Montaż projektorów TYC

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
malinex2
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 169
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 22:44
Lokalizacja: Aleksandrów Ł, Frankfurt A M

Montaż projektorów TYC

Post autor: malinex2 » ndz sty 13, 2013 15:17

Witajcie , tak jak w temacie . Chcialbym kupić sobie projektorki do mojej golfiny . Wybralem te z aukcji , bo wiadomo sklep w łodzi to sobie moge podjechać i kupic na miejscu http://allegro.pl/nowe-lampy-vw-golf-3- ... 47291.html" onclick="window.open(this.href);return false; . Co o nich sadzicie i jak wyglada montaż ? CZy wszystko pasuje plug and play , czy trzeba cos rzezbic ? Oczywiscie czy stare zarowki podejda mi pod te lampeczki . U siebie mam H1 + H1 ,lecz niestety silniczki mam uszkodzone , nie wiem gdzie lezy przyczyna , moze poprostu plastiki popekane . Czy moge wlozyc lampy i wyregulowac je manualnie bez podpinania do nich moich silniczkow ze starych lamp ? Prosze o podpowiedzi i porady . Dziekuje z góry i pozdrawiam ! Grzesiek .


Kupie kompletny pakiet GTI do golfa mk5 oraz znaczki GTD z golfa Mk6/ mk7 PW :)

Awatar użytkownika
halabala
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: wt paź 27, 2009 21:28
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Montaż projektorów TYC

Post autor: halabala » ndz sty 13, 2013 16:08

wszystko podejdzie p&p , zarowki o ile dobrze widze w aukcji to h1 i h3 takze musisz kupic , jakbys silniczki mial sprawne to i one tez podejda , ale i bez je mozesz wlozyc i wyregulowac



mariusz33
Forum Master
Forum Master
Posty: 1201
Rejestracja: śr gru 02, 2009 16:19
Lokalizacja: Borzychy

Montaż projektorów TYC

Post autor: mariusz33 » ndz sty 13, 2013 16:42

Beda pasowaly .Jak ja zakladalem to jeden silniczek pasowal a drugi nie .Chodzi oto ze w jednym bylo zakrotki to ciegielko (podroba) i jak wkladalem go w ten bialy koleczek to pekl plastik .Takze delikatnie.


Mariusz

Awatar użytkownika
malinex2
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 169
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 22:44
Lokalizacja: Aleksandrów Ł, Frankfurt A M

Montaż projektorów TYC

Post autor: malinex2 » ndz sty 13, 2013 17:10

Czy rodzaj zarowek tez jest wazny ? tzn ich kolor ogolnie ? czy soczewka zmienia jakos kolor swiecenia ? Czytalem o jakis philipsach blue ,ale nie wiem co o tym sadzic . Postawil bym raczej na orginalne zarowki . Czyli do kupienia dodatkowo 2 x H1 i 2 x H3 tak ? Jak je regulowac ? bo wiadomo nie sa pewnie fabrycznie regulowane jakos uniwersalnie . Lepiej samemu jakos to wykonac czy tylko stacja kontroli pojazdow mnie czeka ? A z tymi silniczkami nie wiem ,ale moge je jakos wgl zdemontowac i zalozyc lampy bez nich ? nie jestem pewien czy sa sprawne czy nie . Pracuje za granica auto mam w garazu w polsce wiec nie bardzie mam mozliwosc zobaczenia tego problemu . Wiem ze obydwie lampy mam uszkodzone bo srodki ze tak powiem lataja gora ,dol . Plastiki sie wykruszyly ze starosci , dodatkowo urwalem jeden ostatnio przy zmianie zarowki jak bylem na urlopie , wiec tak czy siak kupil bym nowe i postawilem wlasnie na te . Ludzie sobie je chwala wiec czemu nie :)


Kupie kompletny pakiet GTI do golfa mk5 oraz znaczki GTD z golfa Mk6/ mk7 PW :)

mariusz33
Forum Master
Forum Master
Posty: 1201
Rejestracja: śr gru 02, 2009 16:19
Lokalizacja: Borzychy

Montaż projektorów TYC

Post autor: mariusz33 » ndz sty 13, 2013 18:43

Ja mam h1 philips power cos tam nie pamietam (biale swiatlo)rewelka a h3 dlugie jakas sztuka i tak jezdze na krotkich.Silniczkow nie mam podlaczonych chyba ni sprawne a regulacje sam zrobilem i najlepiej jak wyjedziesz na droge bedziesz widzial (od pobocz troche wyzej).W swoich mialem sporo do regulacji w dol.


Mariusz

Awatar użytkownika
nitrox89
Dawca organów
Dawca organów
Posty: 2111
Rejestracja: wt gru 21, 2010 21:49
Lokalizacja: Kraków okolice
Auto: mk4 AXR+

Montaż projektorów TYC

Post autor: nitrox89 » ndz sty 13, 2013 19:00

Ustawienie świateł kosztuje 12zł na SKP, a przynajmniej dbamy o bezpieczeństwo swoje i innych... Odmów sobie paczki fajek albo 4 piwek i ustaw światła jak Bóg przykazał.

Co do żarówek to moge polecić Tungsramy +90%. Po założeniu przekaźników i tych żarówek mam dzień w nocy :hmm:


Rust is lighter than carbon fiber

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Montaż projektorów TYC

Post autor: skaktus » pn sty 14, 2013 15:30

Aktualnie są dostępne Tungsramy +120% ;)



Awatar użytkownika
malinex2
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 169
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 22:44
Lokalizacja: Aleksandrów Ł, Frankfurt A M

Re: Montaż projektorów TYC

Post autor: malinex2 » pn sty 14, 2013 19:32

nitrox89 pisze:Ustawienie świateł kosztuje 12zł na SKP, a przynajmniej dbamy o bezpieczeństwo swoje i innych... Odmów sobie paczki fajek albo 4 piwek i ustaw światła jak Bóg przykazał.

Co do żarówek to moge polecić Tungsramy +90%. Po założeniu przekaźników i tych żarówek mam dzień w nocy :hmm:
Zamierzam jechac na SKP wlasnie , bo i tak nie pije i nie pale wiec marna oszczednosc a 12 zl to nic jak ma byc dobrze ustawione ,a sam bym sie pewnie umeczyl . Co oznaczaja te procenty przy zarowkach ? +90 % ? moc swiatla ktora oddaje zarowka ?


Kupie kompletny pakiet GTI do golfa mk5 oraz znaczki GTD z golfa Mk6/ mk7 PW :)

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Montaż projektorów TYC

Post autor: skaktus » pn sty 14, 2013 20:17

Poszukaj w necie...Na forum też jest. Dokładnie to centralnie ważona ilość światła danego punktu. Uogólniając - żarówka +120% świeci mocniej niż standardowa żarówka, ale więcej światła jest tylko w pewnym punkcie pomiarowym.



Awatar użytkownika
malinex2
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 169
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 22:44
Lokalizacja: Aleksandrów Ł, Frankfurt A M

Montaż projektorów TYC

Post autor: malinex2 » wt sty 15, 2013 22:11

Aha wszystko na ten temat . DZiekuje za znalezienie chwili i odpowiedzi na moje pytania :) Bardzo mi pomogliscie :) wpadaja projektorki i tungsramy 120% ;]


Kupie kompletny pakiet GTI do golfa mk5 oraz znaczki GTD z golfa Mk6/ mk7 PW :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości