Jakie lampy przednie będą lepsze?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Falken
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 126
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 20:21
Lokalizacja: Czaplinek
Kontakt:

Jakie lampy przednie będą lepsze?

Post autor: Falken » ndz sty 27, 2013 19:12

Kupiłem TYC'e i nie żałuje. Światła mijania bardzo dobre i na zwykłych żarówkach Philips Za to światła drogowe nie przypadły mi do gustu. Pewnie to wina zarówek bo kupiłem jakieś badziewie Forch po 7 zł bo niestety innych h3 nie mieli na sklepie :)


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
rudy
Łowca rarytasów :-)
Łowca rarytasów :-)
Posty: 2377
Rejestracja: wt sty 26, 2010 13:07
Lokalizacja: Księży Lasek/NSZ
Kontakt:

Re: Jakie lampy przednie będą lepsze?

Post autor: rudy » ndz sty 27, 2013 20:00

Falken pisze:Kupiłem TYC'e i nie żałuje. Światła mijania bardzo dobre i na zwykłych żarówkach Philips Za to światła drogowe nie przypadły mi do gustu. Pewnie to wina zarówek bo kupiłem jakieś badziewie Forch po 7 zł bo niestety innych h3 nie mieli na sklepie :)
Jak wymienisz żarówki w drogowych to też będziesz zadowolony jak z mijania :pub:



CinekDGR
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz lis 25, 2012 18:00

Jakie lampy przednie będą lepsze?

Post autor: CinekDGR » ndz sty 27, 2013 22:48

Hmm już za parę dni kupuje i ciekawe jak będzie z regulacją... Muszę też przyciemnić obudowy bo są lekko za jasne do czarnego koloru i chce to zrobić sprayem do przyciemniania lamp firmy Motip uzyskam czarny kolor jak pomaluje od wewnętrznej i zewnętrznej strony?



Awatar użytkownika
rudy
Łowca rarytasów :-)
Łowca rarytasów :-)
Posty: 2377
Rejestracja: wt sty 26, 2010 13:07
Lokalizacja: Księży Lasek/NSZ
Kontakt:

Jakie lampy przednie będą lepsze?

Post autor: rudy » ndz sty 27, 2013 23:09

CinekDGR pisze:Muszę też przyciemnić obudowy bo są lekko za jasne do czarnego koloru i chce to zrobić sprayem do przyciemniania lamp firmy Motip uzyskam czarny kolor jak pomaluje od wewnętrznej i zewnętrznej strony?
wystarczy od wewnętrznej strony :bajer:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości