Tylna klapa patent na otwieranie bez klamki;]

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
miles77
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pt gru 09, 2011 00:26
Lokalizacja: Toruń

Tylna klapa patent na otwieranie bez klamki;]

Post autor: miles77 » pn kwie 15, 2013 21:03

Witam, dzis odebrałem od lakiernika/blacharza mego czarnucha dokonując kolejnego modu czyli wygładzenie tylnej klapy zupełnie bez znaczka i klamki.
Pytanie teraz do was jak rozwiązać najlepiej kwestie otwierania jej ;p . mysle o przycisku cos jak od wlewu paliwa. mam siłownik, mechanicznie zrobic tak zeby ciągnął za cyngiel i otwierał wiem tylko jak to podłaczyc . ciągnąc nowe kable czy moze podpiąć sie pod coś .. moze macie zupełnie inne pomysły ??


Mój MKIV CultStyle :
Obrazek
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=480756" onclick="window.open(this.href);return false;
..Trzeba marzyć tak, jakby się miało żyć całą wieczność i żyć tak, jakby się miało umrzeć jutro..

Awatar użytkownika
UCIU26
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: czw mar 25, 2010 18:06
Lokalizacja: WLKP

Tylna klapa patent na otwieranie bez klamki;]

Post autor: UCIU26 » pn kwie 15, 2013 23:38

viewtopic.php?f=14&t=495217" onclick="window.open(this.href);return false; :bigok:



Awatar użytkownika
Goferro
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: pt lut 03, 2012 18:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Tylna klapa patent na otwieranie bez klamki;]

Post autor: Goferro » wt kwie 16, 2013 21:31

a może zaszaleć i przy okazji zrobić otwieranie jak w mkV ? gdzieś na forum widziałem ostatnio taki temat (nie mogę się za chiny doszukać), zamiast zwykłego znaczka z mkIV jest wmontowany uchylny emblemat z mkV...



andrzej4
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: czw gru 24, 2009 11:00
Lokalizacja: Rzeszow

Tylna klapa patent na otwieranie bez klamki;]

Post autor: andrzej4 » wt kwie 16, 2013 21:44

viewtopic.php?f=14&t=388359" onclick="window.open(this.href);return false; proszę :bigok:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości