Czy kierownica mki GTI podejdzie ?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
sivwyb
rare stuff fan
rare stuff fan
Posty: 301
Rejestracja: pn lip 04, 2011 10:31

Czy kierownica mki GTI podejdzie ?

Post autor: sivwyb » czw lis 15, 2012 09:31

@up - przyłączam się do pytania - zawsze miałem 'na żywo' do czynienia tylko z wąskim frezem, więc po prostu nie zgłębiałem tematu.



Awatar użytkownika
Bio
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 941
Rejestracja: czw cze 11, 2009 13:45
Lokalizacja: Kłodzko

Czy kierownica mki GTI podejdzie ?

Post autor: Bio » czw lis 15, 2012 15:40

Z tego co widziałem u mnie było coś takiego jak po lewej, a wieloklin miałem szeroki :

Obrazek

Sciągasz to, zakładasz dłuższą sprężynkę i powinno grać.


Obrazek

Szukasz porady n/t detailingu czy profesjonalnych kosmetyków ? Napisz w nowym dziale
http://forum.vwgolf.pl/viewforum.php?f=175

Awatar użytkownika
zawa44
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 177
Rejestracja: pn paź 10, 2011 15:51

Czy kierownica mki GTI podejdzie ?

Post autor: zawa44 » czw lis 15, 2012 17:39

szczerze to zdaje mi się że to jest przejście z wąskiego na szeroki ale jako add-on a nie ori element w układzie kierowniczym.nie byłoby tematu w ogóle o klinie szeroki/wąski jeśli byłoby tak jak mówisz.
jeśli nikt nie odpowie przede mną to jutro po 18 zdejmę kiere (91' czyli też szeroki w standardzie) i sprawa się wyjaśni , ale taka opcja z przejściem w ori byłaby idealna.

edit: chyba będę musiał zwrócić honor , chociaż jeszcze muszę sprawdzić i zobaczyć na własne oczy, ale wg tego tematu
(sivwyb przytaczał już go chyba)
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=78176
w drugim poście jest napisane , że tam ta przejściówka jest , więc możemy wnioskować że to jest ori rozwiązanie


kupię do MK2:
zderzak wąski z chromami w stanie dowolnym (może być z rozbitka ) na dawcę chromów
grill ori chrom na pojedyncze światłą

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości