Pomoc z dobraniem lamp MK3

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Metiu93
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 74
Rejestracja: czw sty 26, 2012 15:00
Lokalizacja: Legnica

Pomoc z dobraniem lamp MK3

Post autor: Metiu93 » czw sty 24, 2013 11:17

Witajcie. Prosze was o rade. Chce kupic sobie jakies lampki na przod. Posiadam golfika na wzor tego: Obrazek

Ze wzgledu na to ze mam tylne lampy dymione, to zamierzam przyciemnic kierunki, blendy, i halogeny. Co do lamp przednich myslalem o Hella ala mk4 czarne:
http://allegro.pl/reflektor-lampa-tunin ... 83019.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Od razu powiem ze nie stac mnie na lampki typu ringi, projektory. Celuje tak do 300zl max. Jako ze mam czarne lampy na tyle i przod tez bedzie czarny to srebrne nie pasuja. Mam tez pytanko czy w tych lampkach sa dlugie czy tylko mijania? Poza tym jakby ktos mial fotki tych lamp w aucie jak swieca lub nie to prosilbym o wstawienie. Jezeli macie jakies inne propozycje to slucham. :)



Awatar użytkownika
virus2009
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: czw lis 22, 2007 20:50
Lokalizacja: Łeba
Kontakt:

Pomoc z dobraniem lamp MK3

Post autor: virus2009 » czw sty 24, 2013 11:56

ja bym na Twoim miejscu dozbierał pare zł i kupił projektory najlepiej pasują :)


VW Power is BACK ;]

Awatar użytkownika
Metiu93
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 74
Rejestracja: czw sty 26, 2012 15:00
Lokalizacja: Legnica

Pomoc z dobraniem lamp MK3

Post autor: Metiu93 » czw sty 24, 2013 11:58

Pewnie ze bym wolal projektory ale nie mam poki co stalej pracy, wiec $$$ tez nie ma :(



Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2647
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

Pomoc z dobraniem lamp MK3

Post autor: matisim » czw sty 24, 2013 16:17

ja nat tymi lampami z allegro bym sie zastanowił- to jakaś podróba, jak już chcesz takie to szukaj hella, ja mam takie, przerobiłem je na podwójny kierunek z mk4 i pasi :)



Awatar użytkownika
Metiu93
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 74
Rejestracja: czw sty 26, 2012 15:00
Lokalizacja: Legnica

Pomoc z dobraniem lamp MK3

Post autor: Metiu93 » czw sty 24, 2013 17:50

Tez tak czytam po forach i widze ze to chyba nie sa oryginaly. No ale co, myslalem nad standardowymi gti smoke, ale mi sie wogle nie podobaja, wiec szukam cos innego. Jak macie jakies inne propozyje do chetnie zobacze. Pzdr :pub:



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Pomoc z dobraniem lamp MK3

Post autor: skaktus » czw sty 24, 2013 19:54

Jak by kolega poszukał to by się dowiedział że lampy z linka to lampy Made in India i nie mają żadnej firmy a często nawet homologacji.

Jak nie masz kasy, to lepiej rozbierz te lampy które masz, porządnie umyj wewnątrz, zrób smoked + kasę przeznacz na instalację z przekaźnikami i dobre żarówki. Wyjdziesz lepiej niż tandeta po 100 czy 200 zł.



Awatar użytkownika
Metiu93
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 74
Rejestracja: czw sty 26, 2012 15:00
Lokalizacja: Legnica

Pomoc z dobraniem lamp MK3

Post autor: Metiu93 » pt sty 25, 2013 14:04

Tak pomyslalem i jednak nie kupie tych lampek, jak juz to zrobie smoked na zwyklych lub gt. Te podrobki moga okazac sie klapa, poza tym moge miec przez nie problemy. Taniej i lepiej bedzie zrobic smoked front. Dzieki za przekonanie mnie. Pzdr :pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości