[mk3] Poszerzanie nadkoli

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Radi mk3
nisko latam
nisko latam
Posty: 185
Rejestracja: pn sie 27, 2007 10:51
Lokalizacja: GKA
Kontakt:

[MK3] poszerzanie nadkoli

Post autor: Radi mk3 » ndz lut 13, 2011 11:04

hary6665 pisze:mi się wydaje że ma zaspwane drzwi i wklejoną szybe boczną od mk3 ale dobrze to wygląda.
zle ci sie wydaje drzwi słupek tylna szyba i kawałek błotnika jest wspawany od mk3 3D


nisko latam
http://www.golf3.pl/topics2/golf-mk3-gt-i-i-vt21196.htm

lecky
GTD Polo
GTD Polo
Posty: 413
Rejestracja: śr gru 24, 2008 15:33
Lokalizacja: Rosnowo/Koszalin
Kontakt:

[MK3] poszerzanie nadkoli

Post autor: lecky » ndz lut 13, 2011 11:58

Radi mk3 pisze:słupek tylna szyba i kawałek błotnika jest wspawany od mk3 3D
co jak co ale vento robi robotę :bigok:


Turbo Klekot TDI/AMF+ 104hp/238nm - Polo 6n2 / sprzedane :(
Turbo Klekot HDI/RHS+ 138hp/320nm - Peugeot 307sw / rodzino-wóz.

hary6665
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 109
Rejestracja: pn mar 15, 2010 12:40
Lokalizacja: goleniów

[MK3] poszerzanie nadkoli

Post autor: hary6665 » czw lut 17, 2011 22:54

no vento zajebiaszcze ale żeby dorwać te nakładki na nadkola to trzeba mieć naprawdę szczęście.
coś mi się wydaje że będzie problem z tymi nakładkami, dlatego daje sobie spokuj i trzeba będzie wspawać jakieś nadkola.Po orzymiarce błotników i felg jest problem wyginanie rantów nic mi nie da.tzeba spawać bo felga wystaje jakieś 3 cm po za nadkole

mam pytanie do speców, którzy poszerzali mk3 po przez wstawianie nadkoli, chodzi mi główie o przednie błotniki z czego z jakiego samochodu wspawać nadkola tak żęby sęsownie to wyglądało???

dziękuje z góry i pozdrawiam



hary6665
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 109
Rejestracja: pn mar 15, 2010 12:40
Lokalizacja: goleniów

[MK3] poszerzanie nadkoli

Post autor: hary6665 » sob mar 19, 2011 00:00

no vento zajebiaszcze ale żeby dorwać te nakładki na nadkola to trzeba mieć naprawdę szczęście.
coś mi się wydaje że będzie problem z tymi nakładkami, dlatego daje sobie spokuj i trzeba będzie wspawać jakieś nadkola.Po orzymiarce błotników i felg jest problem wyginanie rantów nic mi nie da.tzeba spawać bo felga wystaje jakieś 3 cm po za nadkole

mam pytanie do speców, którzy poszerzali mk3 po przez wstawianie nadkoli, chodzi mi główie o przednie błotniki z czego z jakiego samochodu wspawać nadkola tak żęby sęsownie to wyglądało???

dziękuje z góry i pozdrawiam



Awatar użytkownika
KoguT
I am the Stig
I am the Stig
Posty: 2048
Rejestracja: wt lis 14, 2006 21:07
Lokalizacja: Dębica
Auto: VW Golf MK4 Cabrio
Silnik: ABF
Kontakt:

[MK3] poszerzanie nadkoli

Post autor: KoguT » sob mar 19, 2011 08:30

wstawić do mk3 wachacze z mk2 :hehe:

są krótsze o 2cm :hmm:

ciekawe tylko jak by było ze zbieżnością i kątami



hary6665
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 109
Rejestracja: pn mar 15, 2010 12:40
Lokalizacja: goleniów

[MK3] poszerzanie nadkoli

Post autor: hary6665 » sob mar 19, 2011 19:52

nie no co ty kogutek.może nawet i by jakoś to było tylko że zbieżności na bank nie ustawie bo już to przerabiałem i 2 problem jest z półosiami, łamie się koszyczek w wewnętrznym przegubie. także odpada ta opcja.tka jak napisałem potrzebuje poszerzyć o błotnik o jakieś 3cm i nie wiem od czego wstawić nadkole żeby dobrze to wyglądało i zgrywało się ze zdeżakiem



Awatar użytkownika
estek1988
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 413
Rejestracja: śr lip 30, 2008 21:12
Lokalizacja: KłodaVWa
Kontakt:

[mk3] Poszerzanie nadkoli

Post autor: estek1988 » ndz kwie 17, 2011 19:38

przy wahaczach by trzeba było zmienić półośki i maglownicę dać od seata bo ma węższy rozstaw ale to się nie opłaca
poszerzyć możesz maszynką ale nie obejdzie się bez lakierowania, a jak chcesz mieć jak w oryginale o poszerzyć i dospawać reperaturki



Awatar użytkownika
tom cio
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 425
Rejestracja: ndz mar 17, 2013 14:56
Lokalizacja: Radzyń Chełmiński

[mk3] Poszerzanie nadkoli

Post autor: tom cio » pt cze 28, 2013 00:32

Witam, tak wiem że jest to dwuletni odkop ale tylko taki temat znalazłem na forum w szukajce a nie chcę zakładać nowego więc: mam do was pytanko: czy poszerzanie nadkoli jest bezpieczne? Tzn chodzi mi o to, że niedługo vento jedzie na usuwanie rdzy i pare modów (brak znaczka na klapie tył, usuwanie bocznych kierunków), i tak pomyślałem czy by nie wspawać reperaturek z golfa 2(bo nadkola też nieco lecą już). Ale do rzeczy: u mnie vento to jak pewnie u większości typowy dupovwóz, a nawet dupovwóz musi dobrze wyglądać :satan: ale boję się czy nic nie będzie pękać ani nic złego się tam z nimi dziać? fachowca mam dobrego, zna się na rzeczy co i jak zrobić, ale czy mimo to może pękać szpachla, lakier? Dokładnie to chodzi mi o taki efekt: http://img135.imageshack..../vento118qn.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; i od razu mówię że nie chcę wypychanych oryginalnych nadkoli z ostrymi krawędziami bo mi się to nie podoba, chcę aby po całej operacji został ten prostopadły do podłoża(jak auto stoi na równym) rancik, jak to jest oryginale
Pytam bo w przyszłości chciałbym upchnąć 4x 9j.
Z góry dzięki za pomoc. Pozdravwiam!



Awatar użytkownika
daniell89
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: wt wrz 02, 2008 21:44
Lokalizacja: Barlinek
Kontakt:

Re: [mk3] Poszerzanie nadkoli

Post autor: daniell89 » ndz lip 21, 2013 13:38

witam również podpinam się pod temat, tylko że ja chce poszerzyć nadkola o jakieś 3 cm w mk2 właśnie tak jak napisał kolega wyżej, z oryginalnym zagięciem. jak ktoś ma kogoś kto potrafi zrobić coś takiego w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego lub Szczecina to proszę o odpowiedz :)


one style, german style!!
ObrazekObrazek

mój Dziad viewtopic.php?f=87&t=473113
Nasza grupa facebook.com/vwaddictbk?ref=hl zapraszam do oglądania i lajkowania!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości