Stickerbomb - zmatowić maskę? odtłuścić?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
WhyMe?
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: ndz sty 16, 2011 17:37
Lokalizacja: Neuburg an der Donau
Kontakt:

Stickerbomb - zmatowić maskę? odtłuścić?

Post autor: WhyMe? » wt paź 18, 2011 15:41

Witam was, chcę zrobić w swoim mk3 stickerbomb na masce. Zwracam się do was z takim zapytaniem czy trzeba zmatować wcześniej maskę? czy wystarczy tylko porządnie odtłuścić. I ostatnie pytanie czy po naklejeniu stickerbomb trzeba pomalować lakierem bezbarwnym czy ma zostać jak jest? Dzięki chłopaki za odpowiedź :hmm:


Obrazek

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-aeb- ... bo-231506/" onclick="window.open(this.href);return false; :dzida:

Awatar użytkownika
bszosa
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 179
Rejestracja: pn gru 21, 2009 22:50
Lokalizacja: NGI/GD
Kontakt:

Stickerbomb

Post autor: bszosa » wt paź 18, 2011 18:10

Ja na twoim miejscu nic bym nie matowil tylko wlasnie odtluscil.. U siebie tez tak robilem :bajer:
A co do lakierowania to juz jak kto woli.. Ja np. teraz wlasnie lakieruje zeby zabezpieczyc naklejki na dluzszy czas i bywa tak ze komus sie spodoba ktoras to sobie przywlaszczy a tak to zawsze troche trudniej :bigok:


ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Stickerbomb

Post autor: skaktus » wt paź 18, 2011 18:53

Jest sens w ogóle lakierować naklejkę ? Mają one trwałość na poziomie 3 lat. Lakierowanie tylko utrudni z czasem ich wymianę a jak ktoś chce to i tak oderwie. Taki lakier to żadne zabezpieczenie.



Awatar użytkownika
WhyMe?
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: ndz sty 16, 2011 17:37
Lokalizacja: Neuburg an der Donau
Kontakt:

Stickerbomb

Post autor: WhyMe? » wt paź 18, 2011 22:08

bszosa, tylko ja kupiłem sobie to w jednej naklejce jakby, czyli raz tylko naklejam :bigok:
skaktus, 100% się z tobą zgadzam nie ma sensu lakierować :hmm:


Obrazek

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-aeb- ... bo-231506/" onclick="window.open(this.href);return false; :dzida:

Awatar użytkownika
bszosa
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 179
Rejestracja: pn gru 21, 2009 22:50
Lokalizacja: NGI/GD
Kontakt:

Stickerbomb

Post autor: bszosa » wt paź 18, 2011 22:23

No ja akurat maske mam jak cos i tak do wymiany :bigok: a mysle ze ze 2 warstwy bezbarwnego zawsze troche pomoga..
WhyMe?, tego co masz to rzeczywiscie nie ma sensu lakierowac.. ale to juz raczej nie stickerbomb tylko bardziej po prostu jeden sticker.. z daleka widac ze to jeden arkusz i nie robi takiego wrazenia :jezor:


ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Re: Stickerbomb

Post autor: skaktus » śr paź 19, 2011 09:57

bszosa pisze:ale to juz raczej nie stickerbomb tylko bardziej po prostu jeden sticker.. z daleka widac ze to jeden arkusz i nie robi takiego wrazenia :jezor:
Myślisz że z daleka wiele nalepek wygląda lepiej ? Nie. Z daleka wyglądają jak jedna. Dopiero z bliska widać różnicę.



Awatar użytkownika
bszosa
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 179
Rejestracja: pn gru 21, 2009 22:50
Lokalizacja: NGI/GD
Kontakt:

Stickerbomb - zmatowić maskę? odtłuścić?

Post autor: bszosa » śr paź 19, 2011 12:54

skaktus, Troche sie mylisz.. Wiem jak to wyglada bo mam u siebie cala maske zrobiona i poszlo mi na to ze 300 naklejek..
A jak sama nazwa mowi to ma byc stickerbomb a nie jak wiekszosc idzie na latwizne kupujac gotowy arkusz :grrr: .. Na tych arkuszach naklejki sa wrzucane calymi pasami i na tak duzej powierzchni mamy ze 3 takie same pasy powielajacych sie naklejek co nie wyglada najlepiej..
A jezeli ten arkusz jest taki jak z allegro czyli pelno malych niby naklejek na tak duzej powierzchni to z daleka wogole nic nie bedzie widac.. Chociaz musze przyznac ze zdarzaja sie arkusze zrobione naprawde dobrze i z ciekawych naklejek ale jest takich malo i ceny sa tez nieciekawe


ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

..Polo..
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 319
Rejestracja: sob lut 26, 2011 21:38
Lokalizacja: Bytom

Stickerbomb - zmatowić maskę? odtłuścić?

Post autor: ..Polo.. » sob lis 05, 2011 20:22

Pozwole sobie odświeżyć temat:

Widziałem już różne strickery:
Moim zdaniem stricker na takim dużym elemencie jak maska powinien być pokryty bezbarwnym - naklejki osobno mogą odchodzić ;/a bezbarwny dodatkowo nada jednolity połysk i na pewno bedzie wyglądało bardziej profesjonalnie:)

Arkuszy nie polecam z tego samego powodu co użytkownik bszosa.


Obrazek

Awatar użytkownika
WhyMe?
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: ndz sty 16, 2011 17:37
Lokalizacja: Neuburg an der Donau
Kontakt:

Stickerbomb - zmatowić maskę? odtłuścić?

Post autor: WhyMe? » śr lip 03, 2013 00:18

Koledzy odkopuje swój temat. Oto efekt który uzyskałem na swoim starym Mk3 :bigok:

[youtube][/youtube]


Obrazek

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-aeb- ... bo-231506/" onclick="window.open(this.href);return false; :dzida:

Awatar użytkownika
maciol
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 776
Rejestracja: pn maja 28, 2012 16:37
Lokalizacja: Gdynia

Stickerbomb - zmatowić maskę? odtłuścić?

Post autor: maciol » pt lip 05, 2013 15:27

ja mam sticker na telefonie swoim i to jest jedna folia a jak pokazywałem komukolwiek to i tak wszyscy paluchami dotykają zeby sprawdzic czy to sa takie male naklejki i pytaja sie skad takie mini stickery dorwalem haha :hmm: wiec dla laika to nie ma różnicy czy osobno czy folia. a ogolnie sticker kwestia gustu jednemu sie podoba innym nie, mi na przykład cała maska nie specjalnie podchodzi, bardziej małe elementy, ale Tobie ma się podobać :bigok:


Obrazek
LY3D :satan:

Awatar użytkownika
WhyMe?
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: ndz sty 16, 2011 17:37
Lokalizacja: Neuburg an der Donau
Kontakt:

Stickerbomb - zmatowić maskę? odtłuścić?

Post autor: WhyMe? » pt lip 05, 2013 17:09

maciol, te 2 lata temu jeszcze był szał i było fajne. Teraz zalatuje dla mnie wiochą i na pewno bym nic przy aucie nie okleił stickerem :los2:


Obrazek

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-aeb- ... bo-231506/" onclick="window.open(this.href);return false; :dzida:

Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Stickerbomb - zmatowić maskę? odtłuścić?

Post autor: Shmatan » pt lip 05, 2013 17:22

WhyMe? pisze:2 lata temu jeszcze był szał i było fajne. Teraz zalatuje dla mnie wiochą
To była taka sama wioska 2 lata temu jak jest i teraz, podobnie jak krzykliwe kolory felg, bry, ringi, diody i cała reszta



Awatar użytkownika
maciol
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 776
Rejestracja: pn maja 28, 2012 16:37
Lokalizacja: Gdynia

Stickerbomb - zmatowić maskę? odtłuścić?

Post autor: maciol » pt lip 12, 2013 13:13

kwestia gustu raczej


Obrazek
LY3D :satan:

Awatar użytkownika
Paviarotti
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3931
Rejestracja: wt paź 18, 2011 22:39
Lokalizacja: Jędrzejów

Stickerbomb - zmatowić maskę? odtłuścić?

Post autor: Paviarotti » wt lip 16, 2013 00:26

Shmatan pisze:To była taka sama wioska 2 lata temu jak jest i teraz, podobnie jak krzykliwe kolory felg, bry, ringi, diody i cała reszta
+1
100% się zgadzam. Nie ma nic gorszego niż sticker. Na szczęście w najlepszych projektach on nie występuje.


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości