Prośba o pomoc w znalezieniu dokładki zderzaka tylnego

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
madruk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: czw lis 15, 2012 00:45
Lokalizacja: Ropczyce

Prośba o pomoc w znalezieniu dokładki zderzaka tylnego

Post autor: madruk » wt lis 27, 2012 23:45

Witam wszystkich. Jestem nowy na forum vw i oczywiście jestem posiadaczem Golfa IV. Przeglądając oferty samochodów znalazłem bardzo ciekawego Golfa w którym bardzo spodobała mi się dokładka zderzaka tylnego i lotka nad tylną szybą. Przeszukałem internet i nie mogę znaleźć takiej dokładki ,a przyznam że chciałbym taka założyć do mojego samochodu stąd moja prośba o namierzenie sklepu , sprzedawcy lub cokolwiek co ,by mi pomogło znaleźć dostęp do takiej dokładki. :grin: Podaję link do owej aukcji. http://allegro.pl/show_item.php?item=2669700260



Awatar użytkownika
tygras
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 548
Rejestracja: śr lip 22, 2009 21:20
Lokalizacja: GCH Czersk

Prośba o pomoc w znalezieniu dokładki zderzaka tylnego

Post autor: tygras » czw lis 29, 2012 17:13

Malo ciekawy ten golf z linku, lepiej poszukaj ORI dokladek V6 lub 25 anniversary


viewtopic.php?f=89&t=450245 moja srebrna strzała;)

Awatar użytkownika
Dejv
Red&Black
Red&Black
Posty: 189
Rejestracja: ndz lis 23, 2008 17:35
Lokalizacja: Szczecin/Bunde DE
Kontakt:

Re: Prośba o pomoc w znalezieniu dokładki zderzaka tylnego

Post autor: Dejv » czw lis 29, 2012 22:09

tygras pisze:Malo ciekawy ten golf z linku, lepiej poszukaj ORI dokladek V6 lub 25 anniversary
:banghead: tak poszukaj dokładek v6 lub 25th i bądź 1000+ osobą którą posiada to w swoim aucie ludzie litości ktoś chce się wyłamać z tłumu i od razu jest to złe i nie na miejscu. Mnie osobiście auto z linku się podoba fakt zmienił bym kilka fantów natomiast dokładka z tyłu fajnie się komponuje ( nie patrząc na wydech :los2: ) chętnie dołączę się do zapytania



Awatar użytkownika
madruk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: czw lis 15, 2012 00:45
Lokalizacja: Ropczyce

Prośba o pomoc w znalezieniu dokładki zderzaka tylnego

Post autor: madruk » czw lis 29, 2012 22:34

Dejv zgadzam się z Tobą :) mi chodzi tylko i wyłącznie o tył tego samochodu dokładka i lotka nad szyba jak dla mnie jest w miarę dyskretna a zarazem nadaje samochodowi nieco agresywnego wyglądu. Bo przód i bok tego golfa już mi tak nie leży. Pytanie tylko gdzie taką dokładkę kupić.



Awatar użytkownika
baciarkrn
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: pt maja 06, 2011 20:58
Lokalizacja: Rzeszów

Prośba o pomoc w znalezieniu dokładki zderzaka tylnego

Post autor: baciarkrn » sob gru 08, 2012 19:25

ja mam chyba taka lotke, ale auto juz takie kupilem. Przedemna był tylko 1 własciciel (starszy gosc) wersja basic i z tego co wiem dodatki robil w ASO czyli elektryczne szyby itp, zamieniki, wiec spróbowal bym pytac tam (mankamentem tej lotki jest fakt ze sie obdziera o antene ;],ale widze ze ten z aukcji ma krótką)



Awatar użytkownika
madruk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: czw lis 15, 2012 00:45
Lokalizacja: Ropczyce

Prośba o pomoc w znalezieniu dokładki zderzaka tylnego

Post autor: madruk » ndz gru 09, 2012 20:22

a mógłbyś podrzucić jakieś zdjęcie Twojej lotki? :)



Awatar użytkownika
baciarkrn
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: pt maja 06, 2011 20:58
Lokalizacja: Rzeszów

Prośba o pomoc w znalezieniu dokładki zderzaka tylnego

Post autor: baciarkrn » pn gru 10, 2012 20:43

Dzis zrobilem 1 fote z bliska i 2 z dalsza jest cos na tej lotce od spodu napisane cos jakby pieczatka ale zalana farba i nie moge rozszyfrowac

http://img827.imageshack.us/img827/9026/04082012015.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://img443.imageshack.us/img443/4781/10122012050.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości