zmiana tarcz zegarow i podswietlenie licznika

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
DTKJ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn mar 25, 2013 13:38

zmiana tarcz zegarow i podswietlenie licznika

Post autor: DTKJ » sob kwie 06, 2013 10:27

Siema ,

Przyszedl czas i na moj pierwszy temat :satan:

Zmieniam podswietlenie w gofrze, zrobilem juz zapalniczke, popielniczke, jestem w trakcie pokretel nawiewu i wlacznikow swiatel, chce isc za ciosem i zmienic tarcze na indiglo :

http://img15.allegroimg.pl/photos/orygi ... 3143066506
(inwerter mam)

i tutaj juz zaczynaja sie dla mnie bardzoooo wyskoie schody :banghead: bo.... sama wymiana tarcz da mi tylko podswietlenie zegarow, a co ze wskazowkami i cyfrowymi licznikami???? .... zostanie seria :banghead:

narazie do glowy przyszedl mi taki pomysl, zeby wskazowki pomalowac na czerwono i do tego wymienic podswietlenie takim o to zestawem :
http://allegro.pl/vw-golf-3-iii-vento-j ... 75001.html
(opcja WR)
nie chce/nie umiem bawic sie w lutowania itp.... wiec takie rozwiazanie wydaje mi sie najprostsze, z tym ze nie wiem czy trafne... zdaje sie na Wasze porady :bajer:



Awatar użytkownika
pegasus_sis
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 152
Rejestracja: sob lis 24, 2007 20:13
Lokalizacja: Łódzkie

zmiana tarcz zegarow i podswietlenie licznika

Post autor: pegasus_sis » sob kwie 06, 2013 20:12

Na podświetlenie polecam białe katody CCFL Revoltec 10cm, a zamiast zielnej folii matowa kalka kreślarska :bajer:



Awatar użytkownika
DTKJ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn mar 25, 2013 13:38

zmiana tarcz zegarow i podswietlenie licznika

Post autor: DTKJ » śr kwie 10, 2013 23:46

musze przyznac ze wyleczylem sie z "yndyglo" :kac: ... katoda wydaje sie ciekawym rozwiazaniem, hmmm a co z kierunkami ? jutro demontuje licznik na obczajke, czy podswietlenie wyswietlaczy mam na zarowki czy diody w smd, dosc wazna kwestia



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości