Płaska klapa w golfie.

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Jozak
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 182
Rejestracja: wt mar 21, 2006 13:45
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Płaska klapa w golfie.

Post autor: Jozak » śr sie 02, 2006 15:45

Witam. :okej:
Myślałem nad splanowaniem tylnej klapy w golfie MK2 tylko mam takich pare wątpliwości.
Co mi jest potrzebne do tego, żeby klapa otwierała sie od zewnątrz. Szukałem już części do tego ale się normalnie gubie co i jak.
Wyraźcie też swoje zdanie czy lepiej usunąć tylną wycieraczkę czy nie.

Pozdrawiam :satan:



Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

Post autor: barteKKK03 » śr sie 02, 2006 16:19

Moze mnie niektórzy zlinczuja ;) ale wyrazam tylko swoje zdanie - pełna klapa odchodzi do lamusa :P Lepiej wyglada tak na pół gładko :)
Obrazek
Obrazek
Lub ewentulanie usunac zamek z tej plastkowej listwy i maznac ja pod kolor :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek



Awatar użytkownika
Leon_Wechtel
Forum Master
Forum Master
Posty: 1388
Rejestracja: ndz mar 26, 2006 20:31
Lokalizacja: WarszaVWa,Piaseczno
Kontakt:

Post autor: Leon_Wechtel » śr sie 02, 2006 16:26

BarteKKK03 ja cie popieram gladka klapa w MK2 wyglada malo atrakcyjnie,juz lepiej naciagnac na tablice troche blache :bigok:



Awatar użytkownika
wilk
wilk.vwgolf.pl
wilk.vwgolf.pl
Posty: 1451
Rejestracja: pt lip 29, 2005 13:13
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: wilk » śr sie 02, 2006 16:42

barteKKK03 pisze:Moze mnie niektórzy zlinczuja
:chytry:
barteKKK03 pisze:ale wyrazam tylko swoje zdanie - pełna klapa odchodzi do lamusa
Ale przecież u siebie też masz gładką... :?


[b][size=134][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=21804&postdays=0&postorder=asc&start=0]MK II GTD Special by wilk - sprzedany[/url][/size][/b]

Awatar użytkownika
zbyszegk
GTI Edition
GTI Edition
Posty: 749
Rejestracja: pt gru 02, 2005 20:46
Lokalizacja: BT
Kontakt:

Post autor: zbyszegk » śr sie 02, 2006 16:49

Zrób se na pół gładko... popieram przedmówców...



Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

Post autor: barteKKK03 » śr sie 02, 2006 16:50

wilk pisze:Ale przecież u siebie też masz gładką...
Przeciez kiedys była ,ale to i tak była wizja poprzedniego włąsciciela :| A teraz prezentuje sie tak:
Obrazek
;)



Awatar użytkownika
zbyszegk
GTI Edition
GTI Edition
Posty: 749
Rejestracja: pt gru 02, 2005 20:46
Lokalizacja: BT
Kontakt:

Post autor: zbyszegk » śr sie 02, 2006 16:50

:bigok: sam tak mam :bigok:



Awatar użytkownika
wilk
wilk.vwgolf.pl
wilk.vwgolf.pl
Posty: 1451
Rejestracja: pt lip 29, 2005 13:13
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: wilk » śr sie 02, 2006 16:52

barteKKK03 pisze:Przeciez kiedys była ,ale to i tak była wizja poprzedniego włąsciciela :| A teraz prezentuje sie tak:
Chodzi mi o to, że bliżej jest jej do "gładkiej" niż do "pół gładkiej" ....


[b][size=134][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=21804&postdays=0&postorder=asc&start=0]MK II GTD Special by wilk - sprzedany[/url][/size][/b]

Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

Post autor: barteKKK03 » śr sie 02, 2006 16:58

wilk pisze:
barteKKK03 pisze:Przeciez kiedys była ,ale to i tak była wizja poprzedniego włąsciciela :| A teraz prezentuje sie tak:
Chodzi mi o to, że bliżej jest jej do "gładkiej" niż do "pół gładkiej" ....
Oj wilku :mrgreen: gdzie ty tu widzisz gładka klape, według mnie to na pewno nie podchodzi w zadnym stopniu pod gładką :) No chociaz mechanizm otwierania został z pełnej klapy :P :D



Awatar użytkownika
wilk
wilk.vwgolf.pl
wilk.vwgolf.pl
Posty: 1451
Rejestracja: pt lip 29, 2005 13:13
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: wilk » śr sie 02, 2006 17:03

barteKKK03 pisze:Oj wilku :mrgreen: gdzie ty tu widzisz gładka klape, według mnie to na pewno nie podchodzi w zadnym stopniu pod gładką
hehe, tzn. mi chodzi o gładką klape w sensie, że nie ma tam rejestracji, a czy jest inny napis itp. to nie przywiązuje wagi do szczegółów :P
Mówiąc o "gładkiej klapie" nie miałem na myśli idealnie czystej powierzchni płaskiej - troche odbiegłem od znaczenia dosłownego tego słowa ;)


[b][size=134][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=21804&postdays=0&postorder=asc&start=0]MK II GTD Special by wilk - sprzedany[/url][/size][/b]

Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

Post autor: barteKKK03 » śr sie 02, 2006 17:07

wilk pisze:
barteKKK03 pisze:Oj wilku :mrgreen: gdzie ty tu widzisz gładka klape, według mnie to na pewno nie podchodzi w zadnym stopniu pod gładką
hehe, tzn. mi chodzi o gładką klape w sensie, że nie ma tam rejestracji, a czy jest inny napis itp. to nie przywiązuje wagi do szczegółów :P
Mówiąc o "gładkiej klapie" nie miałem na myśli idealnie czystej powierzchni płaskiej - troche odbiegłem od znaczenia dosłownego tego słowa ;)
Według mnie pojecia gładkiej klapy mozna rozbic na dwa człony: pełna i gładka :) Gładka czyli jak sama nazwa wskazuje nic na niej nie ma jest płaska ,a pełna to tez juz co innego czyli miejsce po rejestracji zostało zapełnione czym innym w moim przypadku tym napisem ;) :D



Awatar użytkownika
wilk
wilk.vwgolf.pl
wilk.vwgolf.pl
Posty: 1451
Rejestracja: pt lip 29, 2005 13:13
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: wilk » śr sie 02, 2006 17:09

barteKKK03 pisze:Według mnie pojecia gładkiej klapy mozna rozbic na dwa człony: pełna i gładka :) Gładka czyli jak sama nazwa wskazuje nic na niej nie ma jest płaska ,a pełna to tez juz co innego czyli miejsce po rejestracji zostało zapełnione czym innym w moim przypadku tym napisem
Podoba mi sie to w jaki sposób doszliśmy do consensusu :bigok:


[b][size=134][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=21804&postdays=0&postorder=asc&start=0]MK II GTD Special by wilk - sprzedany[/url][/size][/b]

Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » czw sie 03, 2006 11:00

co potrzeba.. silownik 3kg ok 15 zl kable i przycisk zwierny i masz otwierane na przycisk.. moze byc na pilota tez...

a co do klapy ja mailem 2 wersje...calej gladkiej...
ale polgladka teraz zdobywa rynek ;)

Obrazek

1
Obrazek

2
Obrazek
Obrazek
Obrazek

3. http://www.mapet-tuning.com/moje/vw/lampy1/index.htm
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

wybor nalezy do ciebie :) :bigok:

[ Dodano: Czw Sie 03, 2006 11:02 am ]
Jozak pisze:Wyraźcie też swoje zdanie czy lepiej usunąć tylną wycieraczkę czy nie.
sluchj ja robilem z klapa jak widzisz rozne rzeczy a wycieraczke zostawilem... szyba abrdzo sie brudzi w mk2 z tylu i ja lubie np czesto lukac w srodkowe lusterko.. jak tez masz taki nawyk i potrzebujesz czytsej szyby z tylu nei polecam usuwac wycierczki bo bedziesz co stacje zima wjezdzal i myl szybe..
pzdr


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » czw sie 03, 2006 14:49

Jesli chodzi o silownik, to polecam zalozenie mocniejszego 5kg, ktory kosztuje troche wiecej, ale w zime moze sie przydac :)

A co do wycieraczkie, to jednak sie przydaje, jak jest mokro, to jadac trasa a nawet nie, podcisnienie z tylu samochodu powoduje, ze na tylnej szybie odkladaja sie drobne kropelki wody, ktore skutecznie zaslaniaja, wiec jak jestes przywyczajony do lookania na lusterko wsteczne, to polecam zostawic :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości