Renowacja panela środkowego

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
FanatykFlow
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 160
Rejestracja: sob gru 29, 2012 22:25

Renowacja panela środkowego

Post autor: FanatykFlow » ndz sty 06, 2013 14:36

Witam! Jak w temacie! W przyszłym tygodniu chciałbym się zabrać za renowację panela środkowego w moim golfie. Myślę że z wyciągnięciem nie będzie problemu. Natomiast jakich środków użyć aby to jakoś wyglądało? Pomalować czy obkleić?
Kupić jakiś zestaw do malowania, czy może zamówić na allegro coś w stylu foli termokurczliwej i okleić to w sposób pokazany na filmiku:

" onclick="window.open(this.href);return false;

Proszę o opinie i porady jak się z tym uporać ;)
Pozdrawiam!


MKIV: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 4#p6020194" onclick="window.open(this.href);return false;

Kupię :
-dokładki 25th
-obrysy

Awatar użytkownika
Jarek_NS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1886
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 19:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

Renowacja panela środkowego

Post autor: Jarek_NS » ndz sty 06, 2013 14:59

Ja mam dekory oklejone folią Obrazek


Moje MK4 AXR+ Pakiet V6 MFD+FULL FIS EVOLO STP viewtopic.php?f=89&t=483752
Obrazek

power3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: śr paź 19, 2011 19:34
Lokalizacja: staszów

Re: Renowacja panela środkowego

Post autor: power3 » czw sty 10, 2013 22:21

Do usuniecia tej gumy z kokpitu, klamek, obudowy stacyjki polecam ciepłą wode. Ja plastiki zamoczyłem na parę min w gorącej wodzie i scierałem palcem ewnetualnie szorstką szmatka lub szczotka wszystko ładnie zeszło.
Do oklejenia kokpitu użyłem foli aluminium szczotkowane czarne. A tunel srodkowy obudowe stacyjki i klamki pomalowałem 3 krotnie bollem do zderzaków czarny mat plastiki wygladaja jak nowe. Dla przedłużenia efektu nie którzy pokrywaja te plastiki jeszcze bezbarwnym matowym lakierem ja tego nie robilem gdyz na razie jestem zadowolony z efektu
Na forum jest również obszerny temat dotyczacy odnowy tych plastików wiec mozesz poszukać.



Awatar użytkownika
FanatykFlow
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 160
Rejestracja: sob gru 29, 2012 22:25

Renowacja panela środkowego

Post autor: FanatykFlow » czw sty 10, 2013 22:32

power3 - dzięki ;) Dziś właśnie wstawiłem golfa do garażu. Trochę przy nim pogrzebałem. Jutro wyciągam panel środkowy, ale chyba tylko ściągnę tą gumową powłokę, dziś na szybko zdemontowałem ten plastik nad zapalniczką -( tam co się można podpiąć pod komputer) i ściągnąłem tylko gumową powłokę samą wodą i szczotką i naprawdę ładnie wygląda, czarny połysk. Kto wie czy tak tego nie zostawię. Musiał bym wymontować wszystko, obdrapać z tej powłoki i zobaczę.


MKIV: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 4#p6020194" onclick="window.open(this.href);return false;

Kupię :
-dokładki 25th
-obrysy

Awatar użytkownika
vw-Koni
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: wt paź 09, 2012 20:26

Re: Renowacja panela środkowego

Post autor: vw-Koni » sob sty 12, 2013 00:20

no tak bo 34 strony na ten temat to za mało :banghead:

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... =pomalowac

opcja szukaj nie gryzie :)



Awatar użytkownika
FanatykFlow
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 160
Rejestracja: sob gru 29, 2012 22:25

Renowacja panela środkowego

Post autor: FanatykFlow » sob sty 12, 2013 20:09

Kolego vw-Koni - dziękuję że znalazłeś temat który tyczył się mojego problemu z którym już parę dni temu się uporałem..Temat który podałeś znajdował się na 3 stronie w dziale: Style. Wybacz że tego nie znalazłem, jak byś zauważył jestem nowym użytkownikiem tego forum (oczywiście to nie jest usprawiedliwienie) ale bez bicia przyznam że przejrzałem tylko 2strony tego działu i działu Techniczne - Wnętrz i Nadwozie, nie znalazłem nic co by mi pomogło i założyłem nowy temat.
Ale dobrze że jest ktoś kto jest tak miły i pomocny jak Ty i pofatygował się odnaleźć temat i pomóc - dzięki ;]


MKIV: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 4#p6020194" onclick="window.open(this.href);return false;

Kupię :
-dokładki 25th
-obrysy

Zablokowany

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości