[mk4] Podświetlana gałka zmiany biegów

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

blacha999
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr lip 20, 2011 10:05

[mk4] Podświetlana gałka zmiany biegów

Post autor: blacha999 » śr lip 20, 2011 21:21

Witam

Mam pytanie co do podświetlanej gałki zmiany biegów http://moto.allegro.pl/volkswagen-vw-po ... 02574.html.
Właśnie chciałbym sobie taką kupić, tylko chce najpierw poczytać parę opinii na jej temat.
Może ktoś mniał i mi powie czy nie wygląda to tandetnie. Dodam, że mam wnętrze w czarnym kolorze i chciałbym kupić z niebieskim podświetleniem.



Gingers

[MK4] Podświetlana gałka zmiany biegów

Post autor: Gingers » śr lip 20, 2011 21:31

ojciec ma taka w swojej borze tak to wygląda (idealnie zgrywa się z podświetlaniem deski tylko aparat troche oszukał z kolorami)

Obrazek

Obrazek

Obrazek



blacha999
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr lip 20, 2011 10:05

[MK4] Podświetlana gałka zmiany biegów

Post autor: blacha999 » czw lip 21, 2011 10:00

Ok dzięki. Ładnie to wygląda. Myślę, że z niebieskim podświetleniem też będzie pasowało.



Awatar użytkownika
layt
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sob lis 26, 2011 19:13
Lokalizacja: Leszno

[mk4] Podświetlana gałka zmiany biegów

Post autor: layt » śr sty 11, 2012 01:16

pytanie.. czy to podświetlenie nie przeszkadza podczas jazdy nocą.. da się tą gałkę podłączyć tak żeby ew. móc ją ściemnić pokrętłem razem z oświetleniem deski rozdzielczej.. ??



Awatar użytkownika
pawel1178
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 737
Rejestracja: sob wrz 03, 2011 09:37
Lokalizacja: Zamość

[mk4] Podświetlana gałka zmiany biegów

Post autor: pawel1178 » śr sty 11, 2012 15:55

Mam i polecam :) w nocy absolutnie nie przeszkadza :) ładnie wszystko zgrywa sie z kolorystyką w aucie



Gingers

[mk4] Podświetlana gałka zmiany biegów

Post autor: Gingers » śr sty 11, 2012 20:33

layt pisze:pytanie.. czy to podświetlenie nie przeszkadza podczas jazdy nocą.. da się tą gałkę podłączyć tak żeby ew. móc ją ściemnić pokrętłem razem z oświetleniem deski rozdzielczej.. ??
podłączasz pod reszte oświetlenia i normalnie się zciemnia tym pokrętłem jak wszystkie inne przyciski i zegary ;)



swietlik666
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 11:02
Lokalizacja: Zabrze

Re: [mk4] Podświetlana gałka zmiany biegów

Post autor: swietlik666 » wt mar 20, 2012 20:51

witam ostatnio postanowiłem wymienić gałkę na podświetlaną oraz mieszek bo był już zużyty wszystko fajnie do czasu kiedy już złożyłem gałkę oraz założyłem oraz osadziłem mieszek w konsoli . Mianowicie tu pojawił się problem podczas skręcania konsoli ( tej od zapalniczki " powiedzmy " ) razem z tą od hamulca ręcznego mam "prawie" połamane te plastiki do których wkręca się te śruby ( torx ) podejrzewam że już wcześniej było to wyłamane ale jakoś się trzymało teraz jest problem bo wystarczy " wrzucić " 4 bieg a cała konsola chodzi ( ta od zapalniczki ) gdzie dostane coś takiego , nowa konsola albo jak to inaczej " załatwić " poskręcać czy coś . Proszę o porady dzięki



Awatar użytkownika
bruzdi29
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 572
Rejestracja: pn wrz 06, 2010 21:58
Lokalizacja: Gliwice
Auto: Skoda Superb 2010 combi PLATINUM
Silnik: CFGB

[mk4] Podświetlana gałka zmiany biegów

Post autor: bruzdi29 » czw mar 22, 2012 21:19

jak jestes z zabrza to sie odezwij na pw jak jeszcze to potrzebujesz !


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=400126" onclick="window.open(this.href);return false; TEMAT AKTUALIZOWANY ! 09.08.2013 !
1.9 TDI AHF 110 KM ---> 140 KM :) na eibach-ach

Kupię :
Tunel środkowy przedni
Sprzedam części do mkIV :
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=119&t=544829" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
dr.house
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 377
Rejestracja: pn lut 06, 2012 11:05
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

[mk4] Podświetlana gałka zmiany biegów

Post autor: dr.house » czw kwie 18, 2013 10:47

Panowie, kupiłem taką gałkę i jak niektórzy wiedzą ona jest na takie 3 sruby jakby zaciskowe, kiedy przykręcę gałkę mocno tak żeby dobrze się trzymała to nie moge wrzucic wstecznego, dopiero jak poluzuje to mogę ale wtedy gałka trochę lata. Jak się z tym uporaliście?


Było:
Golf MK4 1.4 16V AKQ ->SWAP-> 1.8 20V AGN
Jest:
Audi A6 2.4 V6 Quattro ARJ

Awatar użytkownika
Malik
Skaryfikejszyn Modyfikejszyn
Skaryfikejszyn Modyfikejszyn
Posty: 435
Rejestracja: wt sty 11, 2011 21:16
Lokalizacja: EP || ETM

Re: [mk4] Podświetlana gałka zmiany biegów

Post autor: Malik » ndz kwie 21, 2013 14:11

swietlik666 pisze:witam ostatnio postanowiłem wymienić gałkę na podświetlaną oraz mieszek bo był już zużyty wszystko fajnie do czasu kiedy już złożyłem gałkę oraz założyłem oraz osadziłem mieszek w konsoli . Mianowicie tu pojawił się problem podczas skręcania konsoli ( tej od zapalniczki " powiedzmy " ) razem z tą od hamulca ręcznego mam "prawie" połamane te plastiki do których wkręca się te śruby ( torx ) podejrzewam że już wcześniej było to wyłamane ale jakoś się trzymało teraz jest problem bo wystarczy " wrzucić " 4 bieg a cała konsola chodzi ( ta od zapalniczki ) gdzie dostane coś takiego , nowa konsola albo jak to inaczej " załatwić " poskręcać czy coś . Proszę o porady dzięki
kolego nowy tunel w aso 260 pln bo się dowiadywałem :foch:



Awatar użytkownika
dr.house
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 377
Rejestracja: pn lut 06, 2012 11:05
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

[mk4] Podświetlana gałka zmiany biegów

Post autor: dr.house » ndz kwie 21, 2013 14:34

pewnie juz dawno ogarnal ten tunel albo nawet samochod sprzedal :P


Było:
Golf MK4 1.4 16V AKQ ->SWAP-> 1.8 20V AGN
Jest:
Audi A6 2.4 V6 Quattro ARJ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 71 gości