Białe tarcze zegarów

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

morenka
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: pt lut 15, 2013 03:23

Białe tarcze zegarów

Post autor: morenka » pn lut 18, 2013 18:39

Witam. Od zawsze marzyły mi się białe tarcze zegarów więc postanowiłem sobie takowe sprawić. Kupiłem cały licznik tylko przez moje niedopatrzenie jest on od 20 a mam od 0.. Zwrócić niestety nie moge więc lipa.. Widziałem gdzieś gotowe szablony do wydrukowania, tylko na czym mógłbym to wydrukować ? Czy posiada ktoś taki projekt gotowy białych tarcz do diesla z obrotomierzem i licznikiem od 0 tylko nie pamietam czy do 200 czy do 220 ? I jak zrobić ładne podświetlenie, ponieważ kolorystyką wnętrza chciałem iść w czerwono-zielony i myślałem nad ładnym podświetleniem zielonym + czerwony wskazówki lub czerwone podświetlenie i zielone wskazówki. Jak to zrobić ? Pozdrawiam :)



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Białe tarcze zegarów

Post autor: skaktus » pn lut 18, 2013 18:44

Drukowanie tarcz nie ma sensu - nigdy nie dorównają jakością fabrycznym z metalu.

Sposoby na podświetlenie sa opisane na forum.



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Białe tarcze zegarów

Post autor: miś fazi » pn lut 18, 2013 18:46

np. to http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=143&t=436612" onclick="window.open(this.href);return false; , wpisz w wyszukiwarkę ( tarcze zegarów ) i masz tam masę tematów



morenka
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: pt lut 15, 2013 03:23

Białe tarcze zegarów

Post autor: morenka » pn lut 18, 2013 19:10

Hmm, stwierdziłem jednak że taka zabawa jest bezsensu i lepiej wydać troszkę kasy i kupić ładne indiglo które bardzo mi się spodobały. Tylko teraz mam pytanie, jak bezpiecznie ściągnąć wskazówki od zegarów, ponieważ czytałem że są różne rodzaje zegarów i na każdy jest inny sposób, jedne mozna widelcem, inne nie.. Mój licznik jest od 0 do 220 bez słupka, TDI z 96r. Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony śr lut 20, 2013 02:51 przez morenka, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Białe tarcze zegarów

Post autor: skaktus » wt lut 19, 2013 20:14

Ja zawsze podnoszę za pomocą palców - łapię w łapy wskazówkę i powoli podnoszę wciskając pod nią palce. Na 6 liczników zawsze działało.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości