Ringi w lampach

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Kospar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: ndz lis 25, 2012 22:30

Ringi w lampach

Post autor: Kospar » sob gru 01, 2012 19:47

Witam

Kupiłem ostatnio ringi do lamp http://allegro.pl/show_item.php?item=2720780945. są one zbudowane na takiej zasadzie ze zakończenie mają: z jednej strony przewód, a z drugiej dioda i teraz to trzeba wpiąć w instalacje lampy. Moje pytanie brzmi czy mógłbym te ringi wpiąć zamiast postojówki czy tez musiałbym robić układ kosteczek i podłączenie tej postojówki musi wchodzić w grę ?
Obrazek

chyba że macie jakieś inne propozycje ?

bo aktualnie jestem na wypełnianiu środków kolorem czarnym wiec mam czas na przedyskutowanie tematu żeby nie zrobić błędu.

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Ringi w lampach

Post autor: skaktus » ndz gru 02, 2012 16:31

Podaruj sobie te ringi. Są wykonane z plastiku więc spłyną po kilku godzinach świecenia. Do tego nie licz że będą świeciły tak jak na foto, tylko jakieś 80 % słabiej, na tyle słabo że w dzień tego nie zobaczysz a w nocy będzie wiało remizą. Miałem już coś takiego i mija się to z celem. Tam siędzą zwykłe diody, dające góra 5 lumenów, te mcd są wyssane z palca. Żeby to się świeciło jak ringo fabryczne w BMW, trzeba zastosować światłowody i diody mocy, dające niejednokrotnie po 200 - 500 lumenów na ring.

I jak to zamontujesz ? Przykleisz czy co zrobisz ? Bo jakiegoś sensownego sposobu montażu nie widzę. W lustrze zostanie ci dziura po postoju, więc będzie to wyglądało kiepsko.



Awatar użytkownika
logo1024
Star logo
Star logo
Posty: 1630
Rejestracja: śr maja 05, 2010 22:12
Lokalizacja: Rudki TKI

Ringi w lampach

Post autor: logo1024 » wt gru 04, 2012 18:38

Kospar, oddaj to jak najszybciej


OEM+ USA 25th Anniversary ==> viewtopic.php?f=89&t=395742

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości