Czy będą pasowały?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
bibu26
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: pn gru 06, 2010 23:06
Lokalizacja: Zabkowice Śląskie Auto Moto Serwis

Czy będą pasowały?

Post autor: bibu26 » pn lut 25, 2013 20:50

witam mam fajną myśl tylko nie wiem czy to będzie wszystko pasowało do golfa mk1 5d. Chciałbym mieć siedzenia kubełkowe ale nie rajdowe (normalne). Znalazłem coś podobnego do recaro
Obrazek]
i do tego kanapa czarna w materiał boczki czarne deska do obszycia czarna, dywan czarny i bagażnik w czerni (łatwiej go dostać)

Dajcie swoje opinie bo nie chcę z wieśniaczyć auta



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Golf fotele

Post autor: Rydzu » pn lut 25, 2013 22:53

Jak chcesz takie coś wsadzić do mk1, to najpierw wywal z niego całkiem tapicerkę, usuń dywan, wsadź klatkę bezpieczeństwa, zainwestuj w hamulce a potem wsadź cholernie mocny silnik pod maskę.

Do czego ma pasować taki fotel? Do 30-letniego klasyka...nie bardzo.



Awatar użytkownika
bibu26
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: pn gru 06, 2010 23:06
Lokalizacja: Zabkowice Śląskie Auto Moto Serwis

Golf fotele

Post autor: bibu26 » wt lut 26, 2013 00:36

OK pytałem się tylko :otepienie:
Ale jakie fotele można wsadzić żeby pasowały do klimatu i były wygodne ??
Próbuje się ustawić pod styl GTI
PS. Co do silnika to czeka naszykowany 1.8 16v i hamulce z vr6 ale stricte rajdówki nie chcę z niego zrobić bo niema to być do rajdów



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Golf fotele

Post autor: Rydzu » wt lut 26, 2013 08:22

Taki fotel pociąga za sobą pasy szelkowe, największy idiotyzm to zostawić przelotki w oparciu puste. W wersji 5D oznacza to że albo montujesz na sztukę do podłogi, albo blokujesz dostęp do tylnej kanapy.

Jak już chcesz iść w coś wygodniejszego i pasującego do auta - Recaro, ale z epoki. Starszy model. Jeśli coś nowszego - to fotele z młodszej epoki, ale dalej kubeł a nie fotel z przelotkami na pasy. Do twojej czerwonej budy (jak już musisz zmieniać) będzie pasowało czerwone recaro z mk3. No nie będę pisał że najlepiej czerwona krata z mk1, ale wiem jaki to koszt.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości