denerwuje i muszę ją jakoś zakryć.



Awatar użytkownika
PrezesG4
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: pt maja 24, 2013 11:44
Lokalizacja: Olsztyn

Karbon czy Szachownica

Post autor: PrezesG4 » pn lip 22, 2013 02:56

Jak już chcesz oklejać auto to zostań przy tym czarnym tak jak masz lusterka oklejone. Auto masz czerwone to oklejanie czerwonym carbonem to chyba mija się z celem moim zdaniem. Chyba lepiej coś kontrastującego zrobić ale tak jak napisałeś są gusta i guściki i każdemu co innego się podoba


Trzeba umieć żyć, żeby umrzeć. Trzeba umieć umrzeć by żyć.

Awatar użytkownika
Peter
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 290
Rejestracja: pn mar 18, 2013 21:24
Lokalizacja: Pyrlandia
Kontakt:

Karbon czy Szachownica

Post autor: Peter » pn lip 22, 2013 16:04

wrzuć foto tego jak to obecnie wygląda, wtedy podumamy, bre wywal w kosmos, stickery tez, szachownica? tylko do wybranych projektów pasuje, więc wrzucaj foto :)


kupie xenon
sprzedam bre na maske MK4 założoną 1 raz

mój BLACK GENERATION http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=533148

morenka
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: pt lut 15, 2013 03:23

Karbon czy Szachownica

Post autor: morenka » wt lip 23, 2013 12:39

ObrazekObrazek

Tylko lusterka w carbonie doszły, nie chce mi się schodzić na dół robić nowych zdjęć :otepienie:
Aa, i szybki przyciemnione.



Awatar użytkownika
PrezesG4
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: pt maja 24, 2013 11:44
Lokalizacja: Olsztyn

Karbon czy szachownica?

Post autor: PrezesG4 » wt lip 23, 2013 23:38

To do tego dorzuć górę zderzaków i listwy boczne w czarną strukturę :-) będzie ładnie pasować


Trzeba umieć żyć, żeby umrzeć. Trzeba umieć umrzeć by żyć.

Awatar użytkownika
Alexldz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 102
Rejestracja: ndz kwie 14, 2013 11:44
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Karbon czy szachownica?

Post autor: Alexldz » czw lis 14, 2013 14:31

Moim zdaniem nie ma co kombinować z różnymi odcieniami carbonu czy szachownicą. Najlepiej okleić dach folią specjalnie do tego przeznaczoną w czarnym macie. Później będzie można to łatwo zdjąć i zrobić porządek z lakierem. A mat delikatnie zniweluje widoczne niedoskonałości, nie będzie odbijał od nich światła jak by to było w przypadku połysku.


Tak, jestem dziewczyną i tak, tuninguję swoje auto.
A to moja działka: Event Garage - klik!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości