Smoked halogenów zkw

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

PaulAdmin

Smoked halogenów zkw

Post autor: PaulAdmin » czw gru 22, 2011 13:27

Witam. Ma ktoś doświadczenie z rozbieraniem tych halogenów? Nie chodzi mi o szkło a raczej plastikową szybkę ale o wyjęcie mechanizmu z obudowy halogenu.



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Smoked halogenów zkw

Post autor: skaktus » czw gru 22, 2011 16:14

Z tego co widzę na foto pewnie lustro z soczewką musisz wyjąć od przodu-sprawdzałeś czy pod tylnymi osłonami nie ma jakiś zatrzasków lub wkrętów ? Wielkiego smokeda tam nie zrobisz - obudowa i ewentualnie mocowanie soczewki i nic więcej. Takiego efektu jak w soczewkowych typowych halogenach nie uzyskasz, tym bardziej że soczewka nie jest tak osłonięta.



PaulAdmin

Re: Smoked halogenów zkw

Post autor: PaulAdmin » sob gru 24, 2011 00:40

Poradziłem sobie. Szybkę wykręca się oczywiście po uprzednim rozklejeniu a cały mechanizm jest na 2 zatrzaskach, trzeba z tyłu odkleić plastikową zaślepkę i są dwa otwory przez które trzeba wypchnąć ten mechanizm z zatrzasków (uwaga bo to twardy plastik). Smoked jest taki sam jak w hellach i maluje sie dokładnie te same elementy oprócz odbłyśnika schowanego jakby nie patrzeć za soczewką.



.MD
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: czw lut 24, 2011 01:59
Lokalizacja: Bielsko Biała

Smoked halogenów zkw

Post autor: .MD » ndz sty 13, 2013 13:44

Odświeżę temat, bo mam pytanie:
Co mam zostawić niepomalowane poza odbłyśnikiem za soczewką? Czy mogę polakierować całą obudowę?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości