[Octavia I] Modyfikacje wnętrza

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

HKSdriftk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sob lut 02, 2013 23:44

[Octavia I] Modyfikacje wnętrza

Post autor: HKSdriftk » ndz lut 03, 2013 12:31

Witam.

Chciałbym założyć ten temat, żeby dopytywać się w jednym temacie o pewne rzeczy związane z modyfikacjami mojej Skody Octavii 1 (wiem, wiem,że to nie Golf, ale chciałbym dowiedzieć się , jak dużo części mogę zapożyczyć z Golfa MK4/Bory.

Chciałbym zacząć od zamian we wnętrzu.

Jak już wiem, fotele pasują z Golfa MkIV/Bory/ Leona I /Toledo II / A3/s3 8L .
Kierownice tak samo i do tego z MKIV

A jak to jest z konsolą środkową, deską rozdzielczą, licznikami, nakładkami na pedały (czy pasują z Audi TT? ) . Wiem,że nie zrobię z Octavii Golfa ale zawsze można trochę je przerobić, aby umilić jego trochę skromne wnętrze :)

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, mam nadzieję,że nie zostanie wyrzucony mój temat, ale po prostu VW ma dużo więcej ciekawszych części niż Skoda, dlatego chcę zasięgnąć rady u osób, które mają tak niesamowite obeznanie w temacie modyfikacji VW .


Pozdrawiam, Mateusz :)



Awatar użytkownika
Jarek_NS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1886
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 19:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

[Octavia I] Modyfikacje wnętrza

Post autor: Jarek_NS » ndz lut 03, 2013 13:05

Nakładki na pedały i podstopnica pasują z golfa mkIV. Konsola środkowa ci nie podejdzie bo ma inny kształt.Jak byś bardzo chciał trochę pozmieniać to licznik z golfa bez zmiany obudowy nie podejdzie. Poza tym może może być problem z poprawnym wskazywaniem prędkości. Lepiej szukaj licznika od octavi ale z fisem oczywiście jeśli twoje auto ma CAN. Klimatronik pasuje bez problemu.

Ja bym został czy częściach ori skody ale z lepszych wersji, są dostępne różne wykończenia deski możesz iść w tym kierunku a nie tworzyć jakieś cudo.


Moje MK4 AXR+ Pakiet V6 MFD+FULL FIS EVOLO STP viewtopic.php?f=89&t=483752
Obrazek

HKSdriftk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sob lut 02, 2013 23:44

[Octavia I] Modyfikacje wnętrza

Post autor: HKSdriftk » ndz lut 03, 2013 13:19

No tak, ale Skoda oprócz wersji RS (z której tak naprawdę nie ma zbyt wielu ciekawych rzeczy ) nie ma nic ciekawego (wersja L&L jest też fajna, ale rzadko są jakieś części dostępne) Dlatego myślę o częściach z innych samochodów z grupy VAG. Deskę chcę założyć poliftową z Octavii I i z kierownicą albo z Audi S3 albo z Golfa GTI VI.



Awatar użytkownika
Jarek_NS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1886
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 19:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

[Octavia I] Modyfikacje wnętrza

Post autor: Jarek_NS » ndz lut 03, 2013 13:32

Skoda RS ma taką samą kierownicę jak mój golf. Fotele spokojnie możesz zmienić na recaro i będą super pasować. Przy desce bym nie kombinował ewentualnie tylko dekory. Jak nie znajdziesz z RS to możesz je potraktować folią albo zrobić hydrografikę.
Pomyśl o innej dzwigni do biegów i dobrze wygląda wyłącznik świateł w chromie.
Przejrzyj mój temat są tam w/w modyfikacje. Jak byś dopadł MFD to by też rewelacyjnie wyglądało.


Moje MK4 AXR+ Pakiet V6 MFD+FULL FIS EVOLO STP viewtopic.php?f=89&t=483752
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 21 gości