malowanie felg bbs

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Absinth
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz maja 06, 2012 10:38

malowanie felg bbs

Post autor: Absinth » sob sty 26, 2013 17:36

Witam! Temat jakich zapewne przewinęło się tysiące, ale sam nie jestem w stanie podjąć decyzji, a mianowicie... :grin:
Posiadam golfa mkII w kolorze LA7U - zdjęcie poglądowe --> http://img46.imageshack.us/img46/1369/dsc0136bm9.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; a w nim założone 15" felgi bbs z oponami 195/50 zdjęcie poglądowe felg ---> http://img0.sprzedajemy.pl/540x405_felg ... 313800.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; Temat jest następujący... ostatnio chodzi mi po głowie zmiana koloru felg żeby jakoś troche samo auto "zmienić" tyle że jak zwykle pomiędzy jakimś tam smakiem a zwyczajnym zwieśniaczeniem auta cienka granica :kac: No i zastanawiałem sie jaki by tu do nich kolor dać? Sam pomyślałem aby pomalować je w kolor fuksji czymś takim http://allegro.pl/fuksja-farba-lakier-s ... 80158.html" onclick="window.open(this.href);return false; i ciekaw jestem co o tym myślicie? Wiadomo każdy ma inny gust i w ogóle ale licze na rozsądne i szczere odpowiedzi ;) :hmm:



di5turb
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: pn cze 11, 2012 14:46

malowanie felg bbs

Post autor: di5turb » sob sty 26, 2013 20:05

Kolor jak kolor - kwestia gustu, ma się Tobie podobać a nie nam. Z tą fuksją na pewno będziesz się wyróżniać na mieście :hmm: Jeśli już chcesz malować te felgi to na pewno nie farbą z psikacza - efekt mizerny i zdecydowanie krótkotrwały. :ass: Znacznie lepiej pomalować je proszkowo albo psiknąć pistoletem. Takie jest moje zdanie :smoke:



Absinth
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz maja 06, 2012 10:38

malowanie felg bbs

Post autor: Absinth » sob sty 26, 2013 20:18

Hmm... No jasna sprawa że mi sie ma podobać tylko chodzi o to żeby przy wyróżnianiu na mieście było coś w rodzaju :shock: a nie :jaja: Jak wcześniej pisałem nie chce żeby to jakoś zwieśniaczyło samochód, ale żeby też z kolei pasowało w miare do lakieru... Co do efektu jeszcze... będzie mizerny jeśli wszystko zrobi sie jak trzeba? Tj. matowienie -> podkład -> kolor -> bezbarwny ??



di5turb
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: pn cze 11, 2012 14:46

Re: malowanie felg bbs

Post autor: di5turb » sob sty 26, 2013 20:41

Absinth pisze:Hmm... No jasna sprawa że mi sie ma podobać tylko chodzi o to żeby przy wyróżnianiu na mieście było coś w rodzaju :shock: a nie :jaja: Jak wcześniej pisałem nie chce żeby to jakoś zwieśniaczyło samochód, ale żeby też z kolei pasowało w miare do lakieru... Co do efektu jeszcze... będzie mizerny jeśli wszystko zrobi sie jak trzeba? Tj. matowienie -> podkład -> kolor -> bezbarwny ??
Pojeździsz trochę i wszystko stety niestety zacznie pomalutku odchodzić.

Czy zwieśniaczysz auto? Nie wiem. Dla jednego leksusy z tyłu i szpojler to cud, miód i orzeszki, a drugi parsknie ze śmiechu i zrobi fotkę dla potomności.
Także wszystko zależy od odbiorcy - dla mnie ten róż na pewno nie jest równoznaczny ze świecącą kobrą na dachu zamiast anteny, także tragedii nie ma :bajer:



Awatar użytkownika
ZALEK
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2187
Rejestracja: czw paź 06, 2011 17:45
Lokalizacja: Łochów

malowanie felg bbs

Post autor: ZALEK » ndz sty 27, 2013 21:37

a czarne? i rant w polerce? kozak by było... Obrazek


:dol: Mój Golf MK2, od CL'a po Edition ONE , RECARO, ARTEC 9.5j :dol:

Obrazek

Absinth
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz maja 06, 2012 10:38

malowanie felg bbs

Post autor: Absinth » pn sty 28, 2013 07:52

też myślałem nad czarnym bo w sumie tylne lampy ciemne, przód w smoked tylko moje felgi nie są skręcane i nie byłoby takiego efektu niestety :/



kostekk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr sty 30, 2013 13:04

malowanie felg bbs

Post autor: kostekk » śr sty 30, 2013 13:11

Takie BBSy według mnie ani trochę nie pasują do tego samochodu, co najwyżej do jakiegoś grata sprzed 50 lat.
JA swojego machnąłem na biało plus czarne felgi + impregnat z Roty i można się bujać. Felgi nie są 5 ramienne, szprychy, tylko grube.



Awatar użytkownika
remekmk2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1796
Rejestracja: śr mar 21, 2007 18:34
Lokalizacja: VWyszkóVW

malowanie felg bbs

Post autor: remekmk2 » śr sty 30, 2013 13:46

a może rant i front w polerce wnęki w kolor???


zdecydowanie kupię:
-panele drzwiowe do mk2 3d pod głośniki 16cm
-kanapę dzieloną do 3d skóra(ew do 5d z podłokietnikiem)

Absinth
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz maja 06, 2012 10:38

malowanie felg bbs

Post autor: Absinth » śr sty 30, 2013 15:24

kolego kostekk ja nie pytałem czy felgi pasują do auta i tym bardziej nie pytałem jak masz pomalowane swoje auto i jakie konkretnie w szczegóły masz te felgi... :banghead: Temat jest jasny i przejrzysty... kolor felg jaki pasuje w miare do koloru auta jakie zamieściłem... wiec raczej konkret bym prosił :popcorn:



Awatar użytkownika
eRBe_
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: czw sty 31, 2013 02:01
Lokalizacja: Łódź

malowanie felg bbs

Post autor: eRBe_ » czw sty 31, 2013 18:26

Przy tym kolorze moim zdaniem czerwony może całkiem ciekawie wyglądać. Ewentualnie środek w czerni z polerowanym rantem :bigok:


eRBe Detailing Łódź - wszystko co najlepsze dla Twojego samochodu!

Awatar użytkownika
teksior
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 636
Rejestracja: pt maja 23, 2008 21:31
Lokalizacja: Płaza / KCH
Kontakt:

malowanie felg bbs

Post autor: teksior » czw sty 31, 2013 19:58

koledze z góry absolutnie piwko sie nalezy :pub:
Mocny czerwien jak najbardziej :satan:


Golf MKIV -http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=383856
Golf MKII -http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=413484- Odjechał:(

KAZDY PREZES Z POLSKIEJ WSI, SMIGA GOLFEM GTI

Absinth
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz maja 06, 2012 10:38

malowanie felg bbs

Post autor: Absinth » pt lut 01, 2013 07:49

hmm a jaki kolegowie dokładnie ten czerwony mają na myśli? :chytry: może jakieś zdjęcie do wglądu, albo nazwa, albo cokolwiek... na czerwonym mógłby chytrze wyglądać... :hehe:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości